Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Postawić trawkę nad i...

Pokaż wątki Pokaż posty

Postawić trawkę nad i...

Madzenka 06:58, 11 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jest perfekcyjnie!!! Za rok to będzie u Ciebie busz.
I juz widzę to Wasze zimowe planowanie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
baraga1904 07:25, 11 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
ana_art napisał(a)
kruca fix przeca ja nic innego nie robię tylko leżakuje
ciekawi mnie jak dokładnie robiliście, jaki kolejny planujecie zielony dach bo mi po głowie chodzi



...no przecież ogrodnicy nic nie robią tylko odpoczywają w swoich ogrodacha robi się samo
...drugi dach będzie inny, nie rozchodnikowy tylko preriowy, takie mi pomysły na dzisiaj się objawiają...jest to dach z wiaty i domku narzędziowego z tyłu domu...tam są trudne warunki bo wieję mocno, to jest strefa przeciagu pomiędzy domami...
...technologię budowy dachu opracował M, ja tylko rośliny wybierałam i sadziłam...a, no i leżakowałam...
baraga1904 07:27, 11 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Marzena2007 napisał(a)
Jest perfekcyjnie!!! Za rok to będzie u Ciebie busz.
I juz widzę to Wasze zimowe planowanie



...jeszcze sporo nasadzeń przede mną bo miejscami jest na rabatach łyso...ale ta robota to sama przyjemnośc i relaks..
...to będzie długa zima...dla mnie za długa...nie zdążę nacieszyc się ogrodem...
Madziarzeszow 07:36, 11 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Ależ pięknie już , jest , a będzie powalało na kolana jak wszystko ukończycie cudności
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
ana_art 07:54, 11 wrz 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
baraga1904 napisał(a)



...no przecież ogrodnicy nic nie robią tylko odpoczywają w swoich ogrodacha robi się samo
...drugi dach będzie inny, nie rozchodnikowy tylko preriowy, takie mi pomysły na dzisiaj się objawiają...jest to dach z wiaty i domku narzędziowego z tyłu domu...tam są trudne warunki bo wieję mocno, to jest strefa przeciagu pomiędzy domami...
...technologię budowy dachu opracował M, ja tylko rośliny wybierałam i sadziłam...a, no i leżakowałam...

zdarzają się tacy, którzy leżakują, albo im się nie chce, a potem jęczą że wszyscy mają pięknie tylko nie oni
a zdradzisz te technologię? czy to tajne przez poufne ?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Juzia 08:17, 11 wrz 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38713
Jak ja Ci zazdroszczę... nawet nie wiesz!!!
Koniec większych prac, zrobiony trawniczek.... echhh.... kiedy tak u mnie będzie???

Teraz tylko dopracowywać będziesz i pielęgnować! I leżeć lub siedzieć i się wgapiać
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
baraga1904 08:49, 11 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Juzia_G napisał(a)
Jak ja Ci zazdroszczę... nawet nie wiesz!!!
Koniec większych prac, zrobiony trawniczek.... echhh.... kiedy tak u mnie będzie???

Teraz tylko dopracowywać będziesz i pielęgnować! I leżeć lub siedzieć i się wgapiać



zobacz sama jak u mnie było...Ty również będziesz miała pięknie...

http://homeno20.blogspot.com/2014/09/trawnikczyli-kropeczka-nad-i.html
Enya73 09:15, 11 wrz 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Aga, jesteśmy pod wrażeniem, co tu dużo mówić świetna robota I super efekt, w stosunkowo krótkim czasie

Muszę koniecznie Cię odwiedzić jeszcze tej jesieni.
Buziaki
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Juzia 16:48, 11 wrz 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38713
Fajny filmik

Pięknie już masz! Ja się jeszcze trochę pomęczę (parę lat pewnie)
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Madzenka 22:44, 11 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Znakomita historia ogrodu, dzisiaj spokojnie obejrzałam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies