Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Postawić trawkę nad i...

Pokaż wątki Pokaż posty

Postawić trawkę nad i...

baraga1904 19:43, 01 lut 2015


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Anias napisał(a)
Agnieszko jestem swiezo po cudnej lekturze Twojego watku! Piekny ogrod, uporzadkowany, wymuskany! Tez czekam na wiosne i pozdrawiam! Oczywiscie bede stalym bywalcem


...dziękuję Aniu za odwiedziny... u mnie w ogrodzie jest jeszcze sporo roboty więc...do zobaczenia w ogrodzie wiosną...
baraga1904 19:45, 01 lut 2015


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Mala_Mi napisał(a)
Fotek brak... szkoda..czekamy na wiosnę



...Anek, fotki są tylko czarno białe, a wszyscy już za kolorem tęsknią

baraga1904 19:48, 01 lut 2015


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
ana_art napisał(a)

ech współczuję kreta, macie siatkę pod trawnikiem? u nas tfutfu narazie nie ma kretów ale widzę mnóstwo świeżych kopców na łące obok.



...mamy siatkę pod trawnikiem i on to chyba wie bo szaleje na rabatach...ostatnio się uspokoił, czyżby świece dymne zadzialay? Oby...bo nerwa mam na te czarne futrzaste...

Buziaki
baraga1904 19:49, 01 lut 2015


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
szemusia napisał(a)
Wiataj, Agnieszko!
Piękny masz ogród i piękne robisz zdjęcia
Podczytuję Cię też na blogu...
Pozdrawiam, z pewnością nie raz jeszcze tu zajrzę...


...dziękuję Beato za wizytę u mnie i tu i tam bardzo mi miło i zapraszam oczywiście...
Enya73 19:52, 01 lut 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ślicznie Twój ogród wygląda w białej pierzynce. Ja też już wyłącznie o wiośnie marzę. U mnie już widać pierwsze symptomy, oczar mi zakwitł
POZDRAWIAM CIEPLUTKO
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
baraga1904 19:54, 01 lut 2015


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...zima opanowała ogród jakby na dłużej...


...a w głowie tylko...




...dzisiaj na szczęście był pierwszy od długiego czasu słoneczny dzień... i dłuższy spacer z psem po jego operacji

Madzenka 19:56, 01 lut 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dzisiaj przeczytałam , że oczary kwitna pod koniec lutego na przełomie z marcem... A u Finki już kwitły tydzień temu. Zatem wiosna moje Panie jeszcze troszkę nas postraszy ale już powolutku odchodzi
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
baraga1904 19:56, 01 lut 2015


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Enya73 napisał(a)
Ślicznie Twój ogród wygląda w białej pierzynce. Ja też już wyłącznie o wiośnie marzę. U mnie już widać pierwsze symptomy, oczar mi zakwitł
POZDRAWIAM CIEPLUTKO


...lejesz miód na moje serce skoro zakwitl oczar to już tylko chwilka do wiosny

Buziaki
baraga1904 19:58, 01 lut 2015


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Madzenka napisał(a)
Dzisiaj przeczytałam , że oczary kwitna pod koniec lutego na przełomie z marcem... A u Finki już kwitły tydzień temu. Zatem wiosna moje Panie jeszcze troszkę nas postraszy ale już powolutku odchodzi


...jakby co to juz sekatorek czeka w pogotowiu i nożyce na graby...niech tylko jeszcze forsycja rosnąca na łące przed moim domem zakwitnie
Agnieszka_B 20:02, 01 lut 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Madzenka napisał(a)
Dzisiaj przeczytałam , że oczary kwitna pod koniec lutego na przełomie z marcem... A u Finki już kwitły tydzień temu. Zatem wiosna moje Panie jeszcze troszkę nas postraszy ale już powolutku odchodzi



U mnie nie ma oczarów , ale rejestruję inne oznaki wiosny. A mianowicie wróble. Mają gniazda na każdym rogu domu , w wykuszu, i teraz się wzięły za takie miejsca pod dachówkami , że nigdy bym nie pomyślała że tam można mieszkać. Są bardzo ożywione , budują gniazda , zachowują się jakby były na amfie ( za przeproszeniem) . Niestety koty na ten widok również się pobudziły .
A zatem wiosna
____________________
zapach-ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies