Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Bożeny i Darka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Bożeny i Darka

bozena72 10:03, 16 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Bogda napisał(a)
aaa nie doczytałam, że to gres!czyli znaczy że jest bardziej 'stabilny' i nie rozłazi się pod nogami?nie wiedziałam


Tak własnie tak )
Ja mam porównanie bo obrzeża wokół tuji są już częściowo zagospodarowane żwirem w takim słonecznym kolorze i wystraczy że nasz piesek się tam przechadza a żwir pomimo grubej warstwy się nierównomiernie przesuwa i występują prześwity agrowłókniny pomimo że nie żałowaliśmy na grubości )
więc odradzam na tego typu aleji żwir bo będzie Cię to denerwować
____________________
bozena72 10:13, 16 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
____________________
Matka 10:18, 16 paź 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
A idź Ty!!!REWELACJA!Machniom ogrodami?
____________________
U Matki
Sebek 10:27, 16 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
bozena72 napisał(a)

Ahh jak przepięknie u Ciebie - te kanty ze żwirkiem mnie powaliły


Dziękujemy Sebek że Ci się u nas na ogrodzie podoba Ty też masz jak widzę dużo zagospodarowanego terenu?


Czy dużo - zależy jak na to patrzeć - "ogród" nie zajmuje dużo, ale koszenia kilka arów
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
bozena72 10:34, 16 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Sebek napisał(a)


Ahh jak przepięknie u Ciebie - te kanty ze żwirkiem mnie powaliły


Dziękujemy Sebek że Ci się u nas na ogrodzie podoba Ty też masz jak widzę dużo zagospodarowanego terenu?


Czy dużo - zależy jak na to patrzeć - "ogród" nie zajmuje dużo, ale koszenia kilka arów


Sebek rozbawiłeś mnie od początku tym zdjęciem na Twoim profilu ja uwielbiam storczyki i mam nawet kilka egzemplarzy no i co najśmieszniejsze bardzo podobne zdjęcie do Twojego
____________________
shrekol 10:39, 16 paź 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Bogna Bożenka ma rację gres się klinuje a okrągłe kamyki nie Ja jednak bym Ci na razie odradzał takie ścieżki bo przy szkrabach możesz kamienie mieć wszędzie wiem coś o tym jak wpadnie trójka chłopaków siostry Sćieżka z kamienia
____________________
Sebek 10:43, 16 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Podobne
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
bozena72 10:43, 16 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
shrekol napisał(a)
Bogna Bożenka ma rację gres się klinuje a okrągłe kamyki nie Ja jednak bym Ci na razie odradzał takie ścieżki bo przy szkrabach możesz kamienie mieć wszędzie wiem coś o tym jak wpadnie trójka chłopaków siostry Sćieżka z kamienia


TAAAAAAk podpisuję się pod Twoją opinią obiema rękoma - kamyczki są wszędzie jak wpadają znajomi - o grozo!!! hahahhahah

nawet ostatnio roczny synus naszych przyjaciół zaczął wpychać sobie kamienie do buzi - wtedy to już nie było zabawne bo jakby mu się coś stało - to chyba bym sobie nie wybaczyła O(

My nie mamy dzieciaczków póki co więc nie brałam tego wogóle pod uwagę jednakw praktyce dzieci potrafią ...)
____________________
Sebek 10:46, 16 paź 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
bozena72 napisał(a)

Bogna Bożenka ma rację gres się klinuje a okrągłe kamyki nie Ja jednak bym Ci na razie odradzał takie ścieżki bo przy szkrabach możesz kamienie mieć wszędzie wiem coś o tym jak wpadnie trójka chłopaków siostry Sćieżka z kamienia


TAAAAAAk podpisuję się pod Twoją opinią obiema rękoma - kamyczki są wszędzie jak wpadają znajomi - o grozo!!! hahahhahah

nawet ostatnio roczny synus naszych przyjaciół zaczął wpychać sobie kamienie do buzi - wtedy to już nie było zabawne bo jakby mu się coś stało - to chyba bym sobie nie wybaczyła O(

My nie mamy dzieciaczków póki co więc nie brałam tego wogóle pod uwagę jednakw praktyce dzieci potrafią ...)


No tak - terroryści
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
shrekol 10:50, 16 paź 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Fajnie dopracowany ogród się zapowiada jak wszystko urośnie dopiero będzie efekt w zasadzie macie wszystko tam czego potrzeba do szczęścia miejsce do pracy odpoczynku i dach nad głową Kibicuję dalszym pracą
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies