Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 23:11, 27 cze 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
AgataP napisał(a)


Krysiu Agata też takiego kupiła więc dałam jej sygnał by i kupiła dla mnie, w szkółce powinny być nie szukaj więc specjalnie buziaczki do zobaczenia, pewnie znowu machniesz niesamowitą sałatkę


ok i tak podjade ,Renia tez chciala ,buziak
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
alinak 23:20, 27 cze 2016


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Krysiu -wpadłam z pozdrowieniami ,spodziewałam się że będziesz u Kindzi a tu nici.
Powojniki w e-clematisach wydają mi się dość słabe . długo startują.Jednak gdzież taki wybór znajdziemy .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Krys 23:28, 27 cze 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
alinak napisał(a)
Krysiu -wpadłam z pozdrowieniami ,spodziewałam się że będziesz u Kindzi a tu nici.
Powojniki w e-clematisach wydają mi się dość słabe . długo startują.Jednak gdzież taki wybór znajdziemy .


Witaj Alinko,to zycie mi sie w maju skomplikowalo...
powojniki ladne przyszly ale dlugo staly nim je wsadzilam,a rzeczywiscie dlugo startuja choc trzy kwitły jeszcze w doniczkach,podkarmie,poczytam jeszcze u Ciebie bo fajna miksture zapodałas i bedzie dobrze w przyszlym roku.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 00:23, 28 cze 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Krys napisał(a)


ok i tak podjade ,Renia tez chciala ,buziak


Też się jutro wybieram, może się spotkamy A Reina to nie wie że pani w Łasku ma penstemony?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
ZieloneWrota 08:04, 28 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
jankosia napisał(a)


Też się jutro wybieram, może się spotkamy A Reina to nie wie że pani w Łasku ma penstemony?

Jankosiu ustalmy, może u tej samej pani w Łasku droga na Widawę robimy zakupy?, nie pamiętam ani ulicy ani nazwy ogrodniczego.
____________________
Agataod początku
Urszulla 08:47, 28 cze 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Posadziłaś róże moja Nostalgia kwitnie w donicy
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Krys 09:30, 28 cze 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
ZieloneWrota napisał(a)

Jankosiu ustalmy, może u tej samej pani w Łasku droga na Widawę robimy zakupy?, nie pamiętam ani ulicy ani nazwy ogrodniczego.


Tak,pani Kubicka
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ZieloneWrota 10:35, 28 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Krysiu dziękuję, więc jeśli będziesz wcześniej niż ja w sobotę u tej pani to może kup AgacieP. te penstemony 3szt. jeśli byś nie była daj mi znać wtedy ja podjadę.
____________________
Agataod początku
Krys 10:52, 28 cze 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
ZieloneWrota napisał(a)
Krysiu dziękuję, więc jeśli będziesz wcześniej niż ja w sobotę u tej pani to może kup AgacieP. te penstemony 3szt. jeśli byś nie była daj mi znać wtedy ja podjadę.


Agata kupiłam dzisiaj na targu 3 szt.bylu u babci po 10 zł. wsadze u siebie 1 czy 2 ,jak Agata bedzie chciała to jej dam, do 9 jeszcze sporo czasu.pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 15:08, 28 cze 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)
Posadziłaś róże moja Nostalgia kwitnie w donicy


Ula posadziłam wszystkie roże jest slicznie,nostalgia ma paczki oby to byla nostalgia ,miniaturowe tez pieknie kwitna ,Voynice tez ma paczki,pozdrowka
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies