Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej

siaaska 09:05, 15 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Ja jako dziecko często grałam z chłopakami na boisku Na bramce, chociaż nie trzeba było biegać, nie lubiałam stać bo często strzały były mocne i zamiast bronić to się odwracałam
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
hanka_andrus 09:06, 15 lis 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Te wizyty też ogarniesz! Zaglądamy w różnym czasie.Jedni pracują ,inni mają wolne,a jeszcze tacy jak ja
w ogóle nic nie muszą......tylko chcą.Z czasem się zorientujesz,a zima jest najlepszym momentem,bo z nastaniem wiosny,pod wpływem tutejszych zapaleńców i do prac ogródkowych chęć najdzie..
Miłego dnia!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
agniecha973 09:09, 15 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
popcarol napisał(a)
Szafirki przepiękne!
Pola rzepakowe super, jak daleko macie do miasta? Jak z pracą, ze szkołą/przedszkolem dzieci?
Działka chyba spora, duże boisko, te zabudowania na końcu też Wasze?

pozdrawiam i kibicować będę
Karolina


Miasto - rzut beretem, około 7 km, więc sytuacja jak dla mnie komfortowa - koło domu wolność i swoboda, a w razie W wszystko czego potrzeba w 10 minut dostępne.
Działka rzeczywiście duża - 99 arów + dokupiliśmy sobie kawałek pola ornego (30 arów) jeszcze powyżej domu (taka okazja, żeby dokupić kawałek ziemi graniczący ze swoją działką rzadko się zdarza, więc skorzystaliśmy) i tam uprawiamy ogród warzywny.

Z zabudowań to mamy tylko dom i garaż, który gdzieś tam w oddali widać.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 09:16, 15 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
kaprys napisał(a)
I tak trzymaj "wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej". Witaj, szafirki to też jedne z moich ulubionych kwiatów.


Witaj. Długo myślałam nad tytułem. Wiesz sama jak u większości pięknie w ogrodach, można popaść w kompleksy. Ale nie ma co, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Anglicy mówią w tym momencie, że po drugiej stronie płotu trawa jest zawsze bardziej zielona. Ale nie można narzekać tylko trzeba docenić to co się już ma. Ładnie brzmi, ale trudniej się przekonać do takiego myślenia.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
bozena72 09:18, 15 lis 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Witam Cie Agnieszko ) ale masz ogromny teren z boiska najbardziej byłby zadowolony mój mężuś chyba bo to zawodowy piłkarz ) czekamy na dalsze zdjęcia szafirki piękne mam nadzieję że moje też w tym roku bardziej obrodzą.

Pozdrawiam cieplutko i byle do wiosny
____________________
agniecha973 09:22, 15 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
siaaska napisał(a)
Ja jako dziecko często grałam z chłopakami na boisku Na bramce, chociaż nie trzeba było biegać, nie lubiałam stać bo często strzały były mocne i zamiast bronić to się odwracałam

Wiesz, te mecze to pomysł mojego męża i przyznam, że genialny. Okazuje się, że wystarczy kawałek łąki i dwie bramki (do niedawna kije wbite w ziemię) i zabawy jest co niemiara. Nie trzeba fundować dzieciom nie wiadomo jakiej rozrywki, potrzebne jest tylko towarzystwo. Dwie kuzynki moich dzieci - Warszawianki, gdy tylko przyjadą w odwiedziny zaraz pytają kiedy meczyk. Kolega męża zaczął w tym roku wpadać z synem, bo u nas lepiej niż w klubie
A dodam jeszcze, że jest to najczęściej koszony fragment naszego trawnika - tutaj chętnych nie brakuje.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Wieloszka 09:22, 15 lis 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Witaj Krajanko - Dolnoślązaczko - imienniczko,
rzeczywiście miejsca u Ciebie pod dostatkiem i jakie widoki niesamowite dookoła! Dobrze, że zima się zbliża (chyba polubię tą porę roku) bo będzie w końcu czas na ogrodoplanowanie Powodzenia i chwal się, cokolwiek wymyślisz ciekawego
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
agniecha973 09:24, 15 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
hanka_andrus napisał(a)
Te wizyty też ogarniesz! Zaglądamy w różnym czasie.Jedni pracują ,inni mają wolne,a jeszcze tacy jak ja
w ogóle nic nie muszą......tylko chcą.Z czasem się zorientujesz,a zima jest najlepszym momentem,bo z nastaniem wiosny,pod wpływem tutejszych zapaleńców i do prac ogródkowych chęć najdzie..
Miłego dnia!


Tak, wiem.
Właśnie z jednej strony się cieszę, że będzie zima, bo zdążę się z Waszą pomocą ogarnąć.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 09:26, 15 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
bozena72 napisał(a)
Witam Cie Agnieszko ) ale masz ogromny teren z boiska najbardziej byłby zadowolony mój mężuś chyba bo to zawodowy piłkarz ) czekamy na dalsze zdjęcia szafirki piękne mam nadzieję że moje też w tym roku bardziej obrodzą.

Pozdrawiam cieplutko i byle do wiosny


Witaj. Zdjęć nie nadążam wklejać, bo odzew taki duży, że aż... miło
Do wiosny, ale oby zima produktywna była!
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
agniecha973 09:28, 15 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Wieloszka napisał(a)
Witaj Krajanko - Dolnoślązaczko - imienniczko,
rzeczywiście miejsca u Ciebie pod dostatkiem i jakie widoki niesamowite dookoła! Dobrze, że zima się zbliża (chyba polubię tą porę roku) bo będzie w końcu czas na ogrodoplanowanie Powodzenia i chwal się, cokolwiek wymyślisz ciekawego


Witaj. Już Cię troszkę podglądałam. Też masz teren niczego sobie, ale dużo bardziej uporządkowany i elegancki. U mnie bardziej "parkowo".
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies