Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początki w Kruklandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Początki w Kruklandii

Juzia 09:16, 13 sty 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38619
leon60 napisał(a)

co działasz ? chwal się


Żon krzyczy, że znów coś wymyślam...ale ja jeszcze pierwszego pomysłu nie skończyłam od 4 lat
Dokupuję meble i trochę upiększam
Jeszcze nie mam czym się pochwalić, bo dopiero zamawiam "towar". A i do końcowego efektu to pewnie zejdzie kolejne 4 lata

Mam tylko nadzieję, że nie nakokoszę
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 09:18, 13 sty 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38619
beta napisał(a)


popieram...


Hehe...wiem, że się nudzicie Sama się nudziłam i dlatego działam

Jak coś zrobię to pokażę. Czekam na przesyłki
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Kasya 09:29, 13 sty 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41914
Juzia_G napisał(a)


Hehe...wiem, że się nudzicie Sama się nudziłam i dlatego działam

Jak coś zrobię to pokażę. Czekam na przesyłki



ale tajemnicza...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
beta 09:34, 13 sty 2015


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Juzia_G napisał(a)


Żon krzyczy, że znów coś wymyślam...ale ja jeszcze pierwszego pomysłu nie skończyłam od 4 lat
Dokupuję meble i trochę upiększam
Jeszcze nie mam czym się pochwalić, bo dopiero zamawiam "towar". A i do końcowego efektu to pewnie zejdzie kolejne 4 lata

Mam tylko nadzieję, że nie nakokoszę


skąd ja to znam?.....niedawno jak wczoraj wieczorem przedstawiłam mojemu Ślubnemu moją wizje zmian w salonie i kuchni (niestety oba pomieszczenia są ze sobą połączone, więc muszę je traktować jako całość)...rozmowa nie przebiegała tak jakbym tego sobie życzyła....eM na chwilę zaniemówił...a mój entuzjazm zmalał....no bo przecież bez pomocy silnych męskich rąk nie dam rady....potem się trochę rozgadał, ale w dalszym ciągu był nie przekonany...i właśnie do mnie dotarło, że sprawa jest poważniejsza niż myślałam i potrzebuję więcej czasu na przekonanie Inwestora.....no cóż, będę go urabiać ze wszystkich moich sił....dodatkowo dziś wpadł mi do głowy nowy pomysł
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Juzia 10:12, 13 sty 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38619
beta napisał(a)


skąd ja to znam?.....niedawno jak wczoraj wieczorem przedstawiłam mojemu Ślubnemu moją wizje zmian w salonie i kuchni (niestety oba pomieszczenia są ze sobą połączone, więc muszę je traktować jako całość)...rozmowa nie przebiegała tak jakbym tego sobie życzyła....eM na chwilę zaniemówił...a mój entuzjazm zmalał....no bo przecież bez pomocy silnych męskich rąk nie dam rady....potem się trochę rozgadał, ale w dalszym ciągu był nie przekonany...i właśnie do mnie dotarło, że sprawa jest poważniejsza niż myślałam i potrzebuję więcej czasu na przekonanie Inwestora.....no cóż, będę go urabiać ze wszystkich moich sił....dodatkowo dziś wpadł mi do głowy nowy pomysł


Hahaha
Mi silne męskie ręce nie potrzebne, bo to tylko kosmetyka Chociaż nie powiem....mały remoncik by się już przydał. Ale wolę o tym Żonowi nawet nie wspominać, przecież wiosną roboty w ogrodzie ruszają! On nie ogarnie tyle "szczęścia" na raz.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
bleebla 16:56, 13 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Macham wiosennie
____________________
Aga - Mała eLeczka
Madzenka 19:26, 13 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Juzia działaj w domu, bo do wiosny u Ciebie jeszcze ciut ciut
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Juzia 20:56, 13 sty 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38619
bleebla napisał(a)
Macham wiosennie


Odmachuję zimowo
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 20:57, 13 sty 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38619
Marzena2007 napisał(a)
Juzia działaj w domu, bo do wiosny u Ciebie jeszcze ciut ciut


Jakieś 3 miesiące...obstawiam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Magda70 21:00, 15 sty 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
beta napisał(a)
u nas tez na plusie...na rabatach wykiełkował mi czosnek


Ooo już?! U mnie ciągle za ciemno jak w domu jestem...w sobotę zrobię rezonans po ogrodzie

pozdr Juzia
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies