Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Aranżacja ogródka przy zabudowie bliźniaczej.

Pokaż wątki Pokaż posty

Aranżacja ogródka przy zabudowie bliźniaczej.

SaskiaFarkas 17:48, 17 lut 2024

Dołączył: 16 lut 2024
Posty: 179
Cześć Kasiu.
Dziękuję bardzo za Twój post. Tyle wiedzy tutaj macie że aż mnie to onieśmiela ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu .Wiem, że dobrze trafiłam. Mam nadzieję,że dzięki waszej wiedzy, doświadczeniu jakoś uda mi się ten maleńki ogródek zaaranżować. Dużo czytam o możliwościach roślin ale póki co to wiedza teoretyczna i niekompletna, nie zastąpi ona osób, które mają doświadczenie,praktykę. Dlatego też wszystkie wskazówki są dla mnie cenne.
Jak tylko wybiorę trawy, które chciałabym u siebie posadzić chętnie dowiem się coś o nich więcej. Tymczasem w każdej wolnej chwili czytam co mi podsyłacie .
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11783-aranzacja-ogrodka-przy-zabudowie-blizniaczej
Marcin89 18:28, 17 lut 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2400
Witaj, też jestem od Lidki Mam podobnie jak Ty dom w zabudowie bliźniaczej, ale nie z kimś obcym, tylko z bratem. Działka trochę większa od Twojej, ale dużo terenu na rabaty ozdobne nie ma. Za to dużo ulubionych roślin do zmieszczenia Zapraszam do śledzenia wątku, jestem na etapie koncepcji i tuż przed rozpoczęciem prac
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
pestka56 18:44, 17 lut 2024


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Każdej z nas byłoby miło, gdybyś w naszych podpowiedziach znalazła coś co przyda ci się w komponowaniu ogrodu. Jednak najważniejsze, żeby to był ogród zgodny z twoim wyobrażeniem.
A podejście „najpierw czytaj, a potem pytaj” jest bardzo słuszne
____________________
Kasia
LIDKA 19:03, 17 lut 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7093
Marcin89 napisał(a)
Witaj, też jestem od Lidki Mam podobnie jak Ty dom w zabudowie bliźniaczej, ale nie z kimś obcym, tylko z bratem. Działka trochę większa od Twojej, ale dużo terenu na rabaty ozdobne nie ma. Za to dużo ulubionych roślin do zmieszczenia Zapraszam do śledzenia wątku, jestem na etapie koncepcji i tuż przed rozpoczęciem prac


Hehe
Jestem od Lidki.....

Tobie też sprosiłam towarzystwo ogrodnicze na głowę.

Wybaczcie proszę...
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Narsilia 20:03, 17 lut 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 491
Hehe to skoro się już przyjeło to ja też jestem od Lidki masz sporo pomysłów ładny domek , napewno dziewczyny w mig pomogą ci to wszystko ugryźć, będę zaglądać i dopingować
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Marcin89 20:05, 17 lut 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2400
Narsilia napisał(a)
Hehe to skoro się już przyjeło to ja też jestem od Lidki masz sporo pomysłów ładny domek , napewno dziewczyny w mig pomogą ci to wszystko ugryźć, będę zaglądać i dopingować
Ekhm ekh dziewczyny
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Narsilia 20:07, 17 lut 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 491
Marcin89 napisał(a)
Ekhm ekh dziewczyny

Ooo przepraszam nie chciałam dyskryminować broń boże
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Marcin89 20:10, 17 lut 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2400
Narsilia napisał(a)

Ooo przepraszam nie chciałam dyskryminować broń boże
To akurat częsty tekst z tymi dziewczynami. Śmieję się

Edit:
Tutaj często są żarty i śmiechy, rozmowy prywatne o życiu i dzieciach i w ogóle luźne, zobaczysz sama
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Narsilia 20:18, 17 lut 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 491
Ale reakcja była natychmiastowa więc aż się przeraziłam tak spokojnie ja już troszkę na ogridowisku jestem choć z przerwami i bardzo lubię to że temat ogrodow tak wdzięcznie się łączy z życiem i ogólnie żartami dobra miła atmosfera , właścicielka wątku napewno też się o tym przekona
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Marcin89 20:25, 17 lut 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2400
A jak to wciąga Stąd szybka reakcja, bo często zaglądam
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies