Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia i plany vs. rzeczywistość

butterfly 07:35, 05 maj 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Madzen , chodzilam po ogrodzie i szukalam tych Angelique bo juz zglupialam i moze cos pomylilam ale nie, to byly paczki z L. z trzema rodzajami tulipanów i tylko te nie wypalily.

Piwonie mam spisane w domu,wieczorem zalacze listę ale jedna wygląda jak lody

Luki , nie,hacone nigdy mi nie wymarzlo, to twarda sztuka. Jedynie mogła być zmasakrowane przez psa lub podeptana przez dzieci...
Pewnie jakiś inny problem...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Kuba 07:52, 05 maj 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Piękne tulipany niby mam Angeliny ale wyglądają inaczej; czosnki masz chyba na dopalaczach, zaraz się otworzą, moje ledwo z ziemi wyszły
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
siakowa 08:10, 05 maj 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
butterfly napisał(a)
Tulipany przekwitają, czosnki za chwile zaczną

to sa te czosnki co z przegorzanem w duecie rosna? jak on teraz wygląda?
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
inag 18:57, 05 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Kuba napisał(a)
Piękne tulipany niby mam Angeliny ale wyglądają inaczej; czosnki masz chyba na dopalaczach, zaraz się otworzą, moje ledwo z ziemi wyszły

A myślałam, że tylko moje takie w tyle..
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 18:58, 05 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Czy Ty jesteś zawodowym fotografem? Robisz piękne zdjęcia.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
agata19762 20:02, 05 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Moje czosnki też pękają
Portrety tulipków cudo!!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
butterfly 22:01, 05 maj 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Kuba, z Angelique chyba się pożegnam i już więcej nie kupię bo żadne nie powtórzyły kwitnienia...
Czosnki żadnego dopalacza ani innego ziela nie palą chyba wiedza że tulipany przekwitają i nie chca mnie zawieźć na komunie....

siakowa, ten to akurat Gladiator, z przegorzanami rosną Purple Sensation i one jeszcze bardziej są otwarte miałam zdjęcia zrobić ale jak włączyłam aparat to akurat bateria padła... przegorzany już duże, tzn. na razie same liście ale już wysokie

inag, nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki mi komplement sprawiłaś.... fotografia od dawna mnie interesuje ale nie mam o niej bladego pojęcia... do tego stopnia że manualnie w ogóle nie umiem ustawić aparatu... a juz ostatnia dyskusja u Lukiego na temat obiektywów to czarna magia...
Marzy mi sie kurs ale zawsze inne wydatki wygrywają
Uwielbiam robić zdjęcia i z wakacji zawsze w tysiącach przywożę...

dziękuję ci bardzo, bardzo, puchne z dumy

Agata, a widzisz , może to pogoda na podkarpaciu taka przychylna dla czosnków w tym roku
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
inag 00:07, 06 maj 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
butterfly napisał(a)

inag, nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki mi komplement sprawiłaś.... fotografia od dawna mnie interesuje ale nie mam o niej bladego pojęcia... do tego stopnia że manualnie w ogóle nie umiem ustawić aparatu... a juz ostatnia dyskusja u Lukiego na temat obiektywów to czarna magia...
Marzy mi sie kurs ale zawsze inne wydatki wygrywają
Uwielbiam robić zdjęcia i z wakacji zawsze w tysiącach przywożę...

dziękuję ci bardzo, bardzo, puchne z dumy

Też sie interesuję fotografią - ale tylko czysto amatorsko. Od razu rzuciło mi się w oczy, że fajnie kadrujesz, na wielu zdjęciach jest przemyślana kompozycja itd. Ja czasami jak mam czas to lubię się pobawić w manualne ustawienia ale często odbywa się to na podstawie prób i błędów W zeszłym roku też szukałam jakiś fajnych kursów, na których można się dowiedzieć ciekawych rzeczy- podstaw można się nauczyć samemu z internetu ale w moich okolicach bieda w tym temacie. Odpuściłam sobie. Poza tym wciąż są inne wydatki i czasu też brak tak jak u Ciebie..
Widać, że masz talent i dobre oko
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
nawigatorka 18:00, 12 maj 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Jak tam stipa i przygotowania do komuni?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
butterfly 21:18, 12 maj 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Asiu, stipa musi jeszcze cierpliwie poczekac w doniczkach ale nie narzeka
przygotowaąłm już jej trochę miejsca bo wycięłam wszystkie liście czosnkom żeby było lepiej mi sadzić.

Dziś rano była piękna mgła.



Niestety wszystkie tulipany przekwitły... na zdjęciach z daleka jeszcze jako tako to wygląda ale jutro chyba wszystkie wytnę...

Idę prasowac ostatnie 2 firanki...
I mam nadzieję ze usiąde w niedzielę na tarasie... prognozy nie sprzyjają...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies