Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie Dolny Śląsk - czerwiec 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie Dolny Śląsk - czerwiec 2012

ania_wesola 08:57, 25 cze 2012


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Super nastroje; super klimaty; widać że wszyscy zadowoleni
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
abiko 09:40, 25 cze 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
No teraz to już nie dam rady muszę zazdrościć takie spotaknie...

Pszczółka miodzik w tej sukience i tym klimatycznym domem, to jakbym wróciła w Alpy Fantastyczny klimat, i dobrze wiedzieć, że ma agroturystykę..no nie wiedziałam, nie wiem..)

Ale ten stół...... na zewnątrz.. jakiś metamorfik to pewne..ale cudo...
ach

a potem te laski w tych kapeluszach.. dziewczyny, słowo daję, żałuję, że nie mieszkam na Śląsku..

i jeszcze ogród Finki... i te zakupy.. i atmosfera.. strasznie, strasznie żałuję, że nie byłam.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Bogdzia 09:42, 25 cze 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wspaniale spędziliście te dwa-trzy dni. I ta nocna wyprawa tylko ze swieczkami na wiankach.Tylko ten kwiat paproci zrobił wam kawał i zakwitł w niespodziewanym miejscu czyli u Dzidki, ale za to jak wiele drogocennych kwiatów miał.Sylwii bardzo dziękuję za pokazanie ogrodu Marzenki bo wszyscy skupili się na ludziach a ogród też jest bardzo ciekawy i ładny. Czy u Marzenki są dwa tarasy?- bo w dali widac kolumny i jakby taras a nie ma z bliska takich zdjęc i nie jest to taras z kanapami.Super spędziliście tam czas . Na nastepnym spotkaniu już będę mam nadzieje.Wszystkich pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 09:43, 25 cze 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Oj Oj zazdroszcze super spotkania i niesamowitej atmosfery,nastepnym razem pozdrawiam ciepło
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
anula_wn 09:45, 25 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
fantastyczne spotkanie ! nocne puszczanie wianków cudowne !
cieszę się z Wami, ze spędziliście tak cudownie czas.
Wasze ogrody przepiękne
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Evchen 09:51, 25 cze 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Marzena2007 napisał(a)
Szefowa nożycoręka

Otrzymałam od Danusi i Witka super kulę bukszpanową. I wyobraźcie sobie, że Danusia ją jescze stiuningowała
Pokaz kulkowania w wykonaniu Danusi. Dodatkowo instrukcja obsługi nożyc bentleya
Oj uśmiechnieta Szefowa Zadowoleona z efektu. KULKA idealna


Genialne są te zdjecia! "Wszystko idealnie przycięte, co ja tu będę robić...?.." myśli Danusia...
"O... Jest! Jedna rozczochrana kulka! " I uradowana wzięła się do dzieła!

Super są takie fotki! A spotkanie musiało być bajeczne Żałuję, że przegapiłam...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
jotka 09:54, 25 cze 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
A ja nie zazdroszczę tylko GRATULUJĘ!
Urocze spotkania, piękne miejsca, wspaniali ludzie
I mam na myśli zarówno organizatorów jak i gości
Nie byłam niestety, ale i tak korzystam czytając i oglądając ...
Fajne w tych spotkaniach jest również to, że obecni dzielą się swoimi emocjami, wrażeniami, spostrzeżeniami z nami przyklejonymi do ekranów komputerów
Jeszcze tyle spotkań przed nami - na którymś uda się pewnie byś osobiście
pozdrawiam gospodarzy i organizatorów spotkań, gości i wszystkich którzy oglądają relację
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Syla 10:24, 25 cze 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Bogdzia napisał(a)
Wspaniale spędziliście te dwa-trzy dni. I ta nocna wyprawa tylko ze swieczkami na wiankach.Tylko ten kwiat paproci zrobił wam kawał i zakwitł w niespodziewanym miejscu czyli u Dzidki, ale za to jak wiele drogocennych kwiatów miał.Sylwii bardzo dziękuję za pokazanie ogrodu Marzenki bo wszyscy skupili się na ludziach a ogród też jest bardzo ciekawy i ładny. Czy u Marzenki są dwa tarasy?- bo w dali widac kolumny i jakby taras a nie ma z bliska takich zdjęc i nie jest to taras z kanapami.Super spędziliście tam czas . Na nastepnym spotkaniu już będę mam nadzieje.Wszystkich pozdrawiam.


Tak Bogdziu , są dwa tarasy .... bardzo funkcjonalnie wszystko przemyślane
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Wieloszka 10:28, 25 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Syla, wspaniale było Was poznać! Dzięki, że zrobiłaś tyle pięknych zdjęć ogrodu Marzenki, bo ja z wrażenia zapomniałam aparatu wyjąć Zresztą, gdzie mój sprzęt przy Waszych Mogłam się zrelekasować i nacieszyć spotkaniem, a teraz pooglądam Twoje fotki, spryciula jestem nie? Buziol!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
agniecha973 10:35, 25 cze 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Podróżny zestaw Danusi



____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies