Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

abiko 10:22, 07 wrz 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
posadziłam lawendę na wycięty pasek.. posadziłam kilka rozchodników, dokupiłam przypadkowo inne, ale było już tak ciemno, że przy latarce zdjęcia nie wyjdą Sąsiedzi już się nawet nie dziwią mus zrobić ogrodzenie w końcu.
I mam rozchodników za mało już wiem
U was też tyle komarów
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 10:25, 07 wrz 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
sylwia_slomczewska napisał(a)

Jak się kiedyś ogarnę na tyle, żeby móc kanty robić to zgłaszam się na naukę
Z lampką czołówką piwnicę robimyNieźle się sprawdza


Dobrze, że wyczułaś intencjęhahah
Ty kobieta nie do zdarcia jesteś..kończ piwnicę zrobimy u Ciebie Sylwestra
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 10:26, 07 wrz 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ja bym się nawet pokusiła o podzielenie na dwie trzy kępki
Wszystkie moje trawy sadzone były jesienią i żyją
No oprócz tych od Pawła


A ty wiesz, że jak wczoraj sadziłam rozchodniki, to tak myślałam ile by tu może sadzonek zrobić jak Sylwia hahahah
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
iwka 10:57, 07 wrz 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
a mnie jeszcze u Ciebie chyba nie było przejrzałam kilka ostatnich stron i już jestem ciekawska, bo wpadło mi w oko kilka fajnych rzeczy Donice i mi się podobają, podeślesz na prv namiary
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
abiko 11:12, 07 wrz 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
iwka napisał(a)
a mnie jeszcze u Ciebie chyba nie było przejrzałam kilka ostatnich stron i już jestem ciekawska, bo wpadło mi w oko kilka fajnych rzeczy Donice i mi się podobają, podeślesz na prv namiary


Witaj Iwonko.. ja u ciebie bywałam zapraszam częściej, bo choć stary wyjadacz jestem tutaj to nie zawsze jestem na bieżąco
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Konieczki 11:33, 07 wrz 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
O właśnie namiary na donice bym poprosiła.
My też uchodzimy za dziwolagów na naszej ulicy, bo sami robimy prawie wszystko a często i gęsto z latarkami czołówkami w środku nocy. U nas są tacy co to czekają aż rodzice przyjadą i im skoszą, posadzą itp. Ja dziękuję wolę sama. Kurde tylko kiedy ja siądę i się nacieszę.
____________________
Zielonym do góry... :)
abiko 12:56, 08 wrz 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
a właśnie.. i jeszcze jedno pytanie.. mieszać te rozchodniki ze sobą, wyższe z niższymi czy zrobić tak jak myślałam.. kilka sztuk jednej odmiany rozdzielone kosodrzewiną?? po art. Danusi zgłupiałam
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
alinak 22:39, 08 wrz 2016


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Ja bym sądziła po parę sztuk z jednego gatunku.jedna sztuka nie da ci na skarpie efektu.
Jedziecie do Wojsławic?....ja tez kcem.traw tam będzie masa bo Tomek to potentat a Marta tez .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
abiko 08:27, 09 wrz 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Tak Alinko, mam nadzieję, że dojadę.. jeszcze trochę czasu Przy dzieciach to dla mnie ciągle niewiadoma
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
21:15, 10 wrz 2016
macham Agnieszko może uda się jeszcze w Wojsławicach spotkać?

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies