Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

Celina 21:34, 26 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Bogdzia napisał(a)

Bożenko! do wczoraj się zastanawiałam nad posadzeniem krokusów.Teraz już nie mam wątpliwości,że będą . Podpowiedz mi jakie odmiany polecasz?Aby wyglądało naprawdę ładnie to w jakich proponujesz ilościach.Wiem że to pytanie ostatnie to rzecz względna.Pozdrawiam


Celinko zadałas to pytanie całkiem nieodpowiedniemu człowiekowi. Moja odpowiedź jeśli chodzi o kwiatki jest zawsze taka sama: kupic wszystko co się da i w jak największej ilosci.Pewnie Cię ta odpowiedź nie satysfakcjonuje więc popatrz na zdjecia i sama wybierz. Trochę zdjęc wkleje jeszcze jak wszystkim odpiszę.


Osiołkowi w żłobie dano...
____________________
Celina - Moje poletko
Netka 21:42, 26 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Ależ piękne te krokusy W ogóle przecudowny ogród, chyba jeden z najpiękniejszych jakie widziałam pozdrawiam cieplutko
____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
Bogdzia 21:42, 26 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Celina napisał(a)


Bożenko! do wczoraj się zastanawiałam nad posadzeniem krokusów.Teraz już nie mam wątpliwości,że będą . Podpowiedz mi jakie odmiany polecasz?Aby wyglądało naprawdę ładnie to w jakich proponujesz ilościach.Wiem że to pytanie ostatnie to rzecz względna.Pozdrawiam


Celinko zadałas to pytanie całkiem nieodpowiedniemu człowiekowi. Moja odpowiedź jeśli chodzi o kwiatki jest zawsze taka sama: kupic wszystko co się da i w jak największej ilosci.Pewnie Cię ta odpowiedź nie satysfakcjonuje więc popatrz na zdjecia i sama wybierz. Trochę zdjęc wkleje jeszcze jak wszystkim odpiszę.


Osiołkowi w żłobie dano...


No no masz rację. Bardziej okazałe są te wielkokwiatowe ale kwitna później i nie ma już tej radości jak z pierwszych kwiatów. Na pewno polecam Ci Ruby Giant choc tez do pierwszych nie należy ale ja bardzo go lubie i tego Kinga no i coś z żółtych botanicznych bo one kwitna najwcześniej a najlepiej żółte jasne i żółte ciemne.Białe też by sie przydały..... i tak mozna bez końca.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 21:43, 26 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bożenko witam późnym wieczorem. Piękne krokusy a doczekać się nie mogę na dwukolorowe
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bogdzia 21:46, 26 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Netka napisał(a)
Ależ piękne te krokusy W ogóle przecudowny ogród, chyba jeden z najpiękniejszych jakie widziałam pozdrawiam cieplutko


Bardzo dziękuje ale w tym roku mróz niestety troche dokuczył mojemu ogrodowi bo nie było u mnie wogóle sniegu jak były te mrozy ale mam nadzieje że jakoś sobie z tym poradzę.Równiez serdecznie pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ana_art 21:49, 26 mar 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
u Ciebie jak zwykle piękne kwiaty krokusiki pierwsza klasa. Muszę powiedzieć, że niestety ze zdjęć bocianów nici nie wiem co się stało ale gniado bocianie znikło... a jeszcze tydzien temu było.. widocznie komuś przeszkadzało. biedne bociany przylecą do domu a domu nie ma...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Bogdzia 21:49, 26 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzena2007 napisał(a)
Bożenko witam późnym wieczorem. Piękne krokusy a doczekać się nie mogę na dwukolorowe


Ja tez późno dziś przyszłam na ogrodowisko.Jeszcze nie zaglądałam do Ciebie. Krokusów i ja sie doczekac nie moge ale maja jakieś słabe listeczki to nie wiadomo czy wogóle zakwitną, ale zobaczymy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:52, 26 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ana_art napisał(a)
u Ciebie jak zwykle piękne kwiaty krokusiki pierwsza klasa. Muszę powiedzieć, że niestety ze zdjęć bocianów nici nie wiem co się stało ale gniado bocianie znikło... a jeszcze tydzien temu było.. widocznie komuś przeszkadzało. biedne bociany przylecą do domu a domu nie ma...


To jest karalne zdejmowanie gniazd bocianich , nawet przenosic ich nie wolno. Będzie im bardzo przykro jak go nie zastaną.Bardzo szkoda takich pięknych widoków i obserwacji.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hania 21:52, 26 mar 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Masz prawdziwą farmę krokusianą Bogdziu....,przepiękne
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Bogdzia 21:55, 26 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
asc napisał(a)
Wcale nie mam dość i wcale nie uważam że mam dużo.......i wejdzie jeszcze duzo...tylko są ograniczenia finansowe


Wiedziałam że tak napiszesz, wiedziałam na 100%.Na jesieni znajdziesz znów drobne pieniążki na krokusiki i grubsze na inne cebulki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies