Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mała Eleczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Mała Eleczka

bleebla 22:14, 07 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Witam wszystkich serdecznie

Już od dłuższego czasu chciałam dodać swój wątek i zawsze coś. Dzisiaj się uda... dzieci spią, mąż w pracy i goście poszli
Historia ogrodu jest krótka. Rok temu wprowadziliśmy się do mieszkania z ogrodem no i jak to na początku... trawa. Potem taras, który złośliwie nazywaliśmy kładką lub pomostem Kupiliśmy najtańsze drewno z którego wychodziła żywica... poprostu masakra. Szukając lepszego rozwiązania trafiłam na ogrodowisko i po dziś dzień siedzie na nim godzinami, patrząc na Wasze piękne ogrody. Forum jest poprostu cudowne!!! Ukłony dla Danusi, która zaraziła swoją pasją tylu ludzi. Naprawdę podziwiam !!!

Ogródek jest mały w kształcie litery L stąd Mała Eleczka Jeszcze kilka miesięcy temu wyglądał tak...
____________________
Aga - Mała eLeczka
Gardenarium 22:42, 07 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Witaj, czekam na zdjęcia Eleczki po metamorfozie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 22:47, 07 lis 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj Jednak chyba już wklejałaś gdzieś u nas ten taras - czy się mi zdaje Czekam na dalsze zdjęcia - bo taki mały ogród pewnie jest przez Ciebie idealnie prowadzony
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
weronika_kra... 23:39, 07 lis 2013

Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 3
WITAJ Elu ogród ciasny ale własny,stworzysz przy pomocy ogrodowiska prawdziwe cudo ,a sąsiadom za płotu oczy wyjdą na wierzch,pozdrawiam.
noemi 00:04, 08 lis 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Witaj Aga super , że się zmobilizowałaś

podpis podpowiedziałam w poprzednim wątku , jak coś się nie uda, to daj znać .


____________________
ogród magdalenka
paulina_ns 07:35, 08 lis 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj, ja też już kojarzę ten taras czekam z niecierpliwością na dalszą część....pozdrawiam.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
bleebla 16:46, 08 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Gardenarium napisał(a)
Witaj, czekam na zdjęcia Eleczki po metamorfozie


Bardzo proszę
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 16:49, 08 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Sebek napisał(a)
Witaj Jednak chyba już wklejałaś gdzieś u nas ten taras - czy się mi zdaje Czekam na dalsze zdjęcia - bo taki mały ogród pewnie jest przez Ciebie idealnie prowadzony


Bardzo dobra pamięć Danusia pomogła mi z tarasem a teraz pokazuję resztę choć na razie dużo tego nie ma.
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 16:50, 08 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
noemi napisał(a)
Witaj Aga super , że się zmobilizowałaś

podpis podpowiedziałam w poprzednim wątku , jak coś się nie uda, to daj znać .




Już dziękowałam w Twoim wątku ale podziękuję też tu. Było łatwiej dzięki Tobie
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 16:55, 08 lis 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
weronika_kraszewska napisał(a)
WITAJ Elu ogród ciasny ale własny,stworzysz przy pomocy ogrodowiska prawdziwe cudo ,a sąsiadom za płotu oczy wyjdą na wierzch,pozdrawiam.


Witam Nie przedstawiłam się na początku. Mam na imię Aga a ogródek nazywa się Eleczka bo jest w kształcie litery L no i mały przy okazji Mam nadzieję, że bedziesz czestym gościem Pozdrawiam
____________________
Aga - Mała eLeczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies