Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Postawić trawkę nad i...

Pokaż wątki Pokaż posty

Postawić trawkę nad i...

baraga1904 09:31, 13 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...nad bluszczem troszeczkę trzeba popracowac bo nie "owija" sie tak jak bym chciała...ale to zadna praca..raz w roku po zimie oczyszczenie, w tym roku raz podlany florovitem i przy okazji spacerów z psem poprawiam gałązki żeby rósł jak należy... na wiklinowym płocie może ładnie wyglądac kontrastująca zieleń..
monitka 21:35, 13 lip 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Wpadłam z rewizytą tak oficjalnie, bo po ciuchutku juz nieraz u ciebie bywałam Bardzo fajnie masz już u siebie. Drzewka juz duże, podrośnięte. Ślicznie zagęszczony okaz wiśni - kulki wypatrzyłam
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
baraga1904 21:44, 13 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Dzieki Moniko...
niestety prace ogródkowe jakos nie tak idą jak bym chciała w tym roku..trudno...
nawet zastanawiam sie czy nie zmienic nazwy wątku na wiosna 2013...hihi
chiciaz pare kulek mam no ta moja wiśnia...też ja lubię..przynajmniej tyle...
monitka 21:55, 13 lip 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
No nie narzekaj, ładnie masz wiem jak to jest jak nie idzie tak jak sobie planujesz...ale może nie warto się napinać. Zrób co możesz w tym roku a resztę przemyślisz przez zimę i potem ruszysz z kopyta. Przynajmniej ja mam taki plan I jeszcze coś wymyśliłam. Przez zimę bedę wrzucała klepaki do skarbonki na fundusz ogrodowy Ciekawe ile się uzbiera, hihi
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
baraga1904 22:13, 13 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...Plany były poważne, wielkie...na wiosnę mielismy rozpocząc wielką rewolucję w naszym ogrodzie, przygotowywaliśmy się już jakiś czas....
...oglądaliśmy programy telewizyjne, kupiliśmy parę książek z tematu, przekopywalismy internet...
tak dotarłam do Firmy Gardenarium i do Danuty...
...22 lipca 2010 roku zalogowałam sie pierwszy raz na forum..
...planowałam poważnie , nawet liczyłam na projekt autorstwa Danusi...jednak nie miałam pewności, jak powstanie mój projekt na odległośc? ...
....rozpoczęłam więc współpracę z młodą projektantką z okolicy - wrażenie robiła zadowalające, miała wiedzę i czułam że rozumie jakiego ogrodu oczekuję, co mi się podoba, jaki styl ma miec mój ogród...dałam jej nawet gotową listę roślin które chcę miec w ogrodzie...moje rozczarowanie było wielkie i nadal jest...żałuję że nie zdecydowałam sie na tą projektantke którą planowałam od początku...no cóż...popełniłam kardynalny błąd na swojej ogrodowej drodze, i to na samym początku... teraz sama będę musiała organizowac swój zielony skrawek ziemi...
....projekt ogrodu wciąż mam...
gdyby nie wypadki losowe ( koniecznośc wymiany płytek tarasowych- odpadły po zimie i byly niebezpieczne w użytkowaniu, budowa wiaty i domku narzędziowego - M.buduje sam , wymiana kostki na granitową - zniszczona przy remoncie tarasu, no i najlepsze - bankructwo biura podróży - kiedy odzyskam kasę????) pewnie w ogrodzie było by dzisiaj inaczej..ale tak juz jest że czasami trzeba zweryfikowac plany...
...pokażę parę wiazualizacji z zaprojektowanego ogrodu...
baraga1904 22:15, 13 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
baraga1904 22:19, 13 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
taki jest ogólny zarys...niestety nie spełnia moich oczekiwań...altana jest za blisko domu no i basen ... na drugim końcu ogrodu w otoczeniu wysokich drzew..? kiedy woda w nim sie nagrzeje...?
baraga1904 22:21, 13 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
i jeszcze nocą...
Evchen 22:23, 13 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
baraga1904 napisał(a)
w temacie wysokie drzewa...Ogrodowiskowy hit - wiśnia Umbra...( w planach zakup drugiej, taka rabata z parką wiśni)

w tle remont...

Cześć Aga
tak sobie czytam Twój wątek i przeglądam od początku - wpadły mi w oko skrzynki na kwiaty. Szukam takich bezskutecznie. Gdzie je kupiłaś?
Ev
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
baraga1904 22:24, 13 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies