Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Co z tym ogródeczkiem począć

Pokaż wątki Pokaż posty

Co z tym ogródeczkiem począć

Marta7 18:12, 08 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Ahoj Ewa!
Przybiegłam do Ciebie z wątku od Pawlusa-znowu się ośmialam z twoich postów-jak pisałaś o sadzeniu i jak mąż Ci nie pozwala bo tam przejazd traktorem,tam kombajnem-a śmiałam się dlatego,że mam identyczną sytuacje jak Ty-tylko że ja czekam jak mój M wyjeżdża za granicę i wtedy robię co chcę i stawiam mego kochanego przed faktem dokonanym- a jak krzyczy że tam nie przejedzie traktorem, to mówię, że to co posadzilam to taka trawa i moze po niej jeżdzić.I wiesz,że nie zdarzyło się,żeby mi cokolwiek zniszczył-zawsze się dało jakoś cofnąć,skręcić.
A u Ciebie robi się coraz ładniej,prześledziłam Twój wątek-bardzo mi się podoba ta ściana z cegły-szkoda że będziesz ją tynkować.Ależ się rozpisałam-pozdrowienia dla CIĘ iTwojego M-który przypomina mi mojego M
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Kasiek 20:38, 08 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Ewuniu,dzis na roziowo
____________________
Bawarka
ewa004 11:49, 09 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Marta7 napisał(a)
Ahoj Ewa!
Przybiegłam do Ciebie z wątku od Pawlusa-znowu się ośmialam z twoich postów-jak pisałaś o sadzeniu i jak mąż Ci nie pozwala bo tam przejazd traktorem,tam kombajnem-a śmiałam się dlatego,że mam identyczną sytuacje jak Ty-tylko że ja czekam jak mój M wyjeżdża za granicę i wtedy robię co chcę i stawiam mego kochanego przed faktem dokonanym- a jak krzyczy że tam nie przejedzie traktorem, to mówię, że to co posadzilam to taka trawa i moze po niej jeżdzić.I wiesz,że nie zdarzyło się,żeby mi cokolwiek zniszczył-zawsze się dało jakoś cofnąć,skręcić.
A u Ciebie robi się coraz ładniej,prześledziłam Twój wątek-bardzo mi się podoba ta ściana z cegły-szkoda że będziesz ją tynkować.Ależ się rozpisałam-pozdrowienia dla CIĘ iTwojego M-który przypomina mi mojego M


Witaj Marta bardzo się ciesze z Twoich odwiedzin ,ja u Ciebie kochana to już nie raz byłam,ale tak cichaczem znam na pamięć każdy skrawek,który pokazałaś .
Bardzo mi sie u Ciebie podoba masz śliczne podwórko ,
A mój M to mnie czasami do szału doprowadza,jak zazdroszczę naszym dziewczyną jak piszą że tu przekopał tam przesadził czy ściągnął polobruk który dopiero położył
A ja jak kupie roślinkę to takie akrobacje muszę wykonywać żeby przemycić ,moje dziewczyny solidarne ze mną bardzo mi w tym pomagają
Oj Marta dużo by pisać ale się rozpisałam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
ewa004 11:54, 09 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Kaśka dzięki za kfffiatka , chociaż ty jedna
ja z ta moją chorą girką nie jestm jeszcze mobilna więc jeszcze sobie kwiatuszka nie kupiłam
A mój chop to mi kwiatka nie chce kupić muszę go chyba wymienić na lepszy model
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Gosiniak 12:03, 09 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ewa jeszcze nie walentynki, poczekaj z tą wymianą, na pewno się chłop naprawi, buziaki i miłego dzionka
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
ewa004 12:10, 09 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Gosiniak napisał(a)
Ewa jeszcze nie walentynki, poczekaj z tą wymianą, na pewno się chłop naprawi, buziaki i miłego dzionka


Kochana jesteś pocieszaj mnie pocieszaj
Tobie to nie tylko kfffiatki kupuje ale i donice to cwana jesteś
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Marta7 14:03, 09 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Ewa,Gosia ma rację,a jak to mówił Kargul : lepszy swój wróg niż obcy
Ja też muszę się nagimnastykować,wykorzystuje jednak częste nieobecności męża.
Oj ! gdyby on się dowiedział że ja już złożylam zamówienia na300zł to padłby zemdlony
Wiesz a co oczy nie widzą sercu nie żal,mam tylko nadzieję że przesyłki przyjdą jak nie będzie mojego ukochanego,jedynego na świecie mężusia -po co go zamartwiać jakimiś kwiatuszkami
Pozdrawiam i pełnosprawnej nóżki życzę !
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
ewa004 16:08, 09 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Marta jak tak czytam co piszesz to widzę dla siebie jedno wyjście ,muszę to moje szczęście wysłać zagramanice do pracy

A roślinki zamawiasz przez internet ? masz jakieś sprawdzone ?
U mnie to bieda na szkółkach ,musiałam ich uświadamiać co to żurawki
Muszę kupić róże i pomyślałam że może przez internet zamówię
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Magda70 16:18, 09 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
ewa004 napisał(a)
Kaśka dzięki za kfffiatka , chociaż ty jedna
ja z ta moją chorą girką nie jestm jeszcze mobilna więc jeszcze sobie kwiatuszka nie kupiłam
A mój chop to mi kwiatka nie chce kupić muszę go chyba wymienić na lepszy model




masz...i nie narzekaj...

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ewa004 16:30, 09 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
MADZIU no teraz to dałaś czadu Piękne a jak pachną Dzięki koffana jesteś
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies