Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz mały raj na ziemi :)

siaaska 17:16, 09 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Witam wszystkich na naszym małym skrawku ziemi z błękitnym niebem nad głowami - naszym niebem
Działkę kupiliśmy końcem 2007 roku niecałe 10 arów. Piękne widoki na góry dookoła
Początkowo nie wyglądała rewelacyjnie. Było to pole na którym trawa była koszona chyba tylko raz w roku, ale i tak się nam podobała.
Mieszkaliśmy w centrum Bielska przy jednej z głównych ulic i zawsze marzyliśmy o ciszy, spokoju, kawałku zieleni i własnym małym domku. I nasze marznie się spełniło Mamy swój własny mały raj na ziemi



W 2008 udało się nam wykopać studnię, zrobić małą altankę, warzywniak i kompostownik. W październiku przyszedł też na świat nasz synek Kubuś



Wiosną 2009roku rozpoczęliśmy budowę naszego wymarzonego domku i nasze prace ogrodnicze ograniczyły się do koszenia trawy i uprawy warzyw. Posadziliśmy też drzewka owocowe, niestety zostały poobgryzane przez sarenki

2010 upłyną nam na wykańczaniu domku i we wrześniu mogliśmy się przeprowadzić. Nie był do końca wykończony ale nie chcieliśmy czekać więcej z przeprowadzką. W październiku już w nowym domku urodziła się Natalka I tak oto mamy dwóch małych pomocników do pracy w ogrodzie. Natalka na razie niewiele pomaga więcej przeszkadza ale za to Kubuś nie odstępuje na krok.
Zimą nie było lekko. Troszkę nas zasypało ale przeżyliśmy

____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
an_tre 17:29, 09 lis 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Witaj Asiu cóż za piękne i surowe widoki nam przedstawiasz
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
siaaska 17:35, 09 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Witam Pani Aniu Zaraz się poprawię i wstawię trochę cieplejsze widoki
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
hanka_andrus 17:37, 09 lis 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Asiu! Mówimy sobie po imieniu ,bez względu na staż i wiek.Tak łatwiej i serdeczniej!
Witam na Ogrodowisku! Domek piękny, sceneria zimowa.......już mnie telepie! Ale pięknie jest! Mam nadzieję,że w ty,m roku tyle śniegu nie dowali!
Pozdrawiam!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jotka 17:41, 09 lis 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Witaj Asiu, z nami na Ogrodowisku będzie Ci raźniej nawet w taką zimę
A jak przyjdzie wiosna razem będziemy cieszyć się naszymi ogrodami ...
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
an_tre 17:48, 09 lis 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Asiu ale Twoje fotki są piękne tylko chyba jeszcze nie tęsknimy za śniegiem i zimnem Kocham góry te wysokie i te niskie, i zawsze chętnie na nie spoglądam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
anula_wn 17:49, 09 lis 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
i ja witam !
nasze wątki różnią się jedynie...początkiem

no cóż, powiem szczerze, że (pozytywnie) zazdroszczę przestrzeni ! czekam na więcej zdjęć !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
siaaska 17:49, 09 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Dziękuję Haniu Zaglądam na Ogrodowisko już jakiś czas i zauważyłam że zwracacie się do siebie po imieniu. Bardzo to miłe ale troszkę mi nie wypadało dopóki ktoś nie zaproponował....
Też mam nadzieję że ta zima będzie troszkę łaskawsza... Na pewno będzie cieplej w domku bo już ocieplony. Pozdrawiam gorąco
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
siaaska 17:51, 09 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Jolu dziękuję za odwiedziny Na pewno w zimowe wieczory będę często tutaj zaglądać i planować swój nie dokończony ogród
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
siaaska 17:54, 09 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Rany.... Nawet nie myślałam że tak szybko odwiedzi mnie tyle osób To miłe bardzo
Witaj Aniu w moim wątku Rzeczywiście różnią tylko początkiem Ale chyba nie masz mi tego za złe?
Jeśli chodzi o przestrzeń dookoła to jest rzeczywiście wielka ale w szybkim tempie pojawiają się domki coraz bliżej nas
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies