Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie wymarzony …

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie wymarzony …

Monika83 19:14, 05 lis 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 3035
olciamanolcia napisał(a)
Kilka fot łysych platanów




I brzozowo Grabowa










. Pięknie w jesiennej szacie ♥♥
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
olciamanolcia 21:09, 05 lis 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Marta mój Niemąż tez łysy jak te platany
Viola i Marta - spojrzę w grafik i ustalimy terminy
Monia tej rabaty już nie będę poszerzać bo jak tak dalej pójdzie to rabata brzozowa połączy się z tarasem

A odnośnie kaloszy - posadzę czochy (kupiłam w Biedrze jeszcze trzy paczki ) i definitywnie je chowam
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Mirka 21:45, 05 lis 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
olciamanolcia napisał(a)
Narobiłam się. Zebrałam i zgrabilam platanowe liście - 3 wory takie ogromne plus okrągła taczka . Dobrze , że brzozowych ani grabowych nie musze grabić- wszystko zostaje w rabacie.
Tak się „ rozgrzałam” herbatką , że poszerzyłam rabatę brzozowa o 47 cm

Hm tylko o 47 a nie mogłaś te 3 dodać ładniej by wyglądało
Ja to już myślę jak widzie sporo postów u ciebie co znowu poszerza przesadza ech Justyna❤️
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Liviaa 00:43, 06 lis 2022


Dołączył: 21 mar 2022
Posty: 192
olciamanolcia napisał(a)









Piękna jest ta Twoja brzozowa.. a w takiej cukierkowej aurze zachodzącego słońca to wręcz bajkowa..
Nic tylko stać i się gapić.. A może tam jakieś miejsca siedzące dla publiczności wykombinujesz? Teraz są modne ławeczki do podziwiania różanek, a u ciebie to powinna w każdy kącie stać jedna
____________________
jak powstaje ogródek u livii
olciamanolcia 09:11, 06 lis 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Mirka napisał(a)

Hm tylko o 47 a nie mogłaś te 3 dodać ładniej by wyglądało
Ja to już myślę jak widzie sporo postów u ciebie co znowu poszerza przesadza ech Justyna❤️


Mirko 50 to zdecydowanie za szeroko
Przygotowałam sobie grunt pod wiosenne przesądzanki Jeszcze tylko przekopię ten kawałek z obornikiem granulowanym. albo ze zwykłym nawozem.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 09:13, 06 lis 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7149
Liviaa napisał(a)


Piękna jest ta Twoja brzozowa.. a w takiej cukierkowej aurze zachodzącego słońca to wręcz bajkowa..
Nic tylko stać i się gapić.. A może tam jakieś miejsca siedzące dla publiczności wykombinujesz? Teraz są modne ławeczki do podziwiania różanek, a u ciebie to powinna w każdy kącie stać jedna


Nie mam parcia na ławeczkę zreszta z tarasu mam widok na całą brzozowa. A jak tak dalej będę poszerzać to będę miała wejście z tarasu wprost w rabatę
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 11:08, 06 lis 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5288
U Ciebie nie tylko niebo różowe jest pięknie. Szalona, rabatki idą nowe widziałam piękne czyste kaloszki u Asi a tu takie prace. Ja miałam zryw do liści ale pogoda mokra i miałam usprawiedliwienie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Rojodziejowa 11:39, 06 lis 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8656
Już mi się w umysł wprogramowało - jak widzę takie niebo, to od razu mi się nuci piosenka Sochackiej

Fajnie u Ciebie wygląda to jak powoli wszystko się zmienia. Codziennie inaczej. Nie ma nudy
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Martka 11:44, 06 lis 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
olciamanolcia napisał(a)




Czy to są te rozchodniki Mr Goudbud? Nie wiem, czy już Cię o nie pytałam, ale co mam? Dziury w pamięci!
Edit: te centymetry (47) mnie rozbawiły
Agatorek 12:05, 06 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Pięknie wygląda brzozowa w tym świetle . Rozchodniki piękne! ❤️ (Moje jakoś tak ładnie się nie wybarwiły, są takie jakieś burawe).
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies