Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz ...

margo 20:35, 02 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
Ogród - moja miłość ............wszystko zaczęło się w 2002 roku, gdy na świat przyszedł nasz młodszy syn. Wielkim moim marzeniem co wydawało się wówczas nieosiągalne był własny mały domek z pięknym ogrodem nad którym miał unosić się zapach bzu i śpiewających ptaków. Ogrodu, dla którego tłem miał stać się dom a nie odwrotnie, ogrodu moich marzeń, marzeń z dzieciństwa.
... Udało się, bo oboje z mężem działamy bez większego zastanowienia czasami to się sprawdza, heh . To był impuls, pierwsza działka z ogłoszeń drobnych w miejskim brukowcu stała się nasza !!!
Ruszyła budowa, ale nim zalano fundamenty ja byłam już po drugim przesadzaniu drzew nie mogłam doczekać się kiedy urosną. Zwoziłam z leśnych polan sosny, które podczas lata nie miały żadnych szans na to żeby przeżyć, ze szkółek zbierałam funkie, modrzewie i świerki. rosły - rosły razem z domem a jak już zamieszkaliśmy a trwa to już 8 lat oszalałam na maxa )) do tego stopnia, że brak pogody wprawia mnie w zły nastrój bo nie mam jak plewić. siadam wtedy na bujanym fotelu i wpatruję się przez drzwi tarasu w mój ogród, który kocham całym sercem
Wszystko było gdzieś głęboko we mnie, ta pasja dorastała wraz ze mną - człowiek bez pasji musi być nieszczęśliwy.
Wiem,że wiele nauczyli mnie rodzice, wciąż sama się uczę i dlatego cieszy mnie, że jest ogrodowisko !!! bo wiele inspiracji i porad mogę tu przeczytać i obejżeć. Pozdrawiam forumowiczów serdecznie .



kocham funkie - mam ich mnóstwo i ciągle je rosadzam / to moje ulubione rośliny




____________________
margo
margo 20:35, 02 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
tak żółto mamy przed domem - bo jeszcze miasto nie sprzedało ---



trzeba korzystać z pięknych widoków







____________________
margo
margo 21:08, 02 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
to nasza altana , powstawała w wolne weekendy przez trzy sezony ,ale udało się i jest cudowna, wędzimy i grilujemy i próbujemy nawet budować innym wędzarnie - ja rysuję mini projekty a mężuś realizuje jak się podoba trzymajcie proszę kciuki, bo już przestaję wierzyć ,że w Polsce można coś osiągnąć ...;(


____________________
margo
agata_chrosc... 21:21, 02 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Witaj! Czy się podoba? Dech zapiera po prostu! Ile ja bym dała żeby sobie takie szynki i kiełbasy powędzić! I jakie to musi być pyszne! No zazdrość zżera mnie od środka Jeśli potraficie coś takiego zrobić to znaczy, że potraficie prawie wszystko. Pozdrawiam serdecznie
____________________
ogród w Holandi
asica 21:23, 02 lip 2012


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
Ależ piękna ta wędzarnia. Otoczenia również pozazdrościć.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
ola 21:25, 02 lip 2012


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
WOW, pięknie.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
margo 21:29, 02 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
ale miło czytać coś takiego . Szyneczki są pyszne to prawda i warte kilkugodzinnego oczekiwania, i zdrowe co najważniesze / ostatnio sprawdzam ile wytrzyma szynka w lodówce -- leży już trzeci tydzień i jeszcze wytrzyma wiele ... Po tych marketowych cudach człowiek zapomina jak smakuje prawdziwa szynka czy wędzony kurczak // a jest co smakować . polecam wszystkim i pozdrawiam serdecznie Agatkę
____________________
margo
agata_chrosc... 21:35, 02 lip 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Rozmarzyłam się! Jak ja uwielbiam takie jedzenie. Może sklep ze zdrową żywnością we Wrocławiu otwórzcie? Tłumy będą po te szynki stały!
____________________
ogród w Holandi
margo 21:40, 02 lip 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
Wrocław kocham nocą , szynki na śniadanie .... pozdr)))
____________________
margo
Przetacznik 21:45, 02 lip 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Świetnie wygląda to co pokazałaś i można odczuć Twoją radość i dumę z efektów Waszej pracy. Czekam na dalsze zdjęcia...
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies