Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

malgorzata_s... 11:14, 22 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Krysiu cudnie i kwieciście u ciebie Róże jutro posadzisz bo ma być już lepiej U mnie też śnieg brrr.
Byle do jutra
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
ren133 11:14, 22 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Krys napisał(a)
No masakra dzisiaj śnieg i strasznie wieje ,z prac ogrodowych nici ,pochlastac sie mozna,z rózami miałam działac ,5 róż zamoczonych na noc i co teraz? oj ...


Z rana tak bywa. Po południu często wiatr się uspokaja i ... świeci słonko a na jutro nie przewidują już przymrozków Może się jednak uda z tymi różami
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Urszulla 13:11, 22 mar 2015


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21881
Jakie piękne wiosenne wieści Marikeny kup od razu dwa,żeby było nieparzyścietaka powtarzalność mi się najbardziej podoba. A krokuski niesamowicie cieszą....chciałabym mieć całe ich łany kiedyś pozdrawiam serdecznie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
rozark 18:32, 22 mar 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
krokusy dalej cieszą oczy i wnoszą kolor
____________________
pozdrowionka
Edit 00:04, 23 mar 2015


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 1068
Krys napisał(a)
kupilam dzisiaj marikena szczepionego oj jak sie ciesze juz od dwoch lat sie do niego przymierzalam i jest


Gratuluję! Ja również na niego choruję na jakiej wysokości jest szczepiony?
Śliczny ogród, już bardzo dorodny thuje masz piękne, takie "grubaśne", czym podsypujesz?
____________________
Mam chyba 1000 pomysłów, tylko czasu brak ;-)
Margarete 16:01, 23 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No ładna ta twoja wiosna, Krysiu - kolorowa i bogata.
Mariken to było tez moje marzenie i kupiłam w ub roku jesienia, teraz czekam az sie zazieleni. Podsadziłam go carrexami evergold, zobaczymy jak mi to zagra razem na wiosne. A ty swojego gdzie umieścisz ?

P.S.
spóźnione ale szczere zaległe imieninowe serdeczności, zdrowia, powodzenia w zyciowych planach i niezmiennie duzo usmiechu - gapa ze mnie zagapiłam sie i zapomnuiałam że 13 było Krystyny.
Buziaki
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Krys 19:56, 23 mar 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Krysiu cudnie i kwieciście u ciebie Róże jutro posadzisz bo ma być już lepiej U mnie też śnieg brrr.
Byle do jutra


Gosiu dzięki róze dzisiaj zaczęłam sadz,po pracy tylko dwie godzinki i ciemno ,ale zawsze cos pozdrówka
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 19:59, 23 mar 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)
Jakie piękne wiosenne wieści Marikeny kup od razu dwa,żeby było nieparzyścietaka powtarzalność mi się najbardziej podoba. A krokuski niesamowicie cieszą....chciałabym mieć całe ich łany kiedyś pozdrawiam serdecznie.


Uka kolorowa i słoneczna wiosna cieszy,az życ się chce Marikena dokupie dwa ..,.a moze jak beda jeszcze tam Ula bedziesz miała rzeke krokusków ,trzeba chyba jak radza dziewczyny kupowac na kilogramy i systematycznie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 20:00, 23 mar 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
rozark napisał(a)
krokusy dalej cieszą oczy i wnoszą kolor


Renia jesienia dokupię wiecej ,bedzie jeszcze ładniej
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 20:04, 23 mar 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Edit napisał(a)


Edit mój Mariken ma szczepienie na 1,10 jest młodziutki ale urośnie tak myśle Ogród dopiero się tworzy w sumie i dom się też buduje,tuje to róznie do kwasnolubnych sypię,w ubiegłą wiosnę nawozem wieloskładnikowym po całości poleciałam Blaukornem tydzień temu je czyściłam w środku ,pierwszy raz masakra ,duzo pracy

____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies