Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

ZielonaAnia75 18:56, 20 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Jeszcze mam pytanie, czy po przekwitnięciu pierwiosnków, obcinasz łodygi całkowicie i zostawiasz same kępki liści?
____________________
admete 06:43, 21 maj 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Joaska napisał(a)
i takie tam ... pięknie jest Aga.... wszystko bujnęło i zaczyna już robić efekt


Dzięki
Nawet nie wiesz jak ja się ciesze że te puste okręgi wreszcie się zapełniają i robi się zielono a niedługo coraz więcej kwiatuszków się zacznie pokazywać
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:45, 21 maj 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Zielona napisał(a)
Aga.... Jak pięknie!!! Bardzo bym chciała przyjechać na spacer po Twoim ogrodzie!!!


A ja z wieeeeeeeeeeeelką ochotą bym Cię ugościła i oprowadziła
i oczywiście do Ciebie też zajrzała
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:46, 21 maj 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
ZielonaAnia75 napisał(a)
Aga, ogród zmienia się z każdą chwilą! Uwielbiam patrzeć na większe kadry Twojego ogrodu, pięknie, a te tulipany odlotowe.


cieszę się że to widać
Kadrów Wam trochę oszczędzam , bo muszę ucinać dom i okolice za płotem
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:47, 21 maj 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
ZielonaAnia75 napisał(a)
Jeszcze mam pytanie, czy po przekwitnięciu pierwiosnków, obcinasz łodygi całkowicie i zostawiasz same kępki liści?


Łodyżki z kwiatostanami obcinam.
Listki mają robić teraz zielone obwódki - szkoda że nie kwitną cały rok hahahahaha.
Ale niektóre pierwiosnki lubią powtórzyć kwitnienie na jesień . Nie tak efektownie ale zawsze
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Mirka 07:15, 21 maj 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
admete napisał(a)
Pod lasem

Witam się w ten deszczowy poranek Fajnie już się roślinki rozrosły tulipany szkoda że już kończą kwitnienie.Admete jak nazywają się te żółte kwiaty
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
admete 11:02, 21 maj 2015


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mirka napisał(a)
Witam się w ten deszczowy poranek Fajnie już się roślinki rozrosły tulipany szkoda że już kończą kwitnienie.Admete jak nazywają się te żółte kwiaty


Oj deszczowo i jakże zimno brrrrrrrr
az nie do uwierzenia że wczoraj był taki upał

Te żółte kwiatuchy to pełniki
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Luki 12:11, 21 maj 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Coś mi się wydaje, że Twoje rabaty dość szybko się zapełnią, szkielet ogrodu masz, a byliny szybko rosną i łatwo wpadają w łapki
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
nicol21 12:44, 23 maj 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
admete napisał(a)
Tu też zostały już biało czarne ale już ledwo ledwo zipią
Hortensje które były mniejsze od kwitnących tiulipów teraz je już przerosły




Fajne jest to że zachwycamy się takimi tulipanami a w międzyczasie inne rośliny sobie wysoko wyskakują i potem nagle takaaaakie zaskoczenie, mimo że je codizennie tam widujemy Fajnie, prawda?
Widoczki soczyste
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Mathildis 23:13, 23 maj 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
admete napisał(a)
I takie tam



czosnki z obciętymi liśćmi - niestety jest ich o 6 sztuk mniej - Silvo potraktował je jako fajne piłeczki na patyczkach buuuuuuuuuuuu


Uwielbiam "takie tam"
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies