Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 23:21, 04 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
nicol21 napisał(a)
Ja nawet się nie dziwię, że na huśtawce nie usiedzisz długo. Jeśli nie masz ogrodu na codzień to tymbardziej. Huśtawka okazuje się dobrym punktem do wypatrzenia paru rzeczy, które koniecznie trzeba poprawić


Szaleńśtwo bylinowe jest super, dziur w buksikach to ja nie widzę. Ogród pełen energii i z niecierpliwością czekam na nową porcję fotek.


Masz takie same myślenie o huśtawce jak ja Dlatego dzisiaj na niej nie siadałem ani na chwilę Choć i tak niemal cały dzień w ogrodzie spędziłem...

Nowe zdjęcia pojawią się jutro, dziś już mi się nie chce
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 23:25, 04 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mala_Mi napisał(a)
Czytam piąte przez dziesiąte.. i szukam falistego bukszpanu... i widzę wszędzie równo. Coś mi tu cyganicie..

Werbena odrośnie i zakwitnie jeszcze w sierpniu Takie malotki wysyłam ludziom i one też jeszcze zakwitną. Jak chcesz to ci podeślę trochę Jak chcesz to info u mnie, bo tu mogę przegapić.


Aniu - przecież fal nie pokażę Pokazałem ten równy Choć nie wiem czy udało się mi minąć dziś fale obiektywem - zobaczę jutro na zdjęciach

Werbeny mam jak na razie dość Dzisiaj nawet wyplewiłem siewki, które jakimś cudem pojawiły się na froncie między turzycami... Zresztą było tam tyle chwastów, że wstyd normalnie Teraz mam nawet ziemię spulchnioną w tym miejscu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
07_Rene 23:25, 04 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Sebek napisał(a)



Nowe zdjęcia pojawią się jutro, dziś już mi się nie chce


To masz jeszcze jakieś 35 minut Czekamy


Edit: No dobra, przyjdę jutro na świerzynki Dobranoc
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Sebek 23:27, 04 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
07_Rene napisał(a)


To masz jeszcze jakieś 35 minut Czekamy


Musicie się uzbroić w cierpliwość - przynajmniej do jutra

A tak w ogóle to musimy się kiedyś spotkać! W głowie już sobie układam kiedy i jak miałoby dojść do spotkania
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
07_Rene 23:30, 04 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Sebek napisał(a)



A tak w ogóle to musimy się kiedyś spotkać! W głowie już sobie układam kiedy i jak miałoby dojść do spotkania


O matko! Co za tajemniczy plan. Boję się. Margaretka ma mnie odwiedzić kiedyś w wakacje, więc czuj się zaproszony O terminie powiadomie jak będę wiedzieć.
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Sebek 23:33, 04 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
07_Rene napisał(a)


O matko! Co za tajemniczy plan. Boję się. Margaretka ma mnie odwiedzić kiedyś w wakacje, więc czuj się zaproszony O terminie powiadomie jak będę wiedzieć.


Żadna tajemnica, ostatnio nawet z Alinką o tym gadaliśmy Jak ja będę coś wiedzieć to też dam znać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 08:26, 05 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Oj werbenę to chyba będziemy tępić za rok...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 10:08, 05 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Ha! Marzenka ma rację. Werbena raz zaproszona do ogrodu, nada mu patagoński charakter w każdym zakątku. Śmieję się, że od lutego pieczołowicie podlewałam doniczki, by mieć werbenę na nową rabatę, a teraz mam tyle siewek, że mają rangę chwastu... Na szczęście moja Mama i Sąsiadka chętne na sadzonki, więc wypielą mi te łany
myszorek 10:22, 05 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Witaj Sebku,
jaki u Ciebie busz zarośnięty w tym roku, ile kolorów! Czekam na Twoje lilie, bo lubię patrzeć na te kwiaty. Pięknie wyglądają w pączkach. Róża "no name" ma piękny kolor. Pokazałbyś cały krzaczek.
____________________
ogród zmyślony
Iwk4 10:33, 05 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Sebek, kawę kończę, a fotek brak. Pozdrowienia zostawiam.
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies