Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Magda70 10:50, 01 paź 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Kondzio napisał(a)


moje nowe wrzosowisko hi hi hi





Ale bosko!!!!
No poprostu też szczękę zbieram....
I widzę, że co raz bardziej brzoza mi sie podoba...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
leon60 10:55, 01 paź 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Nie będę cytować tego samego ale mnie też kopara opadła, piękne wrzosowisko !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
agata19762 10:57, 01 paź 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
miłego dnia Kondziu

wiem, bo kiedyś tam byłam ........tylko mam taaaaaaaaaaaak daleko
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Joku 11:10, 01 paź 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12119
Witaj Kondziu! Znam ciebie z licznych wpisów na forum i obecności na spotkaniach, ale do tej pory chyba nic nie pisałam. Obejrzałam ostatnie obrazki z waszego ogrodu, zachwyciły mnie twoje metamorfozy. Pięknie się prezentuje ogród. Najszczersze gratulacje!
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
11:24, 01 paź 2013
Ogromną ilość przyjemności mam przyglądając się kolejnym obrazom, dokonałeś sam niezwykle pięknego dzieła! Doceniam ogrom pracy, wytrwałość.
Przyglądałam się dokładnie trawom w towarzystwie przebarwiających się berberysów(?) o tej porze roku to niezwykły zakątek, ciekawa jestem widoku latem Zainspirowało mnie to miejsce
Kondzio 19:26, 01 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Magda70 napisał(a)


Ale bosko!!!!
No poprostu też szczękę zbieram....
I widzę, że co raz bardziej brzoza mi sie podoba...
Brzozy miałem od początku pracy w ogrodzie ale nie miałem tak ich wyeksponowanych jak teraz i dziękuję Danusi że pokazuje nam takie inspiracje hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:29, 01 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Iwa napisał(a)
Ogromną ilość przyjemności mam przyglądając się kolejnym obrazom, dokonałeś sam niezwykle pięknego dzieła! Doceniam ogrom pracy, wytrwałość.
Przyglądałam się dokładnie trawom w towarzystwie przebarwiających się berberysów(?) o tej porze roku to niezwykły zakątek, ciekawa jestem widoku latem Zainspirowało mnie to miejsce
zrobię zdjęcia bo z tej strony jeszcze nie robiłem bo nie miałem gotowego strumienia bo mi zima zniszczyła wcześniejszy będę pamiętał o tobie żeby zrobić zdjęcie chyba że znajdę to ci pokażę hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:31, 01 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Joku napisał(a)
Witaj Kondziu! Znam ciebie z licznych wpisów na forum i obecności na spotkaniach, ale do tej pory chyba nic nie pisałam. Obejrzałam ostatnie obrazki z waszego ogrodu, zachwyciły mnie twoje metamorfozy. Pięknie się prezentuje ogród. Najszczersze gratulacje!
Dziękujemy dziękujemy staram się zmieniać mój ogród jak najlepiej i widzę po waszych wpisach że mi się udaję ale to bez waszego wsparcia duchowego na pewno nic bym nie osiągnął
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:32, 01 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
agata19762 napisał(a)
miłego dnia Kondziu

wiem, bo kiedyś tam byłam ........tylko mam taaaaaaaaaaaak daleko
no tak a u was nie ma takich miejsc
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:33, 01 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
leon60 napisał(a)
Nie będę cytować tego samego ale mnie też kopara opadła, piękne wrzosowisko !
dziękuje dziękuje hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies