Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Kondzio 13:32, 02 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
anna_g napisał(a)
Konrad - fantastyczne porównania dałeś. Co tu dużo gadać - sam wiesz, że świetnie. No bo świetnie. I to nie tylko w ogrodzie zmiany - gigantyczne i urocze ale w robieniu zdjęć także... Rozwijasz się Konrado Tak trzymać.
Brzóski sa śliczne - tylko sobie wyobrażam jak będą rosły i rosły i zrzucały liście... Tak mi się kojarzy bo ja mam rabatkę pod brzozą - co prawda taką dość już wielką i starą... ale... boziu jak ona śmieci
Buziolki Kondziu
dzieki ale w tej części gdzie sa brzozy mi to nie przeszkadza hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
dorciabe 14:32, 02 paź 2013


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Kondzio fantastyczne wrzosowisko
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Kondzio 14:36, 02 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
dorciabe napisał(a)
Kondzio fantastyczne wrzosowisko
dziekuje bardzo hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Madzenka 19:48, 02 paź 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kondzio czy wcześniej pod brzozami bylo hebe?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kondzio 19:58, 02 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Marzena2007 napisał(a)
Kondzio czy wcześniej pod brzozami bylo hebe?
mielismy skalnice i pieciorniki ale te drugie posadzilem wcześniej z Ela a Le pomysł Danusi jest lepszy hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
ana_art 20:39, 02 paź 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Konrad.... zaniemówiłam, zupełnie inny ogród nam pokazujesz... czarująco poukładane rabaty się jawią... widać że mnuuuustwo pracy włożyłeś ale jest CUDNIE. I wiesz czuć że to CiĘ baaaaardzo cieszy. Dostałeś skrzydeł i już nie wrooobel tylko ORZEŁ
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Kondzio 21:24, 02 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
ana_art napisał(a)
Konrad.... zaniemówiłam, zupełnie inny ogród nam pokazujesz... czarująco poukładane rabaty się jawią... widać że mnuuuustwo pracy włożyłeś ale jest CUDNIE. I wiesz czuć że to CiĘ baaaaardzo cieszy. Dostałeś skrzydeł i już nie wrooobel tylko ORZEŁ
Tak Aniu wkoncu zaczął ujawniać się mój pomysł na ogrod juz zrozumiałem co mi się podoba i do czego chce dazyc ale musiało to potrwać i musiałem tu marudzic stekac. Mieć wzloty i upadki ale to nie jest tak proste jak by mi się wydawalo no ale cóż najważniejsze ze juz mi się udaje robić coś co mi się podoba z wsza pomocą i Danusi bo stworzyła to miejsce i ciesze się jak dziecko uwielbiam tworzyć miejsca które mi się podobają i zbliżają mnie do raju mojego raju w mojej wyobraźni chce stworzyć ogrod romantyczno bajkowy i to mnie relaksuje i uszczesliwia hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Betka 23:00, 02 paź 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Kondziu tak Ci dobrze idzie projektowanie tak u Ciebie ładnie że zapraszam do mnie może mi coś podpowiesz Mam takie dwa miejsca w ogrodzie w których nie wiem co posadzić .
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Sebek 23:38, 02 paź 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kondzio napisał(a)



No to mnie powaliło najbardziej - wyszło świetnie Czy to jeszcze część z projektu czy własny pomysł ?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Rench 00:04, 03 paź 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Kondzio napisał(a)


Co Ci powiem,to Ci powiem Ale zajefajnie to wszystko wygląda u Ciebie
Mam nadzieję,że też doczekam takich fajnych trzmielin na pniach-póki co moje są maleńkie .....
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies