Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

ana_art 22:44, 26 kwi 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
niesamowite są te biało-zielone tulipany i zakupy....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ewakatowice 22:51, 26 kwi 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Gardenarium napisał(a)


Nie zasilam, daję im papu w dołek, czysta próchnica z ziemią ogrodową, na dwa lata wystarczy


dziękuję, jak zwykle fachowa pomoc
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
monteverde 23:03, 26 kwi 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Gardenarium napisał(a)
Buki w pełnej krasie



Wiśnie też, szkoda że leje, opadną kwiatki





Kwiatki pięknie wyglądają, ale jak wiśnie urosły piękne pozdrawiam Danusiu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 08:34, 27 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kasiek napisał(a)


A wiec jednak Raj Zbyszko dostal po nosie lalala


Wiecie przecież, że ja z ogrodem rozprzestrzeniam się na ulicę i na drugą stronę ulicy. Teraz tutaj, gdzie mam parking naprzeciwko furtki - robię rabatę. Wycięłam kanciki, nadałam jakiś kształt temu bezkształtnemu trawnikowi i....będę sadzić to, co się nie nada gdzie indziej, a może nawet postaram się aby nasadzenia nie były całkiem przypadkowe, a przemyślane

Teraz rośnie tam jaśminowiec (dwie sztuki) cięte w ekran wysłaniający samochód od ulicy, po prawej rosną hortensje drzewiaste i dwie inne, a zamierzam dosadzać niższe piętro, byliny, lawendę, szałwie, przywrotniki, tawuły, to co wytrzyma mocne słoneczko, bo tam jest prawdziwy skwar.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
majorkaa 08:43, 27 kwi 2014


Dołączył: 26 lis 2012
Posty: 172
Pozdrawiam niedzielnie
Danusiu czy mogłabyś spojrzeć i doradzić?
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4445-propozycja-zywoplotu
____________________
Hokus pokus w ogródku Beaty
Gardenarium 08:44, 27 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zanim przeczytałam to już doradziłam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
majorkaa 09:10, 27 kwi 2014


Dołączył: 26 lis 2012
Posty: 172
Bardzo dziękuję, jak zwykle z prędkością błyskawicy
____________________
Hokus pokus w ogródku Beaty
Madzenka 09:23, 27 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Danusiu tulipany liliokształtne z zielonym paskiem mnie zachwyciły. Są takie królewskie!
A co do bordowych zamiast czarnych tulipanów to się nie dziwię..... U Ciebie wszystko musi być perfekt i z konwalnika i by idealnie wspołgraly.
Wbrew temu co piszę Marta wg mnie nie zciemnieją... Mam i czarne i bordowe queen of the night i od początku są rózne... Czarne są niemal czarne a bordowe e są po prostu jaśniejsze...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gardenarium 10:25, 27 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
No i to mnie właśnie martwi najbardziej, nic tylko wyrwać. Jestem mega wkurzona.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:27, 27 kwi 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Chyba zaraz pójdę napić się kawy przy nowym stoliku, oczywiście jeśli ławka wyschła, bo w tej chwili wychyla się nieśmiało słoneczko. Kolor winny jakoś muszę przeżyć i pogodzić się z pechem jaki mnie prześladuje. O kolory mi chodzi. W wannie miały być same białe i biało-zielone - były rózowe, żólte i nie wiadomo jakie, a teraz czarne nie są czarne. No to już porażka.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies