Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szukam inspiracji ,pomocy

Pokaż wątki Pokaż posty

Szukam inspiracji ,pomocy

Wandzia890 23:03, 03 cze 2023

Dołączył: 31 maj 2023
Posty: 3
Cześć :⁠-⁠)

W chwili obecnej posiadam nie zbyt urodziwy ogród.
Szukam inspiracji co mogłabym z mojego ogródka zrobić.

Czy możecie mi coś podpowiedzieć?
sylwia_slomc... 23:40, 03 cze 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Proponuje założyć ten wątek w dziale projektowym, tam sporo osób pomaga wymyślić coś sensownegoI musisz podać o wiele więcej informacji na temat posiadanej gleby i usytuowania tego miejsca. Bo od tego zależy dobór roślin.
Poczytaj też wątki innych forumowiczów i poznaj historie ich zmagań ogrodowych, a przy okazji zobaczysz jak zmieniają się z czasem nasze ogrody i znajdziesz masę inspiracji dla siebie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 10:31, 04 cze 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Też zachęcam do lektury wątków, z czasem sama będziesz widziała w jakim stylu chcesz tworzyć ogród....Potem samo się potoczy

Każdy ma jakiś plan na dane miejsce, choinki już wyznaczają kierunek. Najlepiej wziąć węża ogrodowego i nim posługiwać się w kształtach. Trzeba zakupić nóż do robienia kantów żeby od węża ogrodowego stworzyć rabatę. Ja wykładam teren kartonami i kompostuję tam wszystko zanim sądzę rośliny. Ale inni którzy mają lepszą ziemię przekopują i dodają różnych rzeczy. To też zależy od funduszu jakim się dysponuje. Każdy sposób prowadzi do celu. Pozdrawiam
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies