Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

danuta_ 17:29, 01 lip 2012


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Sebek, gratuluję debiutu w TVN meteo
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
an_tre 17:53, 01 lip 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Sebek oglądałam odcinek o 15:05 Było super gratuluję występu w nagrodę masz ode mnie słonecznego liliowca z żółtą biedronką



____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
anna_studio 20:34, 01 lip 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Oglądałam z rana...gratuluję debiutu
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Przetacznik 20:59, 01 lip 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Gratulacje, świetnie wyglądaliście, oglądałam z całą rodziną entuzjastycznie wykrzykując o to jest Danusia, Gosia, Sebek, Kasia... : )
Miły bardzo odcinek, pełen radości i swobody i wyraźnie Maja dobrze czuła się w tych okolicznościach...
____________________
Matka 21:00, 01 lip 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Moj M mi włączył i mowi'choć choc Twoje koleżanki są'
____________________
U Matki
Sebek 21:01, 01 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Nati napisał(a)
a to ten skromny skalniaczek mało narazie widać ale doślę bardziej precyzyjne


Witaj serdecznie - no i co ja paczę

Wypaczyłem hostę - dużo większa nie będzie, żurawka też chyba większa być nie może

Najlepiej jakbyś napisała - i narysowała co tam jest, bo nie wiem czy to rozchodniki czy miniaturowe iglaki ...'

I jeśli dobrze rozpoznałem berberysa to tnij go, aby uzyskać najlepiej postrzępioną kulkę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 21:02, 01 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przetacznik napisał(a)
Gratulacje, świetnie wyglądaliście, oglądałam z całą rodziną entuzjastycznie wykrzykując o to jest Danusia, Gosia, Sebek, Kasia... : )
Miły bardzo odcinek, pełen radości i swobody i wyraźnie Maja dobrze czuła się w tych okolicznościach...


Mai akurat wtedy nie było, dlatego jak my się wypowiadaliśmy to trzeba było wymyślić historię, a nie odpowiedzieć na pytanie...Ale jestem zły, bo najlepiej Gosia się wypowiedziała, a wycięli ją - wredniury
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 21:15, 01 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebku ja już Ci 2 czerwca wróżylam karierę. Celebrytą już jesteś wieś będzie dopiero gadać!!!!
A w mediach lub w architekturze zrobisz kariere na bank!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Sebek 21:22, 01 lip 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Marzena2007 napisał(a)
Sebku ja już Ci 2 czerwca wróżylam karierę. Celebrytą już jesteś wieś będzie dopiero gadać!!!!
A w mediach lub w architekturze zrobisz kariere na bank!!!


Jaką karierę - swoje kilkanaście sekund w TV miałem - na razie mi wystarczy, bo kamera i ja się nie dogadujemy!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Nati 22:38, 01 lip 2012


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208


zrobiłam teraz zdjęcia na szybkiego nie pamiętam wszystkich nazw ale ty pewnie rozpoznasz te rozchodniki i bylinki niekoniecznie muszą być, chcę gęsto bujnie z klona chciałabym bonsai i coś tam kombinuję, ta choineczka karłowa na drugim zdjęciu chyba będzie mała więc z przodu więc chociaż podpowiedz jak poprzestawiać ale chętnie coś dosadzę, coś zwieszającego się z kamieni nie wiem, działka ogólnie jest mała więc też nie można poszaleć jako tło są tuje więc zielono będzie. bardzo lubię też trawy hosty i cięte formy choinki i w ogóle zaraz wyjdzie że wszystko lubię i skalniak jest na pełnym słońcu od 12 naprawdę skwar i trochę wiatru w wietrzne dni nawet bardzo z tym że jak urosną tuje to chyba to się zmniejszy,

pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie jak będziesz miał pytania to pisz ja szybciutko odpiszę
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies