Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

anna_t 12:04, 06 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Krys napisał(a)
Na dobranoc tegoroczna Pashmina




Voyage




Nostalgia tegoroczna

Krysia piękne róże Voyage mi się spodobała, taka bezproblemowa jak Pashmina? śmieci?
a hortensje od bozgi tez mi się ładnie ukorzeniły ale żeby kwitły??! no wiesz co...przesadzasz!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Krys 15:14, 06 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Jak to tegoroczną Pashmina? Kiedy sądziłaś? Ja posadziłam w kwietniu, przyjęła się i ma 1 kwiat....


Małgosiu to róze które Renia Rozark zamawiała,do mnie przyjechały chyba w kwietniu .
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 15:17, 06 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)
Piękne róże Krysiu, a moja Nostalgia też tak wygląda jak nie Nostalgia ale dziewczyny mnie uspokoiły że w drugim kwitnieniu i pod koniec tak ma ja przygotowuję miejsce na jesień żeby rozmnożyć kolejne rozchodniki bo je uwielbiam. i jak ogarnę to miejsce pod jabłonką to pokażę w całości. Na razie w kawałkach robię focie.

Marmoladki od Ciebie w tym roku podzieliłam na więcej- to są żelazne żurawki bo widzę jakie słońce muszą wytrzymać latem.


Ula ja mam rózen rozchodniki tez je uwielbiam i rozmnazam jak moge,mam ładne takie fioletowe sa na jednym zdjęciu,Marmelade to chyba najładniejsze i najtrwalsze zurawki ,pozdrówka
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 15:18, 06 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Na kiedy planowac mam te różane wyjazdy ? gdzies u kogos pisałas ale nie zanotowałam ...


Małgosiu weekend róznany w rosarium jest 23-24.07.2016r.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 15:20, 06 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
anna_t napisał(a)

Krysia piękne róże Voyage mi się spodobała, taka bezproblemowa jak Pashmina? śmieci?
a hortensje od bozgi tez mi się ładnie ukorzeniły ale żeby kwitły??! no wiesz co...przesadzasz!


Ania tez jestem zdziwiona Bobo ale sie bardzo cieszę,Pashimina bardzo długo kwitne mimo ze jest na zachodniej scianie domu i nie odczułam jeszcze jej śmiecenia, to mała róza na razie,Voyage ta ładna róza na razie ładniejsza od Nostalgii choc razem kupione.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
yolka 21:03, 06 lip 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Róże śliczne, ale kwitnące patyczki rewelacja, i jakie ilości hortek masz, widać, że w różnym wieku, ale będziesz mieć kwiecia.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Krys 22:49, 06 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
yolka napisał(a)
Róże śliczne, ale kwitnące patyczki rewelacja, i jakie ilości hortek masz, widać, że w różnym wieku, ale będziesz mieć kwiecia.

Jolu w tym roku stanowczo stwierdzam,że hortki sa najmniejpracochlonne i najmniej problemowe,mam troche roz i codziennie prawie cos przy nich robie,masakra .
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:52, 06 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Lilie zaczynaja.





____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:54, 06 lip 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145


____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margarete 23:51, 06 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Lilie śliczne...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies