Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

nieszka 15:36, 13 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Eh ciekawa jestem tego rudzielca po wizycie u fryzjera...
Ja osobiście bym optowała za trzema tujami na tle siatki
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
beta 20:52, 13 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
irena_milek napisał(a)
bo patrzysz przez pryzmat innych ogrodów, a ona od razu zwróciła moją uwagę i jakie doskonałe tło do kompozycji


masz rację Irenko
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 20:54, 13 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
MilenaP napisał(a)
Beata nie zamawiałam u nich bo odkryłam ich parę dni temu i to tylko wirtualnie. Może w następnym tygodniu pojadę do Krakowa to zajrzę. Ceny róż powodują, że sama do siebie się uśmiecham. Wezmę wszystkie angielki, tylko gdzie je posadzę


Milenko jeżeli do nich zajedziesz to koniecznie daj znać co i jak

w takim razie może się wstrzymam z tymi różami?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 21:07, 13 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
dzis po południu zabrałam się za cięcie tego rudzielca, myslałam że pójdzie jak po maśle, a tu niekoniecznie

zresztą zobaczcie sami

najpierw zdjęcie bohatera



ostatnimi czasy bardzo się posunął w swej rudości

w trakcie cięcia stwierdziłam że nawet fajnie mógłby wyglądać jako bonsai



potem delikatnie odwiodłam gałęzie na boki żeby sobie wyobrazić jak by wyglądac miał ten kij



i dalsze plątanie



i nie bardzo teraz wiem co dalej?

czy ta czupryna to się wogólę kiedyś zagęści i czy jest szansa na kulkę? pewnie górę też by trzebabyło delikatnie ciachnąć?

nawet nie przypuszczałam że on aż taki suchy jest

pomóżcie
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 21:10, 13 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
a teraz chwalę się



lawenda od koleżanki z jej włąsnego chowu, w tamtym roku z gałązki, a z boku moja kupiona dwa dni temu

i jeszcze takie tam



grzecznie wszyscy siedzą w skrzynce
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
kaisog1 21:17, 13 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Beata z tym formowaniem to zgłoś się do Bogusia - On z pewnością Ci podpowie... A lawenda boska
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monitka 21:19, 13 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
No no jakie tu dyskusje dzisiaj były
Beatko ta tujka rzeczywiście mocno ruda się zrobiła. Myślę że trzeba by ja ciachnąć na kulkę od góry tylko czy teraz to dobra pora przed końcem wegetacji to nie wiem. No i chyba warto by ta kulkę czymś prysnąć żeby dalej nie rudziała.

Lawenda od koleżanki daje mi nadzieję że te małe bdździnki, które w tym roku ukorzeniłam (oczywiście jak zima będzie łaskawa ) też takie będą.

Beatko szkoda że nie mieszkasz bliżej bo mogłabym się z tobą bylinami na rabatkę Gosiaka podzielić.
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
beta 21:23, 13 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
kaisog1 napisał(a)
Beata z tym formowaniem to zgłoś się do Bogusia - On z pewnością Ci podpowie... A lawenda boska


nie wiem czy to ma jakiś większy sens to formowanie? jakoś trudo mi wyobrazić sobie z tego kulkę na pniu, no trudno

a lawenda koleżanki i mnie napawa nadzieją, że być może za rok sama doczekam się takich byczych okazów
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
kaisog1 21:25, 13 wrz 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Beata, zdjęcie to jedno.,.... a powiedz mi on na czubku ma zielone? Czy też jest taki obeschnięty?
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
beta 21:26, 13 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
monitka napisał(a)
No no jakie tu dyskusje dzisiaj były
Beatko ta tujka rzeczywiście mocno ruda się zrobiła. Myślę że trzeba by ja ciachnąć na kulkę od góry tylko czy teraz to dobra pora przed końcem wegetacji to nie wiem. No i chyba warto by ta kulkę czymś prysnąć żeby dalej nie rudziała.

Lawenda od koleżanki daje mi nadzieję że te małe bdździnki, które w tym roku ukorzeniłam (oczywiście jak zima będzie łaskawa ) też takie będą.

Beatko szkoda że nie mieszkasz bliżej bo mogłabym się z tobą bylinami na rabatkę Gosiaka podzielić.


witaj Moniczko

dzisiaj się działo, oj działo

tuja to ryzyk fizyk-albo się weźmie w garść albo na wiosnę się żegnamy, lajf is brutal


też żałuję że nie mieszkam bliżej
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies