Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość

zawitka 20:20, 16 sty 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Cztery różyczki uratowałam od zagłady ciekawe czy przetrzymają ????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Bogdzia 21:36, 16 sty 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
A co tym rózom groziło ze je ratowałas? To chyba takie doniczkowe kupowane w markecie , czy się myle?? Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Agania 21:56, 16 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bogdzia napisał(a)
A co tym rózom groziło ze je ratowałas? To chyba takie doniczkowe kupowane w markecie , czy się myle?? Pozdrówka.

Jeśli Bogdzia ma racię, to ja takie bylin owe sieroty w Obi brałam za grosze, raz jeden trafiłam na taką okazję

Halinka, zachęcona twoimi koktajlowymi pomidarkami, kupiłam nasionka......doradźródło, bo ja laik
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
zawitka 09:03, 17 sty 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Bożenko tak wyciągnięte z marketu za grosze --- zcięłam kwiatki żeby nieco się wzmocniły i zobaczę co będzie

Agatko w lutym posiać ,potem pikować i robić wszystko żeby rosły
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
malgocha1960 17:09, 17 sty 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Halinko,plany wiosenne masz,a ja mam niemoc fizyczna i psychiczna,pewnie wina pogody.Do storczyków tez nie mam sentymentu,kilka uśmierciłam,teraz na imieniny dostałam dwa,ale nie sa w dobrej kondycji,pewnie podziela los swoich poprzedniczek.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
yolka 17:56, 17 sty 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Zaglądam i melduje, że powoli budzę się z ziomowego snu brakuje mi roboty przy łopacie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Kasya 08:59, 18 sty 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41917
zawitka napisał(a)
Kasiu tak to zdjęcia z jesieni ----- ten płot nie jest mój zrobiła go spółdzielnia ale ja obsadzę i będzie zielony i z tamtej strony .Iglaczki to najlepsze roslinki choć trzeba czekać jak urosną .



jeszcze sie dopatrzylam ze juka ci slicznie kwitła
nie podobaja mi sie jej liscie, ale kwiat bardzo okazaly
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
zawitka 09:17, 18 sty 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Gosia ---głowa do góry zbiraj siły bo robota przed nami

Jola no dobrze wybudzaj się powolutku------- lopatka czeka ---jeszacze rtochę i chwycimy >

Kasiu ja miałam dużo juk i zawsze u mnie pięknie kwitły ale jak Wnuki były małe to odpósciłam bo bałam się że się skalecza ?Kolce/ Teraz je muszę odsadzić i odchować .mam gdzieś jedną i czekam az zakwitnie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
iwonaal 09:25, 18 sty 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Halinko zaglądam i pozdrawiam
____________________
Zakochana w ogrodach
dajana 11:20, 19 sty 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
zawitka napisał(a)
Dajanko już widziałam u Ciebie płotek biały wiem że ładnie to wygląda a jak jescze sama zrobisz to podwója radocha .A ta róza jakiego koloru będzie jak to nie tajemnica bo już to widzę ---- będzie cudnie gadaj z roślinkami bo tak łatwiej .Ja jak jest zimno to biegam lub spaceruje dookoła swojej kostki na podwórku ---- i zawsze myślę co mmyslą jak mnie widzą latającą w kółko ludzie z bloku obok --ale mam to w nosie Ważne że jeste m na powietrzu Pozdrawiam Cieplutko Ja też zasadziłam za swoim płote na zewnątrz parawan z ligustru warto bo mam mniej nasion i zielicha


Jeśli widziałaś u mnie płotek drewniany to nie był mój ,lecz inspiracja .Kolor róz to żadna tajemnica będą białe z porcelanowo rózowym srodkiem ,rozjasnią ten ciemny las za siatką. Ta róża szybko rośnie dwa metry w czasie sezonu a tonie w kwiatach tak pięknie pachnących że z pewnością to będzie dobry wybór. Widziałam ją u Akanty ,poleciła mi, a ona wie co poleca to ogrodnik z krwi i kości Piszesz o malowaniu mebli Robimy dokładnie to samo, tez nadaje nowy styl mebli z duszą ,czyli dębowym Jestem przed malowaniem stołu Duzy owalny cały z Dębu .To stoły niemal wieczne ,stabilne masywne i zarazem delikatne .Kupiłam go tanio na allegro, już zeszlifowałam papierem ściernym stary lakier, będzie biały jak cała moja jadalnia .Jaka to frajda, a mebel niepowtarzalny .Nie potrzeba wydawać wielkich pieniędzy, wystarczy troszkę pracy, pomysłu i mamy lecę zobaczyć twoje mebelki .Miłego dnia Halinko
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies