Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Bożeny i Darka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Bożeny i Darka

Sebek 20:37, 23 gru 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
hanka_andrus 09:17, 13 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bożenko ,wszystkiego najlepszego!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Wieloszka 09:20, 13 mar 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Bożenko, wszystkiego naj, naj w Dniu Imienin! A co u Was? Jakie plany na wiosnę? Pozdrawiam
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
an_tre 17:55, 13 mar 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Bożenko życzę Ci w tym szczególnym dla Ciebie Dniu samych radości i zadowolenia z poczynań ogrodowych

____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
bociek 18:21, 13 mar 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Bozenko, wielu cudownych chwil i samospelniajacych sie marzen
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Danusza 15:15, 14 mar 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
wyszperałam w wątkach jest jeszcze jedna Bożenka! wszytkiego najlepszego

____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
bozena72 21:11, 22 mar 2012


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Witamy Wszystkich serdecznie, bardzo dziękuje za pamięć o moich imieninach ja również choć z dużym opóźnieniem życzę Wszystkim Krystynom i Bożenkom wszystkiego najpiękniejszego.

Mam nadzieję że już niebawem wraz z pracami wiosennymi w ogrodzie wrócę na ogrodowisko jako stały bywalec i członek tej wielkiej już rodziny ) oczywiście codziennie śledzę sobie Wasze pogadanki i zazdroszczę jak tętni tutaj zycie )

Wszystkich sciskam i pozdrawiam Bożena
____________________
agniecha973 22:43, 11 maj 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Bożenko, co u Ciebie?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
bozena72 19:00, 12 maj 2012


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Witam Was kochani bardzo bardzo ciepło zagladałam sporadycznie i ledwo co sie odzywałam gdyż byliśmy z mężem pochłonięci sprawami rodzinnymi )
Aktualnie mam nadzieję że już od czerwca zamieszka z nami 6-cio letnia Patrycja ale jak już prawomocnym wyrokiem sądu zostaniemy rodzicami dla tej dziewczynki to napewno tą radością się z Wami podzielimy )

Tym czasem prace w ogrodzie rozpoczęte na całego, wygospodarowałam kawałek ziemi na ogródek warzywny i z niecierpliwością czekamy na pierwsze oznaki że coś na tych grządkach nam wyrośnie.

Mam problem jak co roku z hortensją co roku kupuję sadzę i nic nie przyjmują się w ubiegłym roku zakupiłam w OBI jesienią zasadziłam w kwaśnym podłożu obkorowałam osłoniłam agrowłókniną i do dnia dzisiejszzego NIC zero oznak życia...
Czy to normalne???

Irga szczepiona też chyba przemarzła pomimo że była okryta jak co roku (
Także straty są ...
____________________
KasiaWB 08:41, 14 maj 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj Bożenko,
trzymam kciuki za realizację Waszych planów, przede wszystkim tych najważniejszych

A jaką hortensję kupiłaś? bukietową czy ogrodową? zalecane podłoże powinno być lekko kwaśne. Jeśli ta nie ruszy, spróbuj kupić może nową, bukietową i nie w OBI ale w jakiejś szkółce lub sklepie ogrodniczym, bo różnie to bywa z tymi roślinami z OBI. Bukietowe hortensje kwitną na pędach tegorocznych, więc powinno być w zasadzie wszystko ok.
Ostatnia zima wszystkim przyniosła straty niestety

Czekam na kolejne fotki z Waszego uroczego ogrodu
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies