Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 20:56, 28 lut 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)


Co posadziłas? Plemniczki???????????????????????????????


Bozenko Monika mi dala nasionka Stipy z takimi niteczkami i wygladaja jak plemniczki taki malutkie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 20:58, 28 lut 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)


Nie chcę studzić twojego entuzjazmu ale mi z pierwszego rzutu wykiełkowało dokladnie 30% a z drugiego i trzeciego ok 50% to może posiej więcej niż docelowo potrzebujesz. U mnie z pierwszego rzutu już po dwa źdźbła
A na miłej to taki maleńki sklepik przy ryneczku osmolin, nie ma tam za wiele, głównie w ziemię się tam zaopatruję, ale wczoraj jeszcze rzut oka na nasionka i te mi się w oczy rzuciły. I tak w sumie nic tam niby nie mają ale tak na dobrą sprawę to sporo roślin u nich kupiłam... Dziwne to wszystko


Wiem gdzie to,tez tam czasem zagladam,tak zrobie jak radzisz
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Robertop 22:28, 28 lut 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Krysiu, już minęło trochę czasu od spotkania u Ciebie, ale chciałem napisać, ze miło było Was poznać. Dziękuję za miłe przyjęcie mnie do Waszego grona. To spotkanie na długo zostanie w mojej pamięci. Pozdrawiam.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Margarete 01:17, 01 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Co ja czytam ..plemniczki sadziłaś....no ładnie, a co na to Romek
U mnie juz dzis wiosna sie pokazała pod postacia krokusów i przebsniegów oraz ciemierników.......jest wiec nadzieja że przydzie na dobre juz wkrótce.
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Krys 09:31, 01 mar 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Robertop napisał(a)
Krysiu, już minęło trochę czasu od spotkania u Ciebie, ale chciałem napisać, ze miło było Was poznać. Dziękuję za miłe przyjęcie mnie do Waszego grona. To spotkanie na długo zostanie w mojej pamięci. Pozdrawiam.


Robert mnie tez bylo milo Ciebie poznac i ciesze sie , ze nas polubules,zapraszam zawsze,pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 09:32, 01 mar 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Co ja czytam ..plemniczki sadziłaś....no ładnie, a co na to Romek
U mnie juz dzis wiosna sie pokazała pod postacia krokusów i przebsniegów oraz ciemierników.......jest wiec nadzieja że przydzie na dobre juz wkrótce.
Buziaki !


Malgosiu u mnie tez juz wychodza krokusy,ide zaraz popracowac pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
rozark 21:38, 01 mar 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Krys napisał(a)


,,plemniczki''




A ja się pochwalę, że mam 100% wschodów. Tfu, Tfu aby nie zapeszyć .

____________________
pozdrowionka
paniprzyroda 22:05, 01 mar 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
No, szczerze uśmiałam się z porównania nasionek do plemniczków
W ubiegłym roku stipa wschodziła zdecydowanie lepiej, niż w tym. Z porządkami jeszcze czekam, zeschniętych bylin nie wycinam, bo obawiam sie jednak zapowiadanego ochłodzenia.
Pozdrawiam Krysiu
____________________
Dwa ogrody
barbara_kraj... 23:30, 01 mar 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Pierwszy raz siałam stipę. Wzeszła po 5 dniach a teraz czeka na pikowanie. Nie mam pojęcia, jak się do tego zabrać, bo źdźbła są bardzo delikatne i łatwo się urywają. Pewnie jakimś narzędziem trzeba je będzie podważać.

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
rozark 17:18, 02 mar 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
do pikowania używam wykałaczek
____________________
pozdrowionka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies