Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

agniecha973 21:50, 04 mar 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Melduję, że na zachodnich krańcach już bardzo przyjemnie dziś było. Wczoraj ostre powietrze, to fakt, ale dziś w południe już bez kurtki można było spacerować. Ale w balerinkach to jeszcze nie... błotko i ziemia zimna... Pozdrawiam i myślę, że do centrum jutro ten cieplejszy oddech dotrze.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
anetanka 08:18, 05 mar 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 190
Gardenarium napisał(a)
Już przycinaj jak nie zmarzniesz.


Danusiu, czy to dotyczy wszystkich gatunków tuj? nie chcę zaszkodzić swoim, a chętnie obcięłabym je przed wielkim wiosennym sprzątaniem. w zeszłym roku miałam już wszystko ładnie, później obcięłam tuje i wiadomo - robota od nowa

a tutaj moja wiosna:


pozdrawiam,
aneta
____________________
pozdrawiam serdecznie, Aneta :) Zielona Pasja
Gosiniak 08:49, 05 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
U mnie wczoraj pięknie i ciepło, dziś ma być jeszcze lepiej, słonecznego krokusika przesyłam


____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Juzia 09:05, 05 mar 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38833
ana_art napisał(a)
aaa no to jutro je ciachne hihihi ale się cieszę! Wariatka ze mnie że się tak cieszę????


O mamo...to i ja się sieszę, bo też se ciachnę
Wariatki
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Monika76 09:21, 05 mar 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Danusiu podpowiedz mi kiedy mam ciąć róże.
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Wieloszka 11:54, 05 mar 2013


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Gardenarium napisał(a)


Musiałam duuużo razy ciofać i ciofać, żeby tę Damę sobie obejrzeć Odjazdowa jest!!!
A za nią w tle widzę żurawki i konwalniki - jakby zimy nigdy nie było! Za to najbardziej podziwiam Twój ogród - że o każdej porze roku wygląda pięknie, nawet na przedwiośniu, gdy dopiero śnieg stopnieje i wszędzie indziej szaro-buro... Lecę jeszcze raz wszystko pooglądać i powzdychać
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Milka 13:53, 05 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Fotka bardzo energetyczna
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Monika76 15:56, 05 mar 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Danusiu zawracam gitarę ale będę jeśli pozwolisz prosić Cię o radę w tym roku, bo to dla mojego ogrodu rozwojowy czas będzie. Tymczasem proszę powiedz mi czy i kiedy ciąć mam te Tawułki.
teraz oczywiście są dużo większe ale nie chciała bym aby zdominowały totalnie tą rabatę.
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Monika76 16:02, 05 mar 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Jeszcze jedna sprawa. Tak po zimie wyglądają moje tuje. Co im jest i jak leczyć.
Pozostałe są w miarę OK.
I jeszcze ostatnia prośba. Co będzie rosło przy brzozach w słońcu do 17] .
To zdjęcie może tego nie oddaje ale jest tam latem naprawdę słonecznie.
Pozdrawiam
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Slawko 16:05, 05 mar 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Tej tui na zdjęciu już nie da się uratować, tak mi się wydaje. Przemarzła albo po prostu uschła.
Przy brzozach to najlepiej rośliny wrzosowate jak wrzosy, wrzośce, azalie czy różaneczniki ale także lawendy, jakieś trawy jak rozplenice czy miskanty. Tutaj znajdziesz mnóstwo inspiracji i ciekawe propozycje roślinne - ogród z lustrem w wykonaniu Danusi http://www.ogrodowisko.pl/watek/1033-ogrod-z-lustrem?page=221
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies