Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

admete 08:28, 29 mar 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
I takie maleństwo na koniec udało mi się znaleźć hahahaha

Mój ogród jeszcze śpi, dopiero po mału się wybudza......osłona lasu mocno opóźnia wiosnę .......może to i dobrze bo jeszcze prawie nic nie zrobiłam z wiosennych porzadków.......

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Zielona 13:08, 29 mar 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Aguś - bosko! Nie żałuj, że krokusy masz fioletowe. Moim zdaniem cudnie wyglądają. Zwłaszcza w zestawieniu z tą żurawką!

Pierwiosnki pod borówkami? Za kilka lat będzie tam bajeczny kolorowy dywanik z wielkich kęp

Zasiliłaś już borówki?
Edyta10 13:33, 29 mar 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Śliczne krokusiki, pierwiosnki też
____________________
Ogródek nad jeziorem
ZielonaAnia75 20:29, 29 mar 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Też uważam, że fioletowe krokusy wyglądają bardzo fajnie z żurawką w tym kolorze.
Wybierasz się na targi Ogród i Ty? Bo ja już nóżkami przebieram...
____________________
admete 06:24, 01 kwi 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Zielona napisał(a)
Aguś - bosko! Nie żałuj, że krokusy masz fioletowe. Moim zdaniem cudnie wyglądają. Zwłaszcza w zestawieniu z tą żurawką!

Pierwiosnki pod borówkami? Za kilka lat będzie tam bajeczny kolorowy dywanik z wielkich kęp

Zasiliłaś już borówki?


Pod borówkami wszystko zyje, jeszcze nie kwitnie hahahaha.
Borówek jeszcze nie zasilałam.........byłam tylko raz w ogrodzie
I drugi przedwczoraj bo szykowałam miejsca pod róże, wczoraj przyjechali panowie od trawnika i w pół godziny wykopali mi świdrem kilkanaście dziur - boszeeeeeeeeee czemu ja na to nie wpadłam rok temu jak się szarpałam przesadzając hortensje ehhhhhhhhhh.............
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:24, 01 kwi 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Edyta10 napisał(a)
Śliczne krokusiki, pierwiosnki też


Dziękuję
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:26, 01 kwi 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
ZielonaAnia75 napisał(a)
Też uważam, że fioletowe krokusy wyglądają bardzo fajnie z żurawką w tym kolorze.
Wybierasz się na targi Ogród i Ty? Bo ja już nóżkami przebieram...


Na pewno .
Zdzwonię się z dziewczynami i umówimy się na jakiś dzień........a Tobie w jaki pasuje?.........bo widzę że to już za tydzień?
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:27, 01 kwi 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Rany julek patrzę na pogodę w poniedziałek pokazuje u nas 21 stopni
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:30, 09 kwi 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Witam po baaaaaaaardzo pracowitym tygodniu .
Pewnie dla większości taki był ze względu na temperatury .
Ja urobiłam się tak że wczoraj cieszyłam się z deszczu który zatrzymał mnie w domu na odpoczynek hahahahahahahaha, ale podlał też to co posadziłam i zwerykulowana i zasilona nawozem trawę - super wyczucie ze strony pani Pogody

W zeszłym tygodniu przyjechali panowie od trawy i wykopali mi 17 dołów pod róże przy pomocy wiertła..........ja sama robiłabym chyba to do dziś .
W poniedziałek wzięłam się za sadzenie

I niestety zrobiłam zdjęcia tylko tym dziurom - to do mnie niepodobne hahahahahah
ale chciałam jak najszybciej to skończyć




tutaj bliżej kostki poszły trzy pomponelle , a w miejsca po starych rozłażacych się miskantach pod murem poszły nowe z podziału moich , dokopałam jeszcze 3 dołki i za jukami będzie kontynuacja trawkowa.........myslę teraz o tym małym zakolu kończącym rabatę.....planów i pomysłów było duzo, ale ogranicza mnie to że na wiosnę jest tam mokro i wszystko zdycha ...........widac tam jeszcze pozostałości iglaków i lawendy , był modrzew który zył dwa lata i po jednej bardzo mokrej wiośnie już mając młode przyrosty padł , za jukami 3 trzmieliny tylko jedna żyje...........póki co mam pomysła dokupić niskich bordowych berberysów - bo jakieś 3 tam nawet zyją - zrobić z nich obwódkę i spróbowac wypełnić to miejsce pełnikami, których mam sporo pod lasem........i poprzeplatać je z buchanani.............jedną robotę skończyłam i w mig wymyśliłam sobie wczoraj drugą konkretną hahahahahahahaha
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:36, 09 kwi 2016


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
I tutaj powstaje moja nowa mega różanka

Przy zakupach w szkółce zabrakło blue for u której miało być najwięcej - mają tworzyć paseczek tuż za bukszpanami, a między nimi już posadzone 3 darceye

Tuż za żywopłotem 4 graham thomasy, a jako środkowy pad 3 falstafy
Taki oto plan wymyśliłyśmy z Izą i Joasią pewnej niedzieli


W czwartek byli panowie od trawnika.
Wzięłam jednego z nich i wyciągnął mi z ziemi 9 miskantów które rosną pod murem z przodu działki........na swoje miejsca wróciło pół, a reszta jeszcze podzielona trafiła na różankę i na rabatkę z pomponellali, szadziłam i dzieliłam je do końca dnia - ale najgorsza robota mi się upiekła hahahahaha.


Tak więc podzielone miskanty trafiły między grahamy thomasy w sumie 6 sztuk, zdjęcia po robocie brak


____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies