Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi.

admete 08:12, 07 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
pestka56 napisał(a)
Zostawiam link do hodowcy miliona Irysów
https://www.facebook.com/fenix.fenix.146?fref=ts
On jest niestety tylko na fb. Co dziennie pokazuje kilka irysów ze swojej kolekcji.

No, to czekamy. Ja po prostu przebieram nogami w oczekiwaniu na sprawdzenie co mi przetrwało z traw na przechowalniku.


Byłam, widziałam, rany ile on tego ma

Kasiu ja też czekam z utęsknieniem na wiosnę, ale strach też jest, najbardziej o nowo posadzone róże
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 08:13, 07 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Wendy79 napisał(a)
Jest nadzieja na dobry, ogrodniczy rok... "Gdy w styczniu mrozy i śniegi, będą stodoły po brzegi, gdy styczeń mrozów nie daje, prowadzi nieurodzaje."


I tego się trzymajmy
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 08:15, 07 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
brydziasia napisał(a)
Admete witaj, piękny masz ogród!
Utknęłam gdzieś w połowie wątku (ale tak przyjemnie się utyka



Dziękuję


Powiedz czy Twoja Edenka w końcu wystrzeliła w górę? Bo na kilku zdjęciach przypomina bardziej Biedermeier - a ta zostaje niska.


Niestety nie
i jak w tym roku nie ruszy, muszę chyba ją przesadzić, bo jest na rabacie na drugim planie i w ogóle nie będzie jej widac
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 08:17, 07 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Mary napisał(a)


Najprościej to byłoby wysłać nasiona. Tylko, że one już pewnie się rozsiały.

Radzę sadzić daleko od trawnika.


pestka56 napisał(a)
Spokojnie, aż tak to te fiołki nie szaleją. Wystarczy że trawnik się kosi.


czyli one zachowują się jak niezapominajki?

to nie będzie problemów.........mam pas niezapominajek pod lasem i na trawniku nie udało im się wysiać......będzie dobrze
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 08:21, 07 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Byliśmy na tygodniowym wypoczynku w górach
Przed wyjazdem zapowiadali duże ocieplenie, myślałam że jak wrócę śnieg stopnieje i liczyłam na jakieś małe prace ogrodowe - a tu jak wróciliśmy okazało się że jest więcej śniegu niż przed wyjazdem hahahahahahaha.

No nic trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na wiosnę

W tym roku jeszcze nie nartowo, starszy w tydzień nauczył się już samodzielnie zjeżdżać ze stoku, a ja na dole pilnując młodszego
Za rok młodszy może już się przekona do nart i będziemy razem zjeżdżać





____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
oliwka 13:16, 09 lut 2017


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
witaj Agnieszko, trafiłam do Ciebie przypadkiem z innego wątku. Ja wszyscy tutaj jestem zachwycona ogromem prac, wyczucia, zdjęć i serca w Twoim ogrodzie . Od wczoraj dotarłam do str 380 twojego wątku, cały czas gonię dalej bo za chwilę muszę wracać do obowiązków. Przede mną jeszcze wisieńka na torcie- cały sezon 2016 roku w twoim ogrodzie. Nie mogłam się jednak oprzeć, żeby już teraz zostawić swój ślad. Pewnie znowu zarwę dziś nockę na oglądanie. Macham więc ciepło, zaznaczam wątek i z przyjemnością będę śledzić twoje poczynania, szczególnie te bylinowe. Pierwszy raz widzę taką różnorodność bylin tak "smacznie" dobraną w ogrodzie.
Ja na razie podpatruję ogrodowisko i próbuję testować rozwiązania na swoim balkonie Dzięki Tobie już wiem jak będzie wyglądać mój balkon w tym roku
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
admete 14:21, 10 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
oliwka napisał(a)
witaj Agnieszko, trafiłam do Ciebie przypadkiem z innego wątku. Ja wszyscy tutaj jestem zachwycona ogromem prac, wyczucia, zdjęć i serca w Twoim ogrodzie . Od wczoraj dotarłam do str 380 twojego wątku, cały czas gonię dalej bo za chwilę muszę wracać do obowiązków. Przede mną jeszcze wisieńka na torcie- cały sezon 2016 roku w twoim ogrodzie. Nie mogłam się jednak oprzeć, żeby już teraz zostawić swój ślad. Pewnie znowu zarwę dziś nockę na oglądanie. Macham więc ciepło, zaznaczam wątek i z przyjemnością będę śledzić twoje poczynania, szczególnie te bylinowe. Pierwszy raz widzę taką różnorodność bylin tak "smacznie" dobraną w ogrodzie.
Ja na razie podpatruję ogrodowisko i próbuję testować rozwiązania na swoim balkonie Dzięki Tobie już wiem jak będzie wyglądać mój balkon w tym roku


Witaj
dziękuję z całego serducha za ten wpis
za tyle miłych słów.........które sprawiają że chce się już iść i działać
cieszę się tez bardzo że moje bylinowe połączenia mogą stać się inspiracją

byłam dziś u Ciebie i też chylę czoła za stworzenie tak fantastycznego balkonu!!!!!, tyle roślin, warzyw,róż....... wszystko się tak fajnie przeplata!!!!!!!

no i będę kibicować ogrodowo - ale masz pole do popisu!!!!!,
już wiem że będzie się działo

pozdrawiam
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 14:23, 10 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Tak mi już tęskno, że wyskoczyłam dziś z aparatem
Na działce coraz więcej słońca i od razu człowiek ma inne podejście i milej się czeka na wiosenkę

słoneczko oświeca i już widać pomału zieloności



____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 14:24, 10 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 14:25, 10 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812


hortki przywalone śniegiem, z połamanymi gałązkami, ale juz nie szkoda...niedługo będą cięcia - oj jak ja się nie moge doczekac porządków na rabatach...................

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies