Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość

zawitka 09:51, 20 sie 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
frezja napisał(a)
Kiedys dawno miałam.Piękne kwiaty.


Jak to a teraz nie masz pięknych kwiatów .Lecę zobaczyć czy faktycznie brzydkie ha ha
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zoja 09:54, 20 sie 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
ciekawe historie z tymi daliami wszyscy mają coś innego niż kupowali...
chyba trzeba zacząć kupować kwitnące...

a'propos kwitnących - ja często przesadzam kwitnące kwiaty i przy obfitym podlewaniu z reguły jest sukces
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
zawitka 09:56, 20 sie 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
zoja napisał(a)
ciekawe historie z tymi daliami wszyscy mają coś innego niż kupowali...
chyba trzeba zacząć kupować kwitnące...

a'propos kwitnących - ja często przesadzam kwitnące kwiaty i przy obfitym podlewaniu z reguły jest sukces


Ja jestem zaskoczona tymi 2 ma kolorami i to tak różnymi choć wielkość kwiatu i pokroj to ten sam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
hanka_andrus 10:33, 20 sie 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dalia w swej nazwie ma też słowo "zmienna". Nawet sadząc od lat te same karpy w zależności od warunków pogodowych i wartości odżywczych kwiaty mogą się różnić. Ale tylko w wybarwieniu, natomiast pokrój zostaje. Tak to wygląda u drugiej dalii./chociaż też nie biała. A u pierwszej wyraźnie jakieś /przekłamanie/ Biała to ona nie jest.
Ale obie piękne!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zbigniew_gazda 10:36, 20 sie 2017


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Przylazłem tu od Ewy - co ma usuwać świerka. Ładnie Halinko kwitną hortensje. Przysłane przez Ciebie trawki już prawie dorosłe. Jeszcze raz dzięki.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
gosika67 11:11, 20 sie 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Ja też kiedyś miałam mnóstwo dali, długo kwitną i są takie różnorodne, warto mieć chociaż parę krzaczków.Jeżówki też mam, ostatnio siostra mi zakupiła nowe, fajne inne kolory.Twoje ładny delikatny róż mają.Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
zawitka 17:53, 20 sie 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
hanka_andrus napisał(a)
Dalia w swej nazwie ma też słowo "zmienna". Nawet sadząc od lat te same karpy w zależności od warunków pogodowych i wartości odżywczych kwiaty mogą się różnić. Ale tylko w wybarwieniu, natomiast pokrój zostaje. Tak to wygląda u drugiej dalii./chociaż też nie biała. A u pierwszej wyraźnie jakieś /przekłamanie/ Biała to ona nie jest.
Ale obie piękne!


Z hodowlą dalii to muszę sobie przypomnieć kiedyś miałam dużo ale kłopot był z wykopywaniem i przetrzymaniem .dojeżdzałam z drugiej strony W-wy i nie było możliwości przechowania dobrego więc marzły .Teraz nie chce mi się wykopywać ale 2 krzaczki to nic .Mimo że nie białe to mi się podobają i chodzę i zaglądam do nich
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 17:56, 20 sie 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
zbigniew_gazda napisał(a)
Przylazłem tu od Ewy - co ma usuwać świerka. Ładnie Halinko kwitną hortensje. Przysłane przez Ciebie trawki już prawie dorosłe. Jeszcze raz dzięki.


A niech Ci rosną lepiej od moich Ja swoje muszę na wiosnę przerzedzić i ci drugą karpę wywieżć do Córki.Lecę zobaczyć jakie Twoję
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 17:58, 20 sie 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
gosika67 napisał(a)
Ja też kiedyś miałam mnóstwo dali, długo kwitną i są takie różnorodne, warto mieć chociaż parę krzaczków.Jeżówki też mam, ostatnio siostra mi zakupiła nowe, fajne inne kolory.Twoje ładny delikatny róż mają.Pozdrawiam.


Jeżówki już lekko kończą kwitnienie i muszę wyrwać z różowych białą To na jutro robota A dalie będę je miała ;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 08:58, 21 sie 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
Mokro dobrze popadało deszcz był bardzo potrzebny.

Danica dokupiłam drugą bo pięknie kwitnie i jest niska Ciekawe jak wysoka będzie u mnie ??? !0 zł nie majątek a razem będzie większy krzaczor
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies