Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Pisanie staranne

Pokaż wątki Pokaż posty

Pisanie staranne

Gardenarium 21:08, 30 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Skoro tak się dziś rozpisaliśmy o staranności, to może ja zaapeluję do wszystkich i do siebie także.
Abyśmy przyłożyli się do naszych tekstów i pisali uważnie. Jeśli się pomylimy, a mnie to często się zdarza ("ą","ę" mi się nie pisze często), to możemy edytować i poprawić błąd.
Skoro mamy być przykładem, to postarajmy się.
Głównie prosimy o odzielanie zdań spacją, aby łatwiej się czytało, po przecinku też spacja. Tak, jakbyśmy pisali do kogoś list.

Bardzo wielu użytkowników pisze na medal.

Proszę tylko nie obraźcie się na mnie, że o to proszę. Przejrzyste teksty łatwiej się czyta i ładniej nasze wątki będą wyglądały. To będzie z pożytkiem dla nas wszystkich.
Na koniec WIELKI UŚMIECH DLA WAS
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 21:11, 30 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Dobrze, Danusiu, postaram sięJako, że jestem ciało pedagogiczne, hehe...nie wypada inaczej
____________________
U Matki
Gardenarium 21:13, 30 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
O jaki szybki odzew
Nie miałam wcześniej śmiałości apelować w tej sprawie, ale teraz znamy się dobrze, więc dziękuję za pozytywną reakcję.

Wielkie buziaki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kaktus 21:38, 30 sty 2011


Dołączył: 16 sty 2011
Posty: 35
Bardzo się cieszę,że został poruszony temat ładnego pisania. Sama bardzo się staram , a byle jak ( przepraszam) napisany tekst po prostu mnie boli. Każdy z nas lubi wszystko co ładne, estetyczne. Serdecznie pozdrawiam


Gardenarium 21:43, 30 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję, śliczny jeżyk
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Niage 12:50, 02 lut 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Kultura osobista wymaga poprawnych wypowiedzi, ale również starannego pisania. Fajnie, że ten temat poruszyłaś Danusiu
Nie ma, póki co, żadnego moderatora na forum, ale myślę, że powinien być ktoś taki. Oczywiście nie do poprawiania błędów (o to musimy zadbać sami), ale do utrzymania porządku. Forumowiczów w ostatnim czasie bardzo przybywa, z czego należy się cieszyć . Trochę chaos się robi. Nie wszyscy potrafią się tutaj znaleźć, materiału jest coraz więcej (pewnie nie czytają też dokładnie), piszą tam, gdzie chcą. A mamy przecież określone działy, a w nich wątki tematyczne. Wiem, forum jeszcze raczkuje , bo to około 7 miesięcy działalności, ale ogrodomaniaków żądnych wiedzy i dzielenia się nią przybywa z dnia na dzień. Ronin sam nie da rady, jego zadanie jest inne. I tak pracuje pewnie 24h/dobę
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Niage 13:01, 02 lut 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
A może byśmy jeszcze się zmobilizowali do tego, aby podpisywać, w ramach możliwości, rośliny na zamieszczanych przez siebie zdjęciach ? Nie wszyscy znamy ich nazwy, chociaż pewnie gdzieś je spotkaliśmy
Poszerzymy w ten sposób swoją wiedzę ogrodniczą. Ja z pewnością tak
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Gardenarium 20:37, 02 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja podpisuję, wszystko co wiem, ale nie zawsze mogę znaleźć zdjęcie danej odmiany, więc czasami daję bez podpisu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
wawik 08:31, 18 lip 2011


Dołączył: 15 lip 2011
Posty: 468
Jestem z Wami króciutko, a już nabałaganiłem w innym miejscu i chciałem usunąć swój post, ale nie ma tutaj takiej możliwości.
____________________
hanka_andrus 08:46, 18 lip 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wawik,jak napiszesz post,który ci się nie podoba,albo chcesz zmienić treść,bo nie zauważyłeś błędu, klikasz na napis edytuj w twoim poście na górze i możesz albo wykasować, albo treść zmienić. W dole tam gdzie zawsze jest ,,wyślij", będziesz miał hasło,,zapisz"-zostanie puste wejście bez napisu,albo to co zapiszesz na nowo.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies