Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Evchen 13:51, 20 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Twój ogród zawsze mnie zachwyca przemyślanie dobranymi roślinami. Jedne rośliny przenikają w drugie podkreślają wzajemnie ich urodę. Czasami ze zdziwieniem spostrzegam, że niektóe rośliny mam i ja... tak jak tą miniaturową hostę, która u mnie wygląda nijak, a u Ciebie doskonale
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Gabisia 20:44, 20 cze 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Anitko, ale cudności u Ciebie
Zaczarowany ogród.
Jak większość forumowców pieję nad pięknotą sumaka
I jeszcze bardzo mi się spodobał ten skradający się leniwie na okno bluszcz.
Pozdrawiam i ściskam
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Gabrysia_ 08:37, 21 cze 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Kochani bardzo dziękujemy za wczoraj,było super
Buziaki
____________________
baraga1904 09:47, 21 cze 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...przy porannej kawie "obgadujemy" Wasz piękny ogród - jesteśmy pod wielkim wrażeniem... K. mi truje że też zawsze chciał miec staw w ogrodzie ale to nierealne u nas...zmotywowowany i napedzony wizją pięknego ogrodu już się ubiera w robocze ciuszki i pędzi ogarniac nasz bajzelek...mnie po winku i nalewce ( mocna!!!) troszkę jakby boli głowa hihihi...
...dziękujemy za wspaniałą goscinę i Towarzystwo...było nam bardzo bardzo miło
...buziaki...
Enya73 09:55, 21 cze 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Gabrysia_ napisał(a)
Kochani bardzo dziękujemy za wczoraj,było super
Buziaki


Gabrysiu, ja też serdecznie dziękuję w imieniu swoim i M. Uwierzysz, że ja dopiero 15 minut temu wstałam?
Świetnie się z Wami bawiliśmy. Bardzo dziękuję za piękne okazy roślin. Buziaki
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Ewa 09:57, 21 cze 2014


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Czekałam na pierwsze oznaki....bo ja to wiadomo o 6.00 ....kawka , więc chciałam dołączyć do chóru pochwał i podziękowań. Ogród piękny, staw to niedoścignione dzieło, roślinność bujna, a Twoja Anitko wiedza imponująca,
M to ideał, jedzenie wyśmienite .....żal było odjeżdżać
Dziękujemy za przemiłe chwile w Waszym ogrodzie
Stasiu zarażony pozytywnie również ...pojechał po chleb na rowerze....a ja już kosz chwaścików wyplewiłam. Same plusy!!!
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Urszulla 10:07, 21 cze 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Enya73 napisał(a)
I dawno nie pokazywane zakątki








Ładne zakątki Anitoidealne i nic im nie potrzeba więcej
Ale tam gdzie kwitnie róża dałabym ich więcej bo rabata pod murek długa- ciekawe co to za odmiana, ma piękne ciemnozielone liście i nie wiem czy nie wyprze z czasem berberysa
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
malgocha1960 10:13, 21 cze 2014


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Przepiękny ogród,można oglądać bez końca.Gdzie można kupić takie piękne kule?
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Enya73 10:22, 21 cze 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
baraga1904 napisał(a)
...przy porannej kawie "obgadujemy" Wasz piękny ogród - jesteśmy pod wielkim wrażeniem... K. mi truje że też zawsze chciał miec staw w ogrodzie ale to nierealne u nas...zmotywowowany i napedzony wizją pięknego ogrodu już się ubiera w robocze ciuszki i pędzi ogarniac nasz bajzelek...mnie po winku i nalewce ( mocna!!!) troszkę jakby boli głowa hihihi...
...dziękujemy za wspaniałą goscinę i Towarzystwo...było nam bardzo bardzo miło
...buziaki...


Cieszę się, że udało nam się w końcu spotkać u nas i to w tak licznej grupie. Serdecznie dziękujemy za wszystko. Przepiękna zdrowa ta szałwia. I doniczka cudna.
I cieszymy się, że wróciliście tak pozytywnie naładowani dobrą energią do pracy w ogrodzie. Będę trzymać kciuki. Twój ogród ma wielki potencjał, już teraz widać ogromne fanastyczne zmiany. Tak więc jesteście już na właściwej drodze. A teraz tylko konsekwentnie do przodu.

Mnie też głowa dzisiaj boli. Ale to z mieszania trunków Niezła impreza się zrobiła.

Buziaki


____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 10:29, 21 cze 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ewa napisał(a)
Czekałam na pierwsze oznaki....bo ja to wiadomo o 6.00 ....kawka , więc chciałam dołączyć do chóru pochwał i podziękowań. Ogród piękny, staw to niedoścignione dzieło, roślinność bujna, a Twoja Anitko wiedza imponująca,
M to ideał, jedzenie wyśmienite .....żal było odjeżdżać
Dziękujemy za przemiłe chwile w Waszym ogrodzie
Stasiu zarażony pozytywnie również ...pojechał po chleb na rowerze....a ja już kosz chwaścików wyplewiłam. Same plusy!!!


Ewa, takich fantastych gości to ja mogę mieć na okrągło. Bardzo Wam za te miłe słowa dziękujemy. Bardzo energetyczne spotkanie, pełne radości . Brzuch mnie ze śmiechu bolał. Dziękuję za kuleczkę, trafi do doorenbosowego zakątka
Buziaki
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies