Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz ...

Welka 22:12, 17 lip 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Kolejne przepiękne zdjecia!
Nowy grill cudny, masz bardzo ciekawe pomysły. Super, tylko pozazdroscić
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
margo 20:46, 18 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
dzięki i pozdrowionka z zalanej deszczem Oleśnicy
____________________
margo
margo 21:21, 18 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
____________________
margo
margo 22:43, 21 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
Kuklik napisał(a)

dodaję jak obiecałam nasz kolejny grill-wędzarnię // pozdrawiam forumowiczów


A cóż to za boskie stwory stoją po obu stronach wędzarni?
Mogę prosić o zbliżenie?
Cudne są
jak tylko tam będę to zrobię zdjęcie z bliska stworków
____________________
margo
Moniika 22:52, 21 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
margo napisał(a)

Sliczne!!! pozdrawiam wieczornie Monika
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
margo 23:09, 21 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
dzisiejsze fotografie m.in nagietki urocze ściana za tujami była jeszcze niedawno cała pokryta winobluszczem z uwagi na obecność u sąsiadów psa amstaf, którego oddech czułam na każdym kroku. Niestety sąsiedzi nie chcieli zaakceptować na naszym wspólnym płocie pnącza i w tej wiosny musiałam je niestety zlikwidować nad czym ubolewam ogromnie problem też jest taki,że tuje smaragdy potwornie ucierpiały i nie wiem czy odbiją / są całe rude od strony płotu ( moze to przez winobluszcz a może jakiś środek ) jeśli ktoś miał podobne proszę o informację czy czekać warto czy może lepiej je wykopać i nowe wsadzić w to miejsce.

troszkę wiejskiego klimatu, troszkę angielskiego , odrobinka nowoczesnego i może jeszcze ociupyńka japońskiego ---- oto cała '' JA'' w ogrodzie -- zawsze niezdecydowana i zmienna ..............
i moje kochane atrapy okiennic / uparłam się ,że chcę serduszka i mam choć wielu uważało to za dziwny pomysł dzisiaj nawet ludzie zatrzymują się i patrzą myśląc ??czy tam mieszka Jaś i Małgosia > ? Małgosia --takkkkkkkk
pozdrawiam -----czas spaćććććććććć
____________________
margo
margo 11:54, 21 wrz 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
szkoda że już jesień ...

słoneczniki w tym roku miałam cudne


ale ON zachwycił mnie najbardziej
____________________
margo
zuza12 12:58, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Witaj Małgosiu. Piękna grill powalił mnie na kolana. Mam podobne marzenia do mojego grila. Tak jak Ty marzę o okiennicach w moim domu. No i na koniec mamy takie same słoneczniki w ogrodzie. Już czuję do Ciebie sympatie i będe zagladać wirtualnie do Twojego ogrodu.
Pozdrawiam i zapraszam do siebie.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
margo 09:35, 29 mar 2013


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
Kochani Forumowicze - pomocy moje Szmaragdy ((( -- czy ktoś miał podobny problem z rudawością na szmaragdach rosnących przy płocie ??? moje od strony płotu są całkowiceie gołe i rude - poprostu uschnięte ( wcześniej oplatały je częściowo winobluszcze pięciolistne) i nie wiem czy to nie było przyczyną ich zniszczenia - nie wiem bo może życzliwy sąsiad oblał je jakimś środkiem i moje nadzieje na ich uratowanie są niepotrzebne. Z jednej strony są cudne zieloniutki - zawsze je nawożę , mam je 5 lat i mają ponad 2 metry wysokości. proszę napiszcie jak coś wiecie jak im pomóc. Nie mam serca ich wykopać . pozdrawiam i Wesołych Jajek
____________________
margo
margo 11:45, 02 maj 2013


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
Heja - wklejam dla was nowy grill - ) i pozdrawiam // może podsuniecie mi jakieś pomysły ciekawe ?
____________________
margo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies