Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedwiośnie ogrodu..:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedwiośnie ogrodu..:)

martika 17:23, 20 wrz 2015


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Troche mnie nie było, ale wrzucam cosik z ogrodu...

Na ostatnim zdjecieu buki Dawyck Gold z ML.
A teraz moje plany, zakupiłam 3 graby Frans Fontaine i tu będą:stoja w donicach jeszcze.

Widac je tam za brzozą.

Na ostatnim widok z tarasu, musze cos tu posadzic, bo sąsiad tak blisko sie wybudował i na dodatek dosc sie podniosł...wymyslilam te graby kolumnowe , podsadze je mysle Evergolldami, tak jak tam widac.....no chyba ze ktos ma inna propozycje..?
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Dorotka 17:29, 20 wrz 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Witaj ponownie,

Marto jaką odmiane hortensji masz???
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
martika 17:35, 20 wrz 2015


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Dorota, te z przodu, czyli juz wielkie o Limki, a te w dali z trawami to Vaniliki, sadzone zeszłej jesieni , mysle, ze za rok beda bardziej okazale.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
nawigatorka 17:47, 20 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A moge dopytac gdzie i za ile kupilas graby.ja szykam w dobrej cenie ale fastigiate.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Luki 18:10, 20 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Znakomicie ogród się prezentuje, bardzo zdrowo i trawy masz ogromne połączenie buka z Morning Lightem bardzo udane.
Takich grabów zazdraszczam okrutnie bo dokładnie takie w tym samym układzie i ilości są mi potrzebne i nigdzie znaleźć nie mogę matko jakie cudne okazy.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
martika 18:16, 20 wrz 2015


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Dzieki Asia i Łukasz- okazy sa fajne chociaż na wiosnę pprzycinam aby sie nieco zagesciły, bo nie są równe.
Asia graby kupiłam w Centrum Ogrodniczym "Ogród marzń", to juz chyba Swarzędz od strony Poznania.Nawet nie jechałam tylko zadzwoniłam, były, poprosiłam o zdjecie, a potem transport i są. Sa fajne, bo juz takie dosc wysokie, cena 210 za jednego.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Mysza 18:52, 20 wrz 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Marta super te graby.Takie dorodne
Muszę w przyszłym roku limki posadzić.Piękne masz.
____________________
Gosia
martika 19:19, 20 wrz 2015


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Dzieki Gosia, Limki sa super i bezobsługowe, nie liczac ciecia na wiosne.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
nawigatorka 20:21, 20 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
martika napisał(a)
Dzieki Asia i Łukasz- okazy sa fajne chociaż na wiosnę pprzycinam aby sie nieco zagesciły, bo nie są równe.
Asia graby kupiłam w Centrum Ogrodniczym "Ogród marzń", to juz chyba Swarzędz od strony Poznania.Nawet nie jechałam tylko zadzwoniłam, były, poprosiłam o zdjecie, a potem transport i są. Sa fajne, bo juz takie dosc wysokie, cena 210 za jednego.

Bylam u nich w tym tygodniu i ogladalam te graby nawet.fastigiate mieli za 190 i mi sie to duzo wydaje. Ech piekne sa
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
martika 20:33, 20 wrz 2015


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
No nie wiem, te moje maja 3,5m wysokosci, to pewnie zalezy od wielkosci, widziałam gdzie indziej na Fabianowie takie biedne moze 1,2m i facet chciał 100 za jednego.
Ja sie skusiłam, w tym sezonie postawiłam na wyższe drzewa, na wiosne kupiłam 5 Doorenbos i 2 buki, teraz 3 graby i jeszcze 2 Nigry bym kupiła.moze jeszcze dokupie traw i Horti, carxy.reszta smaczków juz chyba na wiosne.
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies