Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz ...

grapaka 23:04, 03 lip 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Wszystkie fotki superzwłaszcza garnki w hostach o altanie nie wspomnę3mam kciuki.
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
margo 20:37, 14 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
Kochani dziękuję za miłe słowa - wczoraj wróciliśmy z urlopu i czeka mnie mnóstwo pracy w ogrodzie bo trawka i chwasty nie spały - potem trochę fotek zrobię i wkleję dla Was zdjęcia z nowej innej wędzarni. pozdrawiam serdecznie. małgośka
____________________
margo
margo 19:03, 15 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
dodaję jak obiecałam nasz kolejny grill-wędzarnię // pozdrawiam forumowiczów

____________________
margo
bociek 19:08, 15 lip 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Witaj Margo. Grillo-wedzarnio-altana jest absolutnie rewelacyjna.
Powodzenia zycze, bo pomysl macie swietny i w dodatku na fali zdrowej zywnosci. Tak trzymac.

Pokaz wiecej zdjec ogrodu i Twoich funkii
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Kuklik 21:50, 15 lip 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
margo napisał(a)
dodaję jak obiecałam nasz kolejny grill-wędzarnię // pozdrawiam forumowiczów


A cóż to za boskie stwory stoją po obu stronach wędzarni?
Mogę prosić o zbliżenie?
Cudne są
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
margo 15:08, 17 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
TE STWORKI TO CHYBA SĄ SKRZATY LEŚNE GRILL BUDOWANY BYŁ JAKO PREZENTACJA SKLEPIE Z ARTYKUŁAMI WYPOSAŻENIA OGRODÓW - DLATEGO TAKIE SKRZATY SIĘ TAM POJAWIŁY
____________________
margo
Moniika 15:25, 17 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj, Bardzo fajne to Twoje grile , naprawdę! Tylko miejsca trzeba mieć wiecej niż moim ogródku Ale przy takim grilu to imprezy można robic!!! Oj !
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
margo 16:09, 17 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
TO POPRZEDNI WEEKEND - ZAPASY
A TU JUŻ UWĘDZONE .MNIAMMM MYLINY ZACZYNAJĄ KWITNĄĆ A TU HORTENSJA ANABEL
FUNKIE I ORLIKI FUNKIE W TOWARZYSTWIE KUZYNEK
PAN AGREŚCIK
KONWALIA - JUŻ PRZEKWITŁY A SZKODA A TU NASZE ANIOŁY - BYŁO ICH SIEDEM, NIESTETY MUSIAŁY ZNALEŹĆ WŁASNE DOMY BO U NAS SĄ JUŻ TRZY PSY I NIE MA MIEJSCA NA WIĘCEJ ALE CUDOWNE DWA MIESIACE BYŁY NASZE I ZNÓW OSTRÓŻKI POLECAM I RÓŻA RÓŻOWA I KLON PURPUROWY A TU ZDJĘCIE FRAGMENTU OGRODU, KTÓRY PROJEKTOWALIŚMY I REALIZOWALIŚMY MOIM ZNAJOMYM - DZIAŁKA MALEŃKA 2 ARY, ALE WYSZEDŁ CIEKAWY - OCZYWIŚCIE FUNKIE TAM SĄ W ROLI GŁÓWNEJ - NIESTETY NIE MAM ZDJĘĆ FUNKI( CHODZI O FRAGMENT ŚCIANKI Z LUSTREM) -ZDJĘCIE NIŻEJ TO NASZ OGRÓD -- POZDRAWIAM NA DZIŚ

____________________
margo
margo 17:59, 17 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
Sebek napisał(a)
Ale cudnie w ogrodzie, a ta altana po prostu powala na kolana - ile tam musiało być pracy włożone! Ślicznie też rysujesz
Dzięki Sebek -miły jesteś, twój ogród widziałąm i jest super ,szczególnie podoba mi się fontanna i kule , jest kolorowo i tak trzymaj.
pozdrawiam serdecznie
____________________
margo
betysia 21:10, 17 lip 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Witam...oj i zaniemowilam
nawet nie wiem od czego zaczac!!!!!!
...wyczuwac cudowna osobe, bardzo ciepla i niezmiernie zyczliwa,wrazliwa...takie miejsce, otaczajacy ogrod i te projekty ...no cudnie...jestem zauroczona bez reszty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bede zagldac i mocnoooooooooooooooooooo trzymac kciuki!!!!!!!
pozdrowienia dla was wszystkich!!!!!!!!!
____________________
Stary dom, zapomniany ogrod i ... ja na francuskiej ziemi http://starydomzapomnianyogrodija.blogspot.fr/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies