Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie Dolny Śląsk - czerwiec 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie Dolny Śląsk - czerwiec 2012

Evchen 11:18, 25 cze 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Jesteście bezwzględne!.. Proszę o zamieszczanie tego typu zdjęć w porze poobiedniej!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Wieloszka 11:37, 25 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Szarlotka była specjalnie z myślą o Danusi. Ciekawe czy spróbowała?
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
agniecha973 11:41, 25 cze 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Właśnie skontrowałam ostatnim kawałkiem śniadanko. Pyszna była.
Znikam. Jutro wstawię jeszcze parę zdjęć.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
monteverde 11:53, 25 cze 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Syla napisał(a)







Gustownie i bogato, superróżyczki w jednym kolorze?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Danusza 11:54, 25 cze 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
agniecha973 napisał(a)
Podróżny zestaw Danusi






spotkanie super! widać atmosfere tej chwili

a ja chce takie buciki
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Milka 11:59, 25 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zaczynam jeszcze raz relację, bo w końcu mam sprzęt, co nie odmawia posłuszeństwa

Pierwsza wizyta u Marty; dziewczyna przesympatyczna, a do tego każdy kto tam trafi z pustymi rękoma nie wyjedzie, bo roślin do wyboru i koloru, a ceny takie, że oprzeć się nie można!
Kawa, ciasta tylko umilały smak spotkania
Druga niesamowita sprawa z tymi naszymi zlotami, to to, że poznajemy się wirtualnie, a potem te spotkania w realu są jeszcze lepsze, czujesz się tak jakbyś się znał od dawna! i tematów nigdy nie brak i nikt nie narzeka, że przynudzasz, bo o ogrodzie i roślinach tylko gadasz, albo o kretach, nornicach i chwastach! w takiej rodzinie można dać upust swoim niedolom ogrodowym i każdy zrozumie i cierpliwie wysłucha, po prostu magia

ogród pokazowy Marty; fotek porobiłyśmy mało, a wszystko przez to, że rzuciłyśmy się na rośliny i oczywiście zaraz szybko zbieraliśmy się do Pszczółki



dumałyśmy i dumałyśmy z Agą, co to za roślina i dalej nie wiemy, bo wiadomo, Marta w wielu miejscach naraz musiała być; pień brzozy, a góra nie i taka miniaturowa i kulką zakończona, a jakżeby inaczej


i taką cudowną roślinę udało mi się nabyć

Marta ogląda prezent wykonany przez Agape

a oto on w zbliżeniu przed zapakowaniem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:19, 25 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Potem ruszyliśmy do Pszczółki i jej zaczarowanego ogrodu
Dom, ogród i otoczenie po prostu bajkowe; jedzenie wyśmienite, szkoda tylko, że mamy ograniczone możliwości i nie wszystko dało się zjeść; gospodarze wspaniali, dbali bardzo o gości, a zrobić zdjęcie Ewie było bardzo trudno, bo była w ciągłym ruchu, jak to Pszczółka

i na początek, jakaś stara róża, chodzi o odmianę, ale jaka piękna


dom pełen magii, taki z duszą



warzywnik, pięknie zrobiony i dopieszczony w każdym calu; w ogóle u Ewy, pełno różnych detali niby mimochodem, a nadające temu miejscu cudowny charakter; żałuję, że nie sfociłam łazienki, tam to raj dla ciała i duszy! a tu nasz młody uczestnik, który już załapał bakcyla ogrodowego, Igorek z Grupy trzymającej grabie; nawiasem mówiąc, bardzo sympatyczna grupa

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:28, 25 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
droga w ogrodzie wzdłuż potoku rzeki, która przyjemnie szemrze powiew bryzy daje taką krystaliczną czystość powietrza
chodzimy i podziwiamy

kolejny uroczy zakątek


widok na front domu goście; Andrzej Asia i Arek
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 12:35, 25 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pszczółka ustawia, przestawia i donosi, a wszystko na tym pięknym stole we wspaniałej jadalni

a tu z kolei kamienny wspaniały stół, więc i biesiadników nie brak

Witek jak widać po uśmiechu, w bardzo dobrym nastroju, a Marta jak widać uchachana od ucha do ucha

dyskusje oczywiście ogrodowe Marzenka, Wieloszka, Noemi, Agnieszka i Igor z Grupy Trzymającej, Agape
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
badara 12:43, 25 cze 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
Bardzo żałuję, że nie mogłam być w pięknym ogrodzie Marzeny, oglądam zdjęcia i podziwiam.
Ewie - Pszczółce dziękuję za fantastyczne spotkanie w jej urokliwej "posiadłości", jest to przecudowne miejsce z klimatem i duszą









Marto - Finko dziękuję za miłe spotkanie i możliwość obejrzenia twojego ogrodu w fantastycznym ogrodowiskowym towarzystwie







____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies