Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

aniula 16:29, 05 mar 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
A i ja mam pytanko - kiedy najwcześniej mogę jałowce płożące przesadzić? A kiedy azalie (te zrzucające liście na zimę)?
____________________
Ania Ogródek na betonie
adom1206 16:34, 05 mar 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
A ja pytam czy do naszej Danusi ode mnie słonko dotarło?
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
Madzenka 18:11, 05 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A ja siem zapytowuję gdzie jest Danusia? Czy jakiś serial się kręci?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
GorAna 19:54, 05 mar 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16131
A ja (polonistka mówiła-nie zaczyna się zdania od a),
dzisiaj zrobiłam pierwsze strzyżenie szmaragdowemu żywopłotowi i jutro też jeszcze go będę strzygła, bo trochę go jest Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Gardenarium 22:16, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Monika76 napisał(a)
Jeszcze jedna sprawa. Tak po zimie wyglądają moje tuje. Co im jest i jak leczyć.
Pozostałe są w miarę OK.
I jeszcze ostatnia prośba. Co będzie rosło przy brzozach w słońcu do 17] .
To zdjęcie może tego nie oddaje ale jest tam latem naprawdę słonecznie.
Pozdrawiam


Przeniosłam do wątku o tujach i jest odpowiedź, http://www.ogrodowisko.pl/watek/1128-choroby-zywotnikow-thuja?page=7

a o brzozie odpowiedziałam tutaj http://www.ogrodowisko.pl/watek/2160-brzozy?page=4#post_0

Proszę o wklejanie pytań i zdjęć w wątkach tematycznych, nie w moim wątku o ogrodzie Będę miała mniej roboty, bo muszę przenosić posty
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:17, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Marzena2007 napisał(a)
A ja siem zapytowuję gdzie jest Danusia? Czy jakiś serial się kręci?


Robię wizytówkę do Werandy Mam tam miejsce wśród dobrych architektów Ale stronka jeszcze troszkę szwankuje, bo zdjęcia się nie uzupełniają. Zmieniłam dwa i mam puste okienka


Wysyłam materiały do Magnolii będzie ogród Gabika w maju
Odpowiadam na maile cały dzień, moc roboty, wysyłam paczki, pojechałam na spotkanie w sprawie ogrodu. itd.
Aaaa. mam zdjęcia, bo robiłam po powrocie porządki w ogrodzie Grześ na ulicy. Zapowiadam, że mam błysk z obu stron

Nawet chodniki pomyte i podjazd
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:19, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
aniula napisał(a)
A i ja mam pytanko - kiedy najwcześniej mogę jałowce płożące przesadzić? A kiedy azalie (te zrzucające liście na zimę)?


Jak ziemia rozmarzła, to podlej rośliny. Poczekaj niech minie zapowiadane ochłodzenie za kilka dni i możesz przesadzać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:24, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Czysty ogród nie tylko bukszpanowy






Ogrodniczka na razie od strony Anuli wygląda


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:26, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
A tu przed myciem ale pograbione






____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:28, 05 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Buk po cięciu



I tulipanowiec po cięciu. cały środek miał wyłamany przez burzę dwa razy. Wiele pracy nas kosztuje skierowanie go do góry, bo "uparł się" na boki



No i jako dowód stare kwiatostany. Mimo cięcia miał mnóstwo kwiatów



Tu mu brakuje środka wyłamanego






____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies