Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowa ogrodniczka, prosi o pomoc

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa ogrodniczka, prosi o pomoc

Pola 20:23, 15 kwi 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
anetanka napisał(a)
O rany! Ale mnie zaskoczyłyście z tymi Rh. Chyba pójdę zdjąć zawieszki z moich. Wsadziłam nie sprawdzając jakie urosną.

Znowu nauczka. Najpierw sprawdzić ofertę, doczytać, później kupować. Tylko jak się tego trzymać skoro chce się mieć teraz, zaraz, natychmiast

Ciurkadełko super. Też się nad nim zastanawiałam. Waham się pomiędzy tym, które kupiłaś, a kulistym
Pięknie się robi u Ciebie

Anetko nad kulistym też się zastanawiałam, ale moi panowie uznali to zakupione bo więcej będzie słychać szum wody i jakieś czujniki zmierzchu tam są , ich jest dwóch więc zostałam przegłosowana
A jeśli chodzi o rh to dokładnie tak zrobiłam jak Ty szukałam takich jak u szefowej mie było skusiłam się na te wielkie i klops.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
andziulka 20:39, 15 kwi 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Polu, szalejesz z tymi zakupami Tyle nowych roślin i ciurkadełko !!!!!!!!! Super
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Madzenka 20:43, 15 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jola ciurkadełko super. A ja dzisiaj w Obi widzialam kuliste i wyobraźcie sobie, że chciałam zadać pytanie sprzedawcy o to ciurkadelko i nie moglam znaleźć innego słowa, tylko w głowie mialam ciurkadelko, ciurkadełko.... Wreszcie po chwili przypomniało mi się, że w j.polskim jest słowo fontanna ogrodowa
Jola moj Ąfred zakupiony jesienią rozmiarów ok 70 cm wzrostu i 100 w tali przeżyl bez okrywania morźne wiatry. Tylko go cieniowałam przed ostrym słońcem zgodnie z zaleceniami Bożenki na przedwiośniu.
Nie wywalaj go pod żadnym pozorem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Pola 20:44, 15 kwi 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
No tak myślę Anula że te wielkie zakupy to już chyba mam za sobą narazie, jeszcze wsadzę te które przyjdą pocztą i stop bo trzeba trawnik doprowadzić do porządku, a wtedy nie ma chodzenia po wysianej trawce, będę sobie odpozywać i patrzeć na to co posadziłam hihihi
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 20:47, 15 kwi 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Marzena2007 napisał(a)
Jola ciurkadełko super. A ja dzisiaj w Obi widzialam kuliste i wyobraźcie sobie, że chciałam zadać pytanie sprzedawcy o to ciurkadelko i nie moglam znaleźć innego słowa, tylko w głowie mialam ciurkadelko, ciurkadełko.... Wreszcie po chwili przypomniało mi się, że w j.polskim jest słowo fontanna ogrodowa
Jola moj Ąfred zakupiony jesienią rozmiarów ok 70 cm wzrostu i 100 w tali przeżyl bez okrywania morźne wiatry. Tylko go cieniowałam przed ostrym słońcem zgodnie z zaleceniami Bożenki na przedwiośniu.
Nie wywalaj go pod żadnym pozorem

alfredka zostawię tylko go przesadzę zgodnie z instrukcją, a nazwa ciurkadełko widzę się mocno przyjeła. Też myślałam o kuli, ale panowie przegłosowali, że będzie więcej szumu wody , no to ustąpiłam
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Milka 20:47, 15 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I jak tak sobie będę odpoczywać, to na nowo zacznę wymyślać, co by tu jeszcze dosadzić tak to jest z tymi ogrodami, myślisz, że nic juz nie kupisz i dalej kupujesz!! ja juz zapomniałam, co gdzie zamówiłam, a jeszcze nie posadziłam tego co juz jest!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pola 21:08, 15 kwi 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
irena_milek napisał(a)
I jak tak sobie będę odpoczywać, to na nowo zacznę wymyślać, co by tu jeszcze dosadzić tak to jest z tymi ogrodami, myślisz, że nic juz nie kupisz i dalej kupujesz!! ja juz zapomniałam, co gdzie zamówiłam, a jeszcze nie posadziłam tego co juz jest!!

Teraz opisałam zdarzenia w wątku u Danusi, ale zrobię tu tak samo.
Dziś popołudniu zakupiłam kulki bukszpany stożek i na pniu, idziemy z M do kasy a on do kasjerki zpoważną miną" u kogo się załatwia zakaz wstępu do tego sklepu" kasjerka pyta" a dlaczego zakaz" mójM na to " bo za chwilę bedę miał same kulki w ogrodzie " kasjerka w ryk ze śmiechy kolejka za nami też, no ale dowcipniś no nie
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Monic 21:15, 15 kwi 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Jolu, po ile są te kulki i stożki w OBI? Śliczne
____________________
mój ogród Monika
Pola 21:21, 15 kwi 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Monic napisał(a)
Jolu, po ile są te kulki i stożki w OBI? Śliczne

Monika kulki małe po 32, duża po 70, stożek też 70 zł
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Monic 21:23, 15 kwi 2012


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
to całkiem normalne ceny Trzeba się wybrać do OBI...
____________________
mój ogród Monika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies