Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Azyl Amatora

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Azyl Amatora

Robertop 19:23, 13 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Cześć Wszystkim,

Mam na imię Robert i postanowiłem dołączyć do grona osób pozytywnie zakręconych Nie mogę napatrzeć się na zdjęcia zamieszczone na forum. Wszystkie ogrody są super.
Na powitanie zamieszczam wiosenne zdjęcie



Nie mam wielu osiągnięć na tym polu. Praca w ogrodzie sprawia mi dużą przyjemność i nic bardziej mnie nie relaksuje niż przebywanie wśród roślin.

Pierwsza rabata zrobiona samodzielnie w zeszłym roku:

Wiosna


Lato


W tym roku mam zamiar wprowadzić dużo zmian do mojego ogrodu i licze na pomoc i wsparcie merytoryczne. Pomysłów mam tyle, że zanim wprowadze je w życie, to już kilka razy zmienia się koncepcja (tak chyba mają amatorzy, tacy jak ja)

Widok na nową rabatę z perpektywy:


Jeszcze raz witam Wszystkich i zabieram się do planowania zmian, bo wiosna już niedaleko
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Gardenarium 19:31, 13 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Robercie, jeśli chcesz to od razu zrobimy wątek i powitanie mogę przenieść do Naszych Ogrodów. Jak się zapatrujesz na tą propozycję?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Robertop 19:42, 13 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Witam Danusiu,
Oddaje się w Twoje "ręce" Jeżeli tak będzie lepiej, nie mam nic przeciwko.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Gardenarium 19:48, 13 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam i w takim razie zapraszam do tworzenia swojego pamiętnika ogrodowego. Mój ma już tysiące stron, zapraszam, link jest w podpisie. Tobie też pomogę to zrobić.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Robertop 19:51, 13 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Ok
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
adom1206 19:55, 13 lut 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
Witaj na ogrodowisku
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Robertop 20:01, 13 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Czesc Agnieszko, duzo lektury przede mna.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Marta7 20:01, 13 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Witaj Robercie! ale zawiało wiosną od Ciebie i takim ciepełkiem letnim,a osiągnięcia Twoje bardzo mi się podobają -oczko wodne(uprawiam ogródek przeszło 15lat i nie mam nawet malutkiego żródelka),tulipany -śliczne,bardzo mi się tez podoba to korytko i kompozycja kwiatowa w nim-taka lekka,z mgiełką białych kwiatków,do tego te białe stokrotki na trawniku-to wszystko jest w moim typie -podoba mi się u Ciebie
pozdrawiami będę Cię odwiedzać-bo z doradzaniem u mnie kiepsko-sama amatorszczyzna-ale są tu superaśne koleżanki i koledzy którzy napewno pomogą


____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Dzidka 20:07, 13 lut 2013


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Robertop napisał(a)
Cześć Wszystkim,

Na powitanie zamieszczam wiosenne zdjęcie





Witaj Robercie
Przywitałeś się z nami prawdziwie wiosennie.
Wszyscy już tęsknimy za takimi widokami.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Gardenarium 20:09, 13 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dlatego dla naszych Fanów na Facebooku ostatnio wykonałam galerię tulipanów. Miała bardzo dużo komentarzy i sporą oglądalność. Dla osób na FB podaję link, to w kwestii uzupełnienia pozdrowień dla Roberta

Tulipany - galeria
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies