Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie wymarzony …

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie wymarzony …

olciamanolcia 11:57, 30 mar 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7163
Odnośnie ozdób - takie gęby widziałam .. to donice … plastikowe łudząco przypominają beton.. I tak się zastanawiam czy nie kupic chociaz jednej bo cena jak na plastik kosmos - i postawic tę gębę w moją rabatę brzozową… donice są dość wysokie ale i tak musiały by mieć podest… i jak będą oświetlone to pomimo swojej „skomplikowanej ”urody mogą fajnie się prezentować

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Mirka 12:13, 30 mar 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
olciamanolcia napisał(a)
Odnośnie ozdób - takie gęby widziałam .. to donice … plastikowe łudząco przypominają beton.. I tak się zastanawiam czy nie kupic chociaz jednej bo cena jak na plastik kosmos - i postawic tę gębę w moją rabatę brzozową… donice są dość wysokie ale i tak musiały by mieć podest… i jak będą oświetlone to pomimo swojej „skomplikowanej ”urody mogą fajnie się prezentować


Justyna fajne donice u Irenki z Miłkowa są podobne.Kupuj
Zobacz
https://www.ogrodowisko.pl/watek/6570-milkowo-sezon-2016-2022?page=2243
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Judith 12:47, 30 mar 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10072
Lubisz czarne - widziałam w internecie czarne metalowe dwuwymiarowe (prawie ) ozdoby w formie np. kota, którego wbija się w ziemię za pomocą dodatkowych blaszek.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
ajka 16:28, 30 mar 2022


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4069
Fajne te donice, jak ci się podobają, to jak najbardziej kupuj.

Dzięki za zdjęcia hortek, chyba się na nie zdecyduję, ale poczekam z zakupem, przynajmniej do czasu aż posadzę drzewa, może później, bo wolę kupić z liśćmi, rozwinięte.

U nas co prawda śnieg nie pada, ale deszcz trochę, ogólnie mało przyjemnie i zimno. Wielkanoc się zbliża, to jak to zwykle pogoda kaprysi.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
olciamanolcia 17:48, 30 mar 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7163
Mirka napisał(a)

Justyna fajne donice u Irenki z Miłkowa są podobne.Kupuj
Zobacz
https://www.ogrodowisko.pl/watek/6570-milkowo-sezon-2016-2022?page=2243


Mirko widziała!! Swietna Irenki ta donica . Jutro bedę w mieście i jak będą to odżałuję te 149 PLN (choc przez pewien czas były po 99 )i kupię.

Judith napisał(a)
Lubisz czarne - widziałam w internecie czarne metalowe dwuwymiarowe (prawie ) ozdoby w formie np. kota, którego wbija się w ziemię za pomocą dodatkowych blaszek.



Widziałam już kiedyś te czarne koty. Fajne ale czwarty i piaty kot to już za wiele. Ale popatrzę może jakiś motyl albo coś innego się trafi. Przypomniałam sobie,że kiedyś widziałam takie ozdoby na targach ogrodniczych, które coroczne odbywają się niedaleko mojej miejscowości...Ps ja uwielbiam czarne-nawet w ogrodzie

ajka napisał(a)
Fajne te donice, jak ci się podobają, to jak najbardziej kupuj.

Dzięki za zdjęcia hortek, chyba się na nie zdecyduję, ale poczekam z zakupem, przynajmniej do czasu aż posadzę drzewa, może później, bo wolę kupić z liśćmi, rozwinięte.

U nas co prawda śnieg nie pada, ale deszcz trochę, ogólnie mało przyjemnie i zimno. Wielkanoc się zbliża, to jak to zwykle pogoda kaprysi.



Proszę bardzo Nie pożałujesz-będziesz zadowolona z Silverek.
Coraz bardziej jestem przekonana do tej donicy... bo podoba mi się bardzo
Oczywiście nic w niej nie posadzę-postawię jako ozdobę w dużej rabacie.

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 17:56, 30 mar 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7163
Po śniegu nie został ślad- i po rabacie przy murku z laurowiśniami też Wszystko przekopałam i sadzę od nowa Tulipany poprzesadzałam do dużych donic i będę rozmyślać co jak gdzie...Mój ogród jest ostatnio Zero Waste więc robię rabaty z tego co mam
a mam :
3 Hamelny
2 hortki Pink Diamond
sporo sadzonek stipy
3 róże
derenia



Proszę nie patrzeć na pseudo trawnik-wkrótce będzie elegancki
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 17:59, 30 mar 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7163
Ponadto zgrabiłam filc po wertykulacji i mam na dziś dość



____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiolka5_7 18:38, 30 mar 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
Ładnie popracowałaś... wykopki ,sadzenie i wertykulacja.Ale pracuś z Ciebie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Martka 18:43, 30 mar 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Wertykulację na szczęście robi się raz na rok ostro zabrałaś się za nową rabatę brawo!
olciamanolcia 18:57, 30 mar 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7163
M
Wiolka5_7 napisał(a)
Ładnie popracowałaś... wykopki ,sadzenie i wertykulacja.Ale pracuś z Ciebie



Nie nie nie - wertykulację zrobił mój Chłop - w niedzielę ale dziś dopiero zgrabiłam ten filc .Rabata przekopania nasadzenia będę robić może jutro Jeszcze musiałam powycinać korzenie ściętej brzozy
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies