Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenie o...

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o...

kasiula79 21:24, 10 wrz 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Aneczka napisał(a)
Witam, bardzo mi się podoba ułożenie kostki przed domem, no masakrycznie mi się podoba. Już jest u ciebie ekstra, to co będzie dalej...? Acha i mam pytanko, czy podcinasz tujom czubki, że tak równo rosną, bo jeśli się nie mylę to to są szmaragdy. Ja gdy swoje sadziłam były równe, jednak po dwóch latach różnica ich wysokości zrobiła się bardzo wyraźna. Jak ty to robisz, że u ciebie jest tak równiutko? Pięknie masz wszystko poplanowane, ja na razie tylko same ciapy mam, ale jak popatrzę na wspaniałą jpracę tak jak u ciebie to budzi się we mnie nadzieja Pozdrawiam.


cześć Aneczka - dziękuję za bardzo miłe slowa

szmaragdy dopiero w tym roku wiosna były równane metodą "do kijka" - poza tym nie robię z nimi nic

zapraszam częściej i lecem do Ciebie
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
kasiula79 21:29, 10 wrz 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
ana_art napisał(a)
ależ masz pięknego klonika co to za odmiana? choruję na ładnego klona



Anetko klonik w odmianie Garnet
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
kasiula79 21:32, 10 wrz 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Loosiuu napisał(a)
Nie jestem na bieżąco, ale piszę żwirek Zobacz jak ładnie wygląda ten ostrokrzew i kule ze żwirkiem w Ogrodzie z lustrem!


no właśnie Filip widziałam (ten ogród oglądam bardzo często) ale trawki też kuszą - kurczę że też nie można mieć wszystkiego

dzięki za radę!
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
kasiula79 21:35, 10 wrz 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
baraga1904 napisał(a)
...cudownie wrzoskowo i buksikowo...piękne kulki...


Dziękuję Agnieszko !
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Gardenarium 21:56, 10 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja bym dała między kulkami jednak cosik, niskie musi być i najlepiej żółte. Ułożone falami lub wachlarzem jak wrzosy i wrzośce.

Nawet i żurawki mogłyby być, tylko już nie żółte, bo nie wytrzymają.

Ilex będzie za wysoki, może być trzmielina ale musi być cięta "po ziemi"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kasiula79 23:15, 10 wrz 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Gardenarium napisał(a)
Ja bym dała między kulkami jednak cosik, niskie musi być i najlepiej żółte. Ułożone falami lub wachlarzem jak wrzosy i wrzośce.

Nawet i żurawki mogłyby być, tylko już nie żółte, bo nie wytrzymają.

Ilex będzie za wysoki, może być trzmielina ale musi być cięta "po ziemi"


dziękuję Danusiu bardzo za wskazówki - będę teraz kombinować co mogłoby być tym "cosikiem" , bo skoro falami to trzmielina musi być jeszcze z czymś?
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Borbetka 07:53, 11 wrz 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
kasiula79 napisał(a)


patelnia nie patelnia - raczej patelnia bo słońce od godziny 13-14 do wieczora...


Ja mam odwrotnie, do 13 słońce i dałam tojeść żółtą po ziemi, ale mi się podoba ta roślina. Tylko chyba jest ekspansywna, za to ma miękkie liście, wystarczy ręką rwać. Włazi mi na brzydką kostkę koło drewutni i na murek, jestem bardzo zadowolona z tego .
____________________
borówcowy wizytowka
kasiula79 10:54, 11 wrz 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Borbetka napisał(a)

Ja mam odwrotnie, do 13 słońce i dałam tojeść żółtą po ziemi, ale mi się podoba ta roślina. Tylko chyba jest ekspansywna, za to ma miękkie liście, wystarczy ręką rwać. Włazi mi na brzydką kostkę koło drewutni i na murek, jestem bardzo zadowolona z tego .


dzieki za podpowiedź - również bardzo podoba mi sie ta roślinka, dlatego poczytam coś więcej o niej - moze akurat da radę...

a mozesz jeszcze napisać kiedy ona startuje wiosną i do kiedy mniej wiecej jest dekoracyjna (ma liście)?
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
bozka 11:01, 11 wrz 2013


Dołączył: 27 paź 2012
Posty: 154
Oj klonik rzeczywiście piękny jak i pozostałe roślinki Czy on jest bezproblemowy?
____________________
Bożena
leon60 11:06, 11 wrz 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Odmachuję
Danusia podpowiada żurawkę na rabatkę z kulkami, może coś różowego typu: Georia Peach, Paprika ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies