Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Postawić trawkę nad i...

Pokaż wątki Pokaż posty

Postawić trawkę nad i...

Enya73 20:50, 07 wrz 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Aga, oboje z M jesteśmy zachwyceni wspaniałym rezultatem kilkumiesięcznej pracy, rewelacyjny efekt. PEREŁKA NA ŚLĄSKIEJ MAPIE OGRODÓW.
Buziaki
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
sylllwia 21:11, 07 wrz 2014


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
baraga1904 napisał(a)
robocza perspektywa...



Bardzo mi się podoba ta perspektywa, dużo pracy wykonaliście w tym sezonie, pozdrawiam
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
A_gawa 17:41, 08 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Piękne zdjęcie powyżej. Nie dałam rady przeczytać całego Twojego wątku. Pewnie cała jesień mi na tym zejdzie.

Podziwiam zdjęcie, ponieważ już od dawna sama marzę o ogrodzie bez trawnika i ciągle rozważam 'za' i 'przeciw'. Co Ty o tym myślisz? Czy faktycznie Twój ogród jest beztrawnikowy? Czy nie żałujesz takiej decyzji?
Myślałam również o pośrednim rozwiązaniu - kilka plam trawnika. Jednakże jeszcze to we mnie nie dojrzało.

Byłam miesiąc temu w szkółce u Majewskich - hodują wrzosowate. Ogród pokazowy - fantastyczne miejsce - był bez trawnika. Rośliny wrzosowate były uzupełnione plamami traw.

Mieć czy nie mieć trawnika? Oto jest pytanie...
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
baraga1904 18:00, 09 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
..dziękuję za wszystkie miłe wpisy...
...dzisiaj firma Jreccy zakończyła prace nad trawnikiem i podlewaniem w moim ogrodzie...zamknął sie pewien etap realizacji ...z tej okazji przygotowaliśmy z M krótki film o tym jak w tym roku powstawał nasz ogród włącznie z trawnikiem...dziękuję wszystkim za wsparcie, otuchę w trudnych chwilach i miłe słowo...
...zapraszam do obejrzenia metamorfozy ogrodu


http://homeno20.blogspot.com/2014/09/trawnikczyli-kropeczka-nad-i.html

...pozdrawiam...
Agnieszka
Sebek 18:38, 09 wrz 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
O rany, ale masz przepięknie! Danusia będzie dumna, że tak świetnie zrealizowałas projekt Super!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
baraga1904 18:56, 09 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Sebek napisał(a)
O rany, ale masz przepięknie! Danusia będzie dumna, że tak świetnie zrealizowałas projekt Super!



…tak, to projekt Gardenarium...jak każdy projekt robiony na odległość był obarczony kilkoma większymi i mniejszymi błędami…przed rozpoczęciem realizacji trafiliśmy na prawdziwych profesjonalistów „zza płotu”…Leszek i Przemek z Ogrody Jureccy pomogli nam w rozwiązywaniu problemów i realizacji projektu…
…jestem dumna że udało mi się przeprowadzić tą realizację od etapu projektu do stanu obecnego… a muszę dodać, że nie mogłam liczyć na wsparcie mojej projektantki w trakcie realizacji…dałam radę z M…” trawkę nad i postawili Jureccy…
Zielona 19:35, 09 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Napisałam na blogu, wiec zostawię ślad i tutaj. Wykonaliście kawał dobrej roboty. Nie dziwię się, że jesteś zmęczona i masz ochotę na zasłużony relaks.

Na forum oglądam wiele ogrodów. Część z nich to projekty Gardenarium. Zawsze zastanawiam się, jak w praktyce wygląda realizacja pomysłu robionego na odległość. Wiem, że zupełnie inaczej wygląda ogród na zdjęciach, a inaczej w rzeczywistości. Poza tym... projekt jako rysunek wygląda imponująco, ale ja miałabym kłopot ze złapaniem odległości, proporcji... Koleżanka, która zamawiała projekt u jednej z poznańskich firm nie dostała może tak pięknego obrazu, jaki Ty zaprezentowałaś kiedyś odbierając pocztę ze swoim projektem, ale... dostała czarno-białą idealnie zwymiarowaną siatkę z uwzględnionymi spadkami terenu, naniesionymi roślinami. Twierdziła, że według takiego planu łatwo się realizuje projekt...

Dobrze, że trafiłaś na Jureckich, bo na filmiku widać, jak sprawnie przeprowadzili położenie dywanu.

Pięknie! Gratuluję.
ewakatowice 19:59, 09 wrz 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Obejrzałam filmik i miała taki niedosyt, że cały Twój wątek prześledziłam od pierwszej strony.
Aga podziwiam OGRÓD
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Kasya 20:02, 09 wrz 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42232
baraga1904 napisał(a)
robocza perspektywa...



perspektywa wyglada rewelacyjnie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Madzenka 20:05, 09 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
A ja nie widzę filmiku na tablecie...buuu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies