Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 22:35, 29 cze 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
mateuszmichn napisał(a)
Ojej ile się u ciebie działo. Aż miło oglądać tak ładny ogród. Niedawno też ogarnialem u siebie i też wywiozlem sporo zielska. Aaa bym zapomniał super kuleczki


Mateusz, uwierz mi, że nawet nie mam kiedy go oglądnąć Ja dopiero na zdjęciach dostrzegam co nowego zakwitło i co wymaga uwagi Ale ja to ja - tego nie ogarniesz
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 22:41, 29 cze 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lindsay80 napisał(a)
Wow, ale masz pięknie - wszystko takie soczyste, a mnogość bylin zachwyca!


Trawnik jest teraz mniej soczysty, bo nienakarmiony Nawóz się mi skończył, a od zeszłego roku staram się omijać centra ogrodnicze, bo zawsze wychodzę nie z tym co trzeba... Także znając życie jak pojadę do nawóz to kupię wszysto oprócz niego
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 22:44, 29 cze 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Bogdzia napisał(a)


Jeśli na pierwszym zdjeciu jest zbyt czerwona to pasuje na Perfume Violette.Pozdrówka.


Któraś z naszych ogrodniczek chyba kiedyś mi pisała nazwę tej róży i z tego co pamiętam brzmiała identycznie...Dodaję do zakładek i poczytam sobie o jej pokroju, itd. Dziękuję Bogdziu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 22:45, 29 cze 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
wojtas2101 napisał(a)
Piękne zdjęcia, moja werbena się rozrasta ale też nie wiem czy zakwitnie.


Werbena lubi stać w miejscu, ale jak już ruszy to zakwitnie zanim się obejrzysz Trzymam kciuki za Twoją
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 22:49, 29 cze 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)
Piekny jest ogród w tej fazie poczatku lata. Pieknie ze masz wreszcie dla niego czas


Marzenko, dla ogrodu teraz zostały mi już tylko soboty, w piątek po wyjściu z pracy dokulałem się do domu o 19.30... Także nie poszaleję Ale ogród się broni
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 22:50, 29 cze 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ZielonaAnia75 napisał(a)
Nooo pięknie! Praca się opłacała, rabaty aż lśnią


Muszę sobie zrobić listę zadań na weekend Chyba pokropię rabaty florovitem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 22:52, 29 cze 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Milka napisał(a)


Trzymam

Uśmiałąm się z tej werbeny, wyślę ci, jeśli chcesz, bo inwazja u mnie

firletka spora, fajne ujęcia z nią zrobiłeś

a ogród masz angielski, a nie minimalistczny, chyba jednak takie wolę, bo ciągle coś zaskakuje, same ciekawe rosliny i połączenia...lubię tak czyściutko w ogrodzie, zazdraszczam, ja na razie ogród mam w odstawce, ale potem jakos obrobię


Ogród angielski - i choć jest to dla mnie pochwała, to lepiej Irenko nie wypowiadaj tego głośno Anglicy by się obrazili, że moje buszowisko do ich rabat porównujesz Czy tylko ja widzę ile w tym ogrodzie jest jeszcze do zrobienia zamiast tego ile jest w nim zrobione? Nienormalny jestem jakiś
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:01, 29 cze 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zielona napisał(a)
Sebek... gdzie Ty widzisz dziury w żywopłociku to ja nie wiem... ale może dlatego, że u mnie buksy sadzone co 40cm, więc obwódki /kiedyś będą zwarte!!!/ na razie wyglądają, jak kibic po walce z wybitym co drugim zębem Twoje to dla mnie ideał.

Bylinowy bajzel powiadasz? Lubię bajzel! Podziwiam Malkul, Magdę70, Magnolię i pozostałe nie-kokoszki, że potrafią oprzeć się kolejnym roślinkom. Ja nie potrafię. Będę miała bajzel

Fajnie, że wróciłeś na włości. Nawet jeśli ogrodowe hortensje w Twojej ocenie marnie wyglądają, to mniemam, że to tylko z tęsknoty za Tobą. Dostana papu i za chwilę machniesz im kwitnące, obfite portrety.

Pozdrawiam.


Marta, te obwódki krwią i złością są odkupione Ich historia rozpoczęła się w 2011 masakrą, którą dopełniła kolejna dostawa słabych sadzonek w 2012 lub 2013-tym... I choć ciągle mam przed oczami idealne angielskie żywopłociki z bukszpanu to zawsze sobie powtarzam, że moje po kilkudziesięciu latach też takie będą Teraz nie mam dostepu do zdjęć, ale świeżo sadzone obwódki z bukszpanów w Anglii wcale nie powalają - co więcej stosujesz podobne odległości sadzenia co oni Jak zwykle profesjonalnie Że też Ci się nie nudzi to perfekcja w podejściu do tematu jakim jest ogród

Ja też podziwiam wiele osób z forum za konsekwencję, ale kiedyś też taki będę W głowie mam plan Ale ja zawsze mam jakiś plan - w bliższej lu dalszej perspetywie czasu

Buziam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Zielona 23:57, 29 cze 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Moje odległości pomiędzy roślinami wynikają tylko z chęci szybkiego zapełnienia wielkich rabat. Nie mam żadnej profesjonalnej wiedzy, a jeśli coś wychodzi "jak w Anglii" to tylko z czystego przypadku. Ale dzięki za miłe słowa
makkasia 10:58, 30 cze 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Sebek napisał(a)
Kochani, odpowiem Wam potem, bo dziś intensywny dzień za mną Jednak mogę się juz pochwalić, że pierwszy rok studiów zaliczony

Pozdrawiam Was serdecznie i oby do wieczora

graaatulacje !!!!
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies