Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, ale pojemny;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, ale pojemny;)

Kasia_CS 08:19, 16 maj 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Na wstępie się przywitam

I przyznam, że czytam watek od samego początku, żeby nic nie przegapić, a jestem bardzo swieza na forum i chłonę jak gąbka teraz

i po pierwsze:
- już jestem zla, że czytałam w komorce i nie zapisywałam zdjęć, żeby później co nieco zaczerpnąć z Twoich pomysłów do siebie
po drugie
dlaczego nie zawitałam wczesniej, zanim kupiliśmy okropną teraz dla mnie czerwoną kostkę na krawędzie rabat ;( Taka granitowa jest cudowna
po trzecie:
brak mi słów jak pięknie prowadzisz ogród, jak masz wszystko przemyślane, chylę czoła dla Twoich umiejętności formowania roslin i w ogóle ręki do nich. Widać mega pasję!

A teraz pytania


ele2001 napisał(a)



Przemku, czy te kulki trzmieliny to jest jakaś specjalna odmiana, która można tak uformować? Jak poszłam do CO i zapytałam o konkretny krzaczek, to pani mi odpowiedziała, że tej odmiany się nie da uformować w kulę (a na pewno nie była to odmiana płożąca, tylko wygladała bardziej krzaczkowato ).. więc pytanie - jak wygląda krzaczkowato to da radę ciachać w kulkę?

I drugie (a wierz mi, nieostatnie do CIebie, ale nie chcę Cie zalewać potokiem

Jak masz rabatę w przedogródku to jest kostka, potem przerwa i dopiero trawka. Ta przerwa jest czymś wysypana czy to tylko ścieta darń i czysta ziemia?

Pozdrawiam i wracam zachwycać się dalej (jestem obecnie na 78 stronie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 08:29, 16 maj 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
ele2001 napisał(a)




Zdradź mi jeszcze jaka to jest lawenda, bo jest ich tyle rodzajów, że nie umiem w sklepie stwierdzić po wyglądzie, czy taką chciałam czy inną... A Twoja to jest to
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Weraafera 13:41, 16 maj 2016

Dołączył: 13 kwi 2016
Posty: 15
Przemku uwierzysz, albo i nie obejrzałam wszystkie 118 stron wątku i się zakochałam w twoim ogrodzie. Przede mną jeszcze długa droga i nie wiem co musiałabym mężowi zrobić żeby tak się zaangażował w prace ogrodowe.
____________________
Aśka - ciężkie początki
alis 13:45, 16 maj 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Weraafera napisał(a)
Przemku uwierzysz, albo i nie obejrzałam wszystkie 118 stron wątku i się zakochałam w twoim ogrodzie. Przede mną jeszcze długa droga i nie wiem co musiałabym mężowi zrobić żeby tak się zaangażował w prace ogrodowe.


Zakochanych w ogrodzie Przemka jest więcej Też nieustannie go podziwiam.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Pluszakowa 16:25, 16 maj 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Potwierdzam
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Weraafera 09:28, 18 maj 2016

Dołączył: 13 kwi 2016
Posty: 15





Przemku cudownie to wygląda. Mam trzy tuje na pniu i zastanawiam się na posadzeniu im w nóżkach lawendy lub bukszpanu. Mama pytanie jak szerokie są te obwódki. I na jaką szerokość jest zrobiona cała rabata i jak szeroko jest usypany ten biały żwir.
____________________
Aśka - ciężkie początki
ele2001 10:20, 26 maj 2016


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Dziewczyny jak się cieszę że zaglądacie ja nie miałem czasu ostatnio na wszystkie pytania odpowiem i chętnie pogadam ale kupa pracy u mni i żeby było śmieszniej problemy z kręgosłupem tylko na szybko wstawię kilka fotek przodu jak wieśka kwitnie a potem reszta jak porobię porządki u siebie buziaki dla odwiedzających obiecuje się poprawić



____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
ele2001 10:22, 26 maj 2016


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
ele2001 10:24, 26 maj 2016


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
ele2001 10:25, 26 maj 2016


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
A zapach niesamowity na przeciw mam pokój jak otwierałem drzwi od zapachu aż głowa bolała hehe
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies