Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Danutka 18:42, 26 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Dzięki za link o kwiatuszkach
Fajna jest tylko gdzie kupić?
Powiem Ci że w tych naszych szkółkach to jakaś lipa jest normalnie
Słyszałam że na giełdzie w Miedzianej Górze można kupić roślinki mam niedaleko podjadę w niedzielę i sprawdzę.
____________________
Danutka:)
Danutka 18:45, 26 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263


Te dwa są bardzo fajne gdzie kupiłaś i tradycyjnie jak znasz nazwę

No nie ale Ci się przytrafiło z tą ospą brrr Lepiej że teraz póki mały później trudniej przejść.
____________________
Danutka:)
nicol21 22:57, 26 cze 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10366
Zdrówka, zdrówka! i oby wszelkie choroby szybko przeszły!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Mathildis 23:50, 26 cze 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Mój synek przechodził ospę jako 9latek - 2 tygodnie i było po ospie, bez gorączki i jakichś większych komplikacji, znajoma przechodziła ospę w wieku 30lat i męczyła się 5 tygodni - miała wysoką gorączkę, złe samopoczucie i tak dużo krostek, że nie opłacało się ich pojedynczo smarować mąż smarował ją całą i wyglądała jak duch
Więc może lepiej, że teraz go złapało...

A tak ogrodowo to kiedy ten tytoń bo już tak dużo o nim mówisz, że ja też się doczekać nie mogę...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
admete 06:30, 27 cze 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
BASIA8 napisał(a)


No to ładny gips - jak mówią - mało jedno to jeszcze coś wyskoczy, ale jeśli były przypadki chorych dzieci w przedszkolu to pewnie macie ospę na pokładzie - z jednej strony to dobrze jak jest w młodym wieku bo póżniej gorzej się przechodzi. A Ty i Mąż chorowaliście?


O Oskara się nie martwię, jemu da się wytłumaczyć że trzeba smarowac czy nie drapać się - boję się o Igora on jeszcze nie ma 3 lat i możemy mieć niezły klops z nim..........no nic czekamy na rozwój wydarzeń

Ja chorowałam a J nie - boi się jak cholera
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:31, 27 cze 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Danutka napisał(a)
Dzięki za link o kwiatuszkach
Fajna jest tylko gdzie kupić?
Powiem Ci że w tych naszych szkółkach to jakaś lipa jest normalnie
Słyszałam że na giełdzie w Miedzianej Górze można kupić roślinki mam niedaleko podjadę w niedzielę i sprawdzę.


No lipa zgadzam się
Ja też nie byłam jeszcze na Miedzianej...koniecznie napisz co i jak
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:34, 27 cze 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Danutka napisał(a)


Te dwa są bardzo fajne gdzie kupiłaś i tradycyjnie jak znasz nazwę

No nie ale Ci się przytrafiło z tą ospą brrr Lepiej że teraz póki mały później trudniej przejść.


Pierwsza to pysznogłówka - mam oo mamy
A druga to wyhodowana rok temu firletka macedońska.
Jak chcesz to dam Ci zaszczepki . Niech przekwitną to Ci dam

A co do innych bylin, robię sobie listę i chyba będe szukała w necie i zamawiała.

Jak skończę listę,to wkleję i może znajdzie się ktoś kto ma zbędą zaszczepeczkę
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:35, 27 cze 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
nicol21 napisał(a)
Zdrówka, zdrówka! i oby wszelkie choroby szybko przeszły!


Nie dziękuję
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:37, 27 cze 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mathildis napisał(a)
Mój synek przechodził ospę jako 9latek - 2 tygodnie i było po ospie, bez gorączki i jakichś większych komplikacji, znajoma przechodziła ospę w wieku 30lat i męczyła się 5 tygodni - miała wysoką gorączkę, złe samopoczucie i tak dużo krostek, że nie opłacało się ich pojedynczo smarować mąż smarował ją całą i wyglądała jak duch
Więc może lepiej, że teraz go złapało...

A tak ogrodowo to kiedy ten tytoń bo już tak dużo o nim mówisz, że ja też się doczekać nie mogę...


Mam nadzieję że Oskar, a później Igor przejdą ją jak opisujesz .
Jak ja się boję tego drapania...sam pamiętam jak miałam i mimo świadomości że nie mogę drapać, coś tam mimo woli ruszałam i mam ze 3 pamiatki na twarzy

Tytoń już tuż tuż
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Danutka 07:00, 27 cze 2014


Dołączył: 07 maj 2014
Posty: 263
Zapisuję się na firletkę
Musimy się w sierpniu umówić bo mam ostróżki i naparstnice do rozdania
Orliki nie powschodziły jestem zła bo miałam nasionka tych ciemnych


Twój J może mieć ciekawie bo dorośli przechodzą półpasiec dorosłą odmianę ospy Moja koleżanka w ciąży złapała ospę jak ospa odpłyneła to różyczkę złapała , naszczęście dzidziuś zdrowy się urodził

Ja w niedzielę robię napad na znajomą która ma ogród bylinowy ciekawe jakie skarby przywiozę

Trzymam kciuki za szybki koniec epidemii
____________________
Danutka:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies