Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Postawić trawkę nad i...

Pokaż wątki Pokaż posty

Postawić trawkę nad i...

monitka 22:26, 13 lip 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Oj Agnieszko przepraszam nie wiedziałam że takie przejścia miałaś....rzeczywiście można sie podłamać ...
Projekt wogóle ci nie leży? może tylko jakieś zmiany wprowadzisz i będzie tak jak chciałaś. Chyba że to co co widać powyżej mocno odbiega od tego co planowałaś
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Gardenarium 22:26, 13 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Moim zdaniem światła powinny być bardziej dyskretne, ponieważ same lampy nie powinny być widoczne a rośliny, które one oświetlają.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
baraga1904 22:27, 13 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Evchen napisał(a)

w temacie wysokie drzewa...Ogrodowiskowy hit - wiśnia Umbra...( w planach zakup drugiej, taka rabata z parką wiśni)

w tle remont...

Cześć Aga
tak sobie czytam Twój wątek i przeglądam od początku - wpadły mi w oko skrzynki na kwiaty. Szukam takich bezskutecznie. Gdzie je kupiłaś?
Ev


... to sa kute kwietniki robione na zamówienie( coś jak kosz ) a w środku zwykła brązowa metrowa skrzynka..robią je ci sami fachowcy co robią kute płoty
baraga1904 22:29, 13 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Gardenarium napisał(a)
Moim zdaniem światła powinny być bardziej dyskretne, ponieważ same lampy nie powinny być widoczne a rośliny, które one oświetlają.


...też tak uważam...w projekcie są 24 punkty świetlne..to chyba za dużo jak na 800 metrów ogródka ( bo dom juz ma swoje oświetlenie)..
Evchen 22:31, 13 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
A tak też myślałam Będę musiała poprosić mojego M. złotą rączkę o zrobienie takich koszy, widziałam ładne kute elementy w Casto
Doczytałam o Twoich perypetiach z biurem podróży, przykre to, ale coraz częściej się zdarza. Mam nadzieję, że odzyskasz pieniądze ... no i że udasz się jeszcze na urlop w tym roku
W kwestii planów ogrodu - na razie nie pomogę...;( Sama mam galimatias
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
baraga1904 22:31, 13 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
monitka napisał(a)
Oj Agnieszko przepraszam nie wiedziałam że takie przejścia miałaś....rzeczywiście można sie podłamać ...
Projekt wogóle ci nie leży? może tylko jakieś zmiany wprowadzisz i będzie tak jak chciałaś. Chyba że to co co widać powyżej mocno odbiega od tego co planowałaś


...nie musisz przepraszac..ja się już przyzwyczaiłam do takich sytuacji...ciągle coś się dzieje, może wtym cały urok....co nas nie zabije...znasz to..
projekt moim zdaniem nie ma właściwych proporcji i odległości - rabaty tam sa wąskie jaki kabanos...
baraga1904 22:34, 13 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Evchen napisał(a)
A tak też myślałam Będę musiała poprosić mojego M. złotą rączkę o zrobienie takich koszy, widziałam ładne kute elementy w Casto
Doczytałam o Twoich perypetiach z biurem podróży, przykre to, ale coraz częściej się zdarza. Mam nadzieję, że odzyskasz pieniądze ... no i że udasz się jeszcze na urlop w tym roku
W kwestii planów ogrodu - na razie nie pomogę...;( Sama mam galimatias



...bardzo dużo gotowych elementów jest w internecie, możesz sama zaprojektowac wzór który Ci pasuje..jak M. złota rączka to pewnie to będzie dla niego pestka...
..no własnie ..jak teraz zabrac dzieciom wakacje...? nie ma szans, musimy jechac...
baraga1904 22:48, 13 lip 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...żeby nie zmarnowac kolejnego roku, mam jeszcze nadzieję na posadzenie paru wyższych drzew , ale dopiero jesienią...świerki serbskie, brzozy, szmaragdy....
...będę przy okazji porządkowac ( przesadzac) to co mam już w ogrodzie na właściwe miejsce, min. przesadze mojego buka - chyba nie pasuje mu miejsce, nie ma żadnych przyrostów do dwóch lat go mam i nic nie drgną...nawet po florovicie...
Evchen 22:49, 13 lip 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Eee... ja jestem typ "macanta" lubię popatrzeć i dotknąć zanim kupię
Dziękuję za radę Mam nadzieję, że wakacje, mimo tych perypetii, będą udane!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Diana 23:10, 13 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Agnieszko mam nadzieję że szybko odzyskasz pieniążki...........
życzę mimo wszystko udanych wakacji
domyślam się że to ciężki orzech do zgryzienia............pieniążki wydane, wyjazdu nie będzie, dzieciaczki czekają i trzeba kombinować na ostatnią chwilę licząc na to że biuro podróży zwróci gotówkę........
uśmiechu i dobrego nastroju życzę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies